top of page
תמונה של תלמידים של לילה  לפי השמות המצויינים בצד ימין

11.7.2022 ♦ אני יפעת ידגר

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

לפני כחמש שנים חיפשתי דרך בה אוכל להיות מאושרת.

באותה התקופה חזרתי לארץ משהות ממושכת בחו"ל עם משפחתי כי הבנתי שמהות חיי בישראל ולא בניכר.


חשתי כי האיזון בחיי הופר לאחר שחוויתי לידה טראומטית של ילד עם נכות ופיגור קשה ושזכיתי ללוות במשך 15 שנה עד שנפטר. ידעתי כי יש לכך משמעות עמוקה יותר, מעבר למה שיכולתי להסביר ולהבין, לי ולבני משפחתי.

כמו כן הבנתי שיש אנרגיה סביבנו שלא יכולתי להרגיש אותה בחושי הארציים אבל היתה לי ידיעה ברורה כי היא קיימת ומאוד רציתי להתחבר אליה ולהבין אותה טוב יותר.


לצורך כך תכננתי ללכת ללמוד תקשור באזור מגורי.

סמוך לכך פגשתי ברויטל עמר - תלמידה של דורית שסיפרה לי על חיבור למודעות על ועל השינוי שהביא לחייה והמליצה בכל לשון לנסות וללמוד את התוכנה.


החלטתי ללכת על זה וממש מאותו הרגע הרגשתי את השינוי, והעמימות שכיסתה את דרכי החלה להתפוגג.


הרגשתי ממוקדת והבנתי מהיכן עלי להתחיל את השינוי.

פגשתי את דורית רוה שהפכה למדריכה שלי. היא הסבירה על התוכנה והוקסמתי מהדרך בה אוכל לקבל את הידע והכלים לעשות את הבחיר"ה שלי, להחליט ולבחור את דרכי ומהות חיי – ללא צורך בהתייעצות חיצונית שגרמה לי הרבה פעמים ליותר בלבול מאשר וודאות.


מצב רוחי השתפר, עברתי מרגש נמוך לרגש גבוה, המודעות שלי עלתה, כמו גם הביטחון העצמי והחיבור אל האני הפנימי הלך והתגבר.


בתהליך הלמידה תרגלתי כל תדר והשתמשתי בכל כלי שקיבלתי וכך אני גם ממשיכה ולומדת גם היום. הידע הוא אינסופי והרצון ללמוד קיים בתוכי כל הזמן.

כשלמדתי את תדר עשרים ואחד של אנו האלוהים וזכיתי בצינור התקשור התחברתי לתקשור ולהדרכות שלי ברמה גבוהה יותר ומשם החיבור ישיר ומתמשך ועוזר לי להבין ולקבל תשובות לכל דבר שאני שואלת לגביו ומתייעצת עם ההדרכות.


בהמשך למידת התוכנות הבאות, קיבלתי עוד הבנות וידע בעזרתו התחלתי לעזור לבני ביתי בהתמודדות היום יומית שלהם, אני משתפת אותם במיידעים ומעלה את המודעות שלהם לרגש הגבוה ולמחשבה המוארת ותפקידם המכריע ביצירת המציאות שלנו. אני מדריכה את בני הבכור בתוכנת חיבור למודעות על – אנו האלוהים.


אני משתפת באהבה רבה את כל הסובבים לי בידע שניתן לי ומטפלת במשפחתי ובכל מי שחפץ בכך. מספרת על המיידעים ומציעה לבוא וללמוד אותם.

אני נפעמת, שמחה ומכירה תודה על כל הידע, הכלים, והתדרים. כל אלה פתחו בי חסימות ,העצימו אותי ויצרו שינוי לטובה באופי שלי ובמציאות חיי .אני חווה קלות בהתנהלות חיי.


אני מאמינה ויודעת כי כוח הבורא קיים בתוכי וכי באחריותי לבחור ולנהל את החוויות שלי.


כשאני מרגישה תקועה אני חוזרת אל התדרים ובודקת כיצד לחזור לאיזון וליצור זרימה ומהות משרתת. אני מבינה כי אין צירופי מקרים ומכל חוויה אני פועלת מיישמת שיעור ולמידה.


בזכות השינוי יישמתי ואני ממשיכה ליישם את המטרות שהצבתי לעצמי – זהו תהליך של שאיפה לשלמות ושיפור אינסופי.


אני מבקשת להבין את היעוד שלי דרך אותיות השם שלי – יפעת:

האות י', שהיא יסוד כל העולם, מניעה אותי ליעוד וליעד שלי ומביאה שלמות וכוח אלוהי.


נשמתי בחרה בשם זה כדי להקרין את היופי שביקום, להביא ליצירה מתחדשת וליציבות, לבטא את הפנימיות והעוצמה שלי בפתיחות, תוך כדי שימוש בראיה אל חושית, בהתבוננות דך העין השלישית ובתבונה לצורך מציאת תשובה ותהליכים שיובילו אותי לעשיה מושלמת ותהילה.


מתוך כל זה אני מבקשת לחבור לתלמידים, ללמד את המיידעים ולהביא את הידע לחוגים רחבים יותר.


שאיפתי להיות באיזון ושיווי תדר בכל תחומי חיי ולהביא לאחדות בעם היהודי.

כולי הכרת תודה לדורית רווה על ההדרכה המסורה, ההנחיה והליווי לאורך כל הדרך.


לילה היקרה, הערכתי ותודתי האינסופית נתונה לך ולפועלך. בדרכך הענווה את מאירה לנו את הדרך.

תודה רבה – יפעת

bottom of page