Image-empty-state.png

11.2020 ♦ אני סליה מלכה

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

מאז שאני זוכרת את עצמי  ולאורך כל הדרך, התנהלתי כבחורה הרפתקנית, אוהבת חופש, פורצת גבולות ומורדת במוסכמות, אמיצה וסקרנית ,להכיר לחוות ולדעת .


מחוברת לאותה  ידיעה פנימית שקיים בי כוח רב עוצמה ,.לא הבנתי למה אני לא  מצליחה בזוגיות ולמה אני מרגישה חצויה, חלק אחד  מבטא חוכמה ותבונה, אך בפועל ,מבטא אחרת.


עם חוויה אמביוולנטית זו, התנהלתי כל חיי עד שהגעתי לבית הספר הגבוה של לילה ברזסקי –דרך האור , לחיבור למודעות על.


זה התחיל כך :

נולדתי עם רגלי איקס והייתי קשורה במשך שלושת החודשים הראשונים לחיי עם חגורות כדי לישר אותם, חוויה כואבת עם בכי בלתי פוסק.


אימי סיפרה לי  שכילדה כל דבר שביקשתי היה מלווה בבכי .


בגיל 7 חוויתי הטרדה מינית מפדופיל, חוויה שהותירה אותי קפואה, עם תחושה שנלקחה ממני פיסת חיים, מבוהלת, מושפלת ומבוישת , עם אשמה עמוקה ורצון להתחפר באדמה המשכתי את חיי.


בכל שנות לימודי בבית הספר החליפו לי את השם כי הוא לא היה עברי וקראו לי צילה ...לא סבלתי את השם הזה עד שבגיל 18 הוצאתי תעודת זהות וביקשתי מכולם לקרא לי סליה .

בגיל 17 חוויתי כפייה מינית מבחור שאהבתי במשך שנה , עד שאספתי את הכוח להגיד לא עוד!!!


היו לי בעיות קשב וריכוז בלימודים , שבמהלך השנים ובעבודה עצמית התגברתי על חלקם.

אני ילדה רביעית (תיקון רגשי)בסדר כרונולוגי מתוך 5 ילדים, הייתי פגיעה מאוד ומאחר ואני בת יחידה, התלוננתי על כך שהורי מפלים אותי לרעה מול אחיי ומרדתי בהם.


לאורך כל הילדות הנערות והבגרות היו לי בעיות תקשורת, עם אימי היה  קשר תובעני של אהבה-שנאה, עם בני זוג ועם חברות טובות הרגשתי שאני נעלמת בקשר  ומאבדת את הכוח הפנימי.


הייתה לי בעיה בהערכה עצמית ,אהבה עצמית וקבלה עצמית .


בגיל 20 עברתי תאונת דרכים, שם כשראיתי את המוות מול העניים, בקשתי מהבורא לעשות את זה מהר שלא אסבול. .תוך כדי תנועה  עליתי למעלה למקום שניראה כמו  בית דין עליון,  שם הראו לי את חיי בתשליל של סרט מרגע התאונה ואחורנית עד לרגע לידתי, תוך כדי צפייה הבליטו לי באור חזק  נקודות בדרך, שעלי לשים עליהם הדעת....לאחר מכן עליתי למקום גבוה יותר ,שם התלוננתי שעליתי מוקדם מידי ולא הספקתי ללמוד רפואה ,להתחתן  וללדת ילדים. ואייך זה שחיי מסתיימים כל כך מהר?  ואז ...הרגשתי שאני מקבלת הנחייה של מודעות גבוה שלא יכולתי להבין ...אלא רק ידעתי שנטען בי ידע אלוהי ...בסוף התאונה חזרתי לגופי.


לאחר התאונה, הבנתי שהורי המתוקים והיקרים (אז היו לי הרבה תלונות עליהם)לא ידעו לחנך אותי ועלי לחנך את עצמי מחדש ולמצוא את האמת.


בגדול הייתי ילדת טבע שאוהבת חופש ומחפשת את האמת.


בגיל 22 למדתי רפואה סינית והבנתי כיצד חוקי הטבע משתקפים בגוף האדם ואייך מחלה מתהווה ברמת הגוף נפש ..אבל היה חסר לי משהו ..


בגיל 27 לצד הרפואה הסינית למדתי ריברסינג והילינג שם נפתחתי למודעות הרוח


באותה תקופה עברתי תהליכי התנקות לא פשוטים הן בגוף הן בנפש. והן ברוח . התחלתי לחוות התגלויות רוחניות , המדריכים שלי  הגיעו עם מסרים ,הדגשים והכוונה .....


