top of page
תמונה של תלמידים של לילה  לפי השמות המצויינים בצד ימין

2019 ♦ אני אנה פלמן

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

שמי אנה, התחלתי ללמוד חיבור למודעות על, לפני כ-4 שנים, בעיצומו של משבר זהות ארוך לאחר שהתגרשתי, פוטרתי מעבודתי ולא הצלחתי למצוא עבודה חדשה או אהבה חדשה או להגדיר מי אני עכשיו, אחרי שהתארים "נשואה" ו-"אשת מקצוע" כבר לא התאימו יותר.


בזמן ההוא שבין העבודות, העמקתי פנימה ופיתחתי צמא לידע נפשי ורוחני. ביקשתי להבין איך הנפש שלי בנויה. איך נפש האדם פנויה. אני מהנדסת בהכשרתי ובעלת יכולת להבין מערכות. מופלא היה בעיני, איך זה שאדם יודע להרכיב ולפרק את גופו, את הטבע סביבו, מערכות חברתיות כלכליות, עסקיות ופוליטיות, אבל הידע אודות הנפש, שהיא חלק מהותי מהאדם, אינו גלוי ונפוץ אלא לוט בערפל תודעתי, כך שכולנו בורים בנוגע לחלק החשוב והמהותי בחיינו.


לאחר הגירושין הקשים, חיפשתי לבנות אמון מחדש בגברים. לאחר הפיטורים, הבטחון העצמי שלי היה ירוד. חיפשתי את מקומי, את התפקיד הבא. שאלתי מה היא הדרך הנכונה שתביא לאיזון בין החופש ליצור ובין אילוצים פוליטיים ומנהלתיים, איתם אני מתמודדת. שאלתי איך להתמודד עם כוחניות בעבודה. איך להתמודד עם כוחניות במשפחה. 


איך לא להפעיל אותה על ילדי, איך לא להכנע כשמופעלת עלי. הרגשתי כמתגוננת במאבק יומיומי.


חיפשתי חיבור לאני, כך שכשראיתי פוסטים על האני, של גילבר רובננקו, הרגשתי שהוא מדבר את השפה שאני רוצה ללמוד. למדתי בקבוצה אצל גילבר את אנו האלוהים, קריון וחצי ממועצת ה12. המשכתי ללמוד אצל יפה אגמון, את מועצת ה12 עד סופה ואת אלאלינוס.


בזכות אנו האלוהים, הטמעתי את החיבור לאהבה הטוטאלית. את היכולת לברור את הדיוק מתוך הדין. למדתי לסיים קשרים, להתנתק מכבילות רגשיות כשפג תוקפם ולהמשיך להזדמנות הבאה לשיעור הבא.


זה היה הבסיס שאיפשר לי להשתחרר ממשעבדים, מתפיסות מגבילות, מדפוסים כובלים. לוותר על דאגות מסוג "מה יהיה". היום אני יודעת שיש לי את הכוחות והידע להתמודד בהצלחה עם כל מה שיהיה. הייתי ספקנית עדיין, אבל האהבה הטוטאלית חדרה את מעטפות הספקנות ואיפשרה לי לתת אמון בעולם ובשפע ההזדמנויות שיופיע בפני. הזמנויות לתקן אמונות, להתמודד מחדש ולהתמיר.


קריון הביא לחיי קלישות. היכולת להרגיש את הגוף שלי מבפנים ולרפא אותו. להרגיש איזה מרכז חסום, איפה יש רטט לא רגיל ולהזרים לאיזור הזה את 4 היסודות, כדי להשלים בהולמות את החסר או העודף.


קריון, העשיר את חיי בכך שהכיר לי את השושלת. את היכולת להתבונן על חיי ממקום גבוה יותר. לקבל פרספקטיבה. להבין את הטבע האמיתי שלי. להתמקד בעשיה שמסבה לי עונג. עשיה משמעותית.


מועצת ה12, העשירה את חיי ב-6 מרכזים אנרגטיים חדשים שפוגגו לחלוטין את כל הספק. חיי קלים בעזרתם עשרות מונים. אני מזמנת את התדר שדרוש לי בחיי והשינוי קורה בקלות. אני מקרינה את האיכויות החדשות הללו, לכל הסובבים לי. 


אני מדברת על התדרים בטבעיות והם חלק טבעי מחיי, כמו היכולת לקרוא או לשחות. למדתי להרגיש אהבה עמוקה החודרת לכל תא ותא בגופי. למדתי לחוות שמחה ועונג עמוקים ומרפאים, ממראה של אור עשיר או צליל מלטף. למדתי להשתמש בעין ה-3 ולדעת את טבעם האמיתי של האנשים בחיי. מועצת ה-12 הטמיעה בי את המשמעת לתרגל בכל יום ויום.

אלאלינוס שינה את כל המבנה האמוני שלי. לא רק אלאלינוס אבל השינוי הגדול התרחש כשלמדתי אותו. הבנתי את החשיבות הגדולה של האמונות שלי. את מה שאני תופסת כנכון. 


כמה האמונות הללו משפיעות על הדרך שבה אני מפרשת את המציאות ולכן את האופן שבו אני מרגישה כלפיה. האמונות שלי קובעות אם אכעס או אשמח. אני יודעת בוודאות גמורה, כי אני היחידה האחראית לחיי. יש בי את היכולת ליצור את חיי. לברוא חוויות כרצוני. זהו כח על מהמשובחים ואין כמותו.


החיים שלי הפכו לקלים לא כי הם עוברים על מי מנוחות, אלא כי יש ברשותי חיבור למקורות יצירה גדולים שבאים לעזרתי בכל אתגר נשמתי או יומיומי שעלי לפצח, כי יש לי גישה אל מאגר תשובות אינסופי, כי אני יודעת מה הקו המנחה וכי אני מחוברת אליו בכל רגע וכשיש בעיות קליטה, אני יודעת שהן זמניות ומה עליו לעשות כדי "להתמיר את הקו", להחליש את הרעש ולהתחבר למהות.


אני בחרתי במהות האור לשרת דרכי. מדי יום ביומו אני חוזרת ובוחרת במהות האור לשרת דרכי. בזכות הבחירה הזו, יש בי בטחון לעשות שינויים גדולים בחיי: לעזוב בקלות עבודה שלא מתאימה לי, מתוך ידיעה שעבודה מתאימה תמצא בקלות בתזמון המדוייק שבו היא נדרשת. 


להתחיל ללמוד תואר שני באקדמיה, מתוך ידיעה כי אני אצליח להתמודד עם האתגרים וזו תהיה פלטפורמה ליצירתיות מסוג חדש, אליו אני כמהה. לדעת כי זוגיות מתאימה ונכונה עבורי, תגיע כשאהיה פנויה אליה.


אין מספיק מילים להודות ללאה, שהביאה איכות נדירה זו לאנושות וליפה ולגילבר מורי, שהקדישו את הזמן ותשומת הלב ללמדני את האור.

bottom of page