במצבים היותר קשים והמבולבלים בחיי חוויתי מפגשים עם הבורא...שנשא אותי  בשתי כפות ידיו והראה לי את הדרך הנכונה ,


מפגש אחד עם הבורא שנחרט בליבי היה בזמן שיינה ,ובו עליתי לעולם היצירה ,שם ראיתי אנרגיה ורודה , כל שאלה ששאלתי נוצרה באותה אנרגיה והבורא צוחק ובצחוקו האוהב מקרין לי את אותה אהבה ללא תנאי .כאשר חברתי למציאות חשבתי לעצמי אם הבורא אוהב אותי כל כך איך זה שאני לא אוהבת את עצמי כמוהו.


יצאתי למסעות בעולם , ליפן ...להודו...המשכתי לתור אחר החיבור לאותה אהבה ,לאותה אחדות ולאותה הרמוניה המבקשת לבוא לחיי.


ביפן היה לי שיעור באגו ,בהודו התמודדתי עם הפחד ואף תקשרתי טלפתית אם אחד המאסטרים הגדולים שפגשתי . שכיוון אותי אז לאזן את ליבי.


קראתי את הספר התקדשות של אליזבט הייך , שם היא מספרת על 4 פני האלוהים ועל דרך החניכה שהיא עברה להיות שליחת אור. מיד ידעתי שזה מה שאני רוצה להיות .


תוך זמן קצר פגשתי בקבוצת אור אך הלימודים שם לא היו בלמידה עצמית אלא דרך ניקוי של המדריכה  וחיבור לנתיב הלב ...שיטה טיבטית....זה היה חזק ומלהיב בהתחלה ....אך אם הזמן הרגשתי שחסר לי משהו........ אני מבחינתי רציתי ללמוד את הדרך בעבודה עצמית עם הבנות,...לאחר שנה עזבתי,.


במשך 7 שנים עברתי שיעור ולמידה .....המשכתי לחפש... ואז כאשר לימדתי ריברסינג במכללה פגשתי באחת התלמידות שלי שהכירה לי את הידע על חיבור למודעות –על.


באותו היום נכנסתי לאתר של לילה ברזסקי בדרך האור ומצאתי לי מורה.


אייך שחברתי לתדר 1 של אנו האלוהים ידעתי בצורה מוחלטת שהגעתי הביתה ,סוף סוף מצאתי את אשר חפצה נפשי, הרגשתי לראשונה את החיבור הנכסף בין האני לעצמי ולאור הבורא בתוכי (מן קליק בבטן)הבנתי שאני חוברת פה לידע האלוהי הראשוני, אשר ניצרב לי ב D.N.A  ומרגע זה יש לי אבא ואמא לכל שאלה, לכל תהליך ולכל התמרה מתוך הדיוק.


אט אט במעלה הדרך, איזון רגשי, חיבור לאהבה עצמית ...חיבור לכוח השם ,ריפוי האגו ,שלמות חווית הרשימה ,חיבור מהות הכל ועד הסוף העניקו לי את הכוח והכלים לאותה עצמאות שחיפשתי כל חיי.


אותה שמחה עלתה ופרצה מתוכי הייתי ממש מוארת וללא פחד(ברמה מסוימת)..אך זה לא הספיק לי רציתי עוד ...בקריון קיבלתי את כל האהבה ואת הכוח לאיחוד כוחות העצמי עם האני, קיבלתי את הכוח לאחדות ואיזון בין הקטבים הרגשיים . וקבלתי את הכוח לחבור אל התודעה ולרפא את עצמי ואת האחרים .


במועצת 12 חברתי אל המהות שם איזנו אותי דרך 4 היסודות ועוררו בי את חמשת החושים הרוחניים ,קיבלתי כוחות-על להוות שרות ושליחות לאנוש לבני משפחתי ולעצמי


באל אלינוס ברמה רביעית, החוקים הקוסמים ,קיבלתי את כל התשובות לכל השאלות על ההתנהלות האנושית . ומהי הדרך הנכונה לתיקון הפגימה ..עשיתי את השליחות וקיבלתי הבנות נשגבות.  מתדר לתדר התעצמתי וככל שעליתי בתוכנות  מרמה ראשונה ועד לרמה חמישית, חוויתי והתמודדתי עם האתגרים בחיי ברמה עמוקה יותר, גבוה יותר וברובד שונה .ברמה החמישית –היפה והשלמות בי לבטא קיבלתי הבנות לגבי מעגל הדפוסים השלילי המנהל את האנושות המנוהל דרך רגש נמוך, פחד ,אגו ואשליה של ה א מ ''ת ולמה אין פריצת דרך. קיבלתי את ההבנה על איך לפרוץ מעגל זה הדרך מתוך האמת והנכון דרך אותה  חוקיות בריאתית של חיבור לאני הפנימי לאותו ניצוץ אלוהי אשר בנו , דרך רגש גבוה של אהבה ומחשבה מוארת המעוררים בנו את חמשת החושים הרוחניים ומפעילים בנו את התבונה האלוהית וההיגיון הרוחני .


במהלך הדרך קיבלנו את החוקיות הרוחנית המרכיבה את מפת הלידה דרך השם והתאריך , על משמעות היום והשעה ,משם אט ,אט ובהדרגה חברתי להכרה האלוהית , בכל תאריך לידה . כאשר הגענו לתאריך הלידה ה-30 לחודש ,למדנו שכאשר הנשמה בוחרת לרדת ביום זה ,היא יורדת להשלמה  בהכרת הערך לבטא בצורה הולמת ,שם קפץ לי כל הגלגול מרגע לידתי ועד היום בצורת תבליט מואר מול העניים, ראיתי את הדרך שעשיתי כל חיי ...ואז. .כל הנקודות התחברו חוויתי את התעלות הנפש והרוח וגיליתי למה בחרתי בשם סליה ולמה בחרתי להיוולד בתאריך ה-12 לחודש באותו היום ובאותו שעה ספציפיים ולמה כל חיי כל מה שעניין אותי זה להגיע להארה בתקופת חיים אחת .


מאוד מחוברת ברגע מכונן זה מרגישה את עמוד האור בתוכי, חזק באדמה וגבוה לשמיים , חווה את כל החיבורים . משחררת את חווית האינוס, דרכה בחרה נשמתי להזכיר לי  מה באתי לתקן , חברתי ל 4 היסודות באיזון ושחררתי את חווית הקיפאון מאנרגיית החיים, מודעת לצורך של אותה חוויית -כפייה ובוחרת לקחת אחריות , שחררתי את האגו המתעתע מתוך אותה קבלה וחברתי לחירות הנפש מתוך אותו דפוס ארצי חוסם .,בחרתי  באהבה ,מרגישה את הכבוד מוקרן ממני, מרגישה את השלווה בלב ..זהו .הלב התפנה .. מרגישה אותו נושם ...הבנתי  שנולדתי לא פנויה רגשית וכל מה שחוויתי היה מתוזמן על ציר הזמן בצורה מדויקת.


במהלך הימים לאחר רגע מכונן זה חוויתי את הצטמצמות מקלעת השמש וגיליתי שאני לא מתרגשת ולא לוקחת אשמה מכל דבר אלא אני מגיבה ממקום של ביטחון עצמי , הגבולות ברורים ואני באה מתוך חמלה לאחר. היום אני לא מרגישה מותקפת שמעבירים לי ביקורת ...אני מרגישה אהובה .


צמודה לחוקים הרוחניים וחווה אט אט את הפשטות ,השמחה והקלות ,הרוגע והיציבות הפנימית מיום ליום וערה לשינוי המתהווה בי.


מכירה בוודאות שפרצתי הדרך ....פרצתי מהקושי אל הקלות (ומדהים לראות אייך אמא שלי פרצה את הפחד יחד איתי) .


פרצתי את תדר הפחד ועברתי לתדר בו האהבה והאחריות על אותה הישגיות מהווה נר לרגלי.


כל מה שההדרכות הבטיחו לנו כל הדרך אם נהיה קשובים ובמשמעת פנימית ,אני חווה באופן יום יומי


התקשורת אם הורי הפכה להרמונית כמו כן עם בני היקר והמתבגר.


היום אני יכולה לומר שאני חווה את החיבור לשפע וליבי נקי , מואר ושליו ...קשובה ואוהבת לאותו איזון רגשי בכל רגע נתון ונצמדת אל הדיוק .היום אני מאושרת, מרגישה שהחלפתי גרסה

תודה מיוחדת לאורון היקר והאהוב על שעזר לי בתהליך להוציא את הא מ'' ת והדיוק בחוויה ונתן לי יד תומכת , כולו אהבה ללא תנאי מכיל וקשוב ....תודה על שחיזקת  בי את הדחף  לאותו כיוון  והכוונה אל אותה חשיפה.

תודה לקרן המתוקה אשר הזכירה לי בגוון קולה את אותו ביטחון ואותה יציבות של 4 יסודות לבטא עצמי.

תודה לדורית רווה אשר ללא שיפוט מאירה ומזכירה לי את  דיוק לבטא .

תודה לליאור אשר מצחיק אותי ומזכיר לי את שמחת החיים ואת אותה  ראיית מבט על .

לילה

אני רוצה להודות לבורא על שזיכה אותי לפגוש בך לילה האהובה והנדירה בת האלוהים ,כל כולך מקרינה את זיו וזוהר הבורא , מוכלת ומקודדת באור יקרות המוקרן ממך בצניעות וענווה ומביאה בנו את זוהר המיידעים כקניין רוחני מקודש בלמידה להכלה ולביטוי כדרך חיים.

תודה ...תודה...תודה......אין סוף תודות לך לילה .