top of page
תמונה של תלמידים של לילה  לפי השמות המצויינים בצד ימין

6.12.23 ♦ אני אמיר עזר אל

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

במעמד הסיום שלי את המיידעים כתבתי לפני שנים סיכום זה ובאתי ללילה עימו במפגש 121, אך מה שנכתב אז הלך לאיבוד.. "אין מקריות".


נולדתי וגדלתי במרכז הארץ, בן בכור למשפחה אשר הוריי הגדירו עצמם "קשיי יום", אב פועל בניין, אם עקרת בית. בילדותי לא חסר אוכל או אהבה אך בלשון המעטה "בית לא מושלם". אבי שיחק קלפים, אמי נכת פוליו.


את ילדותי עשיתי כתומך אימי, יד ימינה לכל דבר ועניין, לדוגמא- הלכתי כילד עם אבי למועדוני קלפים על מנת שיחזור הביתה, ועוד..


בגיל 14 עברתי לפנימייה, כפר הנוער "בן שמן", ואכן בעולם של ילדים עם בעיות עדיין הרגשתי שונה, בטח לא ידעתי להסביר את השונות אך היא הייתה קיימת. ידעתי שאני מחובר לאיזשהו כוח פנימי.


לאחר שנות לימודי התגייסתי לנחל ועבדתי עבודת אדמה, ולאחר הצבא חזרתי לעבוד עם אבי. היה לאבי ולי קשר מאוד חזק, מצד אחד תמיכה אינסופית , למרות החיים הלא קלים הייתה בי ידיעה פנימית שהמקום שהוא בא ממנו הוא לא קל ואני כבן שלו הייתי ותמכתי גם כאשר לא הסכמתי, עד יום מותו.


גיליתי בחיי כוחות פנימיים שפשוט היו שם בתודעה מגלגולי הקודמים בהם למדתי את הידע, ודרך המיידעים כאשר התחלתי ללמוד, הגעתי לגלגולים המשותפים שלי עם אבא מתוך ההבנה שנולדתי עם כוחות אלו על מנת להתמודד עם האתגר המורכב ברמת הצביר.

התחתנתי נישואים ראשונים בגיל 28 ועזבתי את הארץ לגור בצרפת במשך 3 שנים. בגיל 31 התגרשתי וחזרתי לארץ שבור, נבגד ופגוע .. הבית התפרק, הן בית ההורים שלי והן המשפחה הפרטית שלי. עברתי תקופה קשה מאוד של בדידות ועצב גדול, אך כוח פנימי דחף אותי לעשות מעשה ולעזוב את הבית.


שכרתי דירה, ופגשתי את זוג השכנים בדלת ממול, הם גילו בפניי שקיים ידע ממקורות גבוהים שמשנה חיים. התחלתי ללמוד תהליכי מודעות שונים, אכן התחברתי וזה עשה רק טוב.


התחברתי לעולם, חברתית השמחה חזרה אליי ובתאריך 21.12.06 נר שביעי של חנוכה נסעתי עם אותה שכנה למסיבת חנוכה, לאחר שהגענו היא ביקשה שנחזור הביתה לאסוף משהו.. באותה תקופה כבר רציתי זוגיות חדשה.. ביקשתי, זימנתי ודיברתי עם אלוהים... כאשר חזרנו הביתה השכנה הזמינה את קרן אשתי לעתיד להצטרף אלינו למסיבה. קרן באה וישבה לידי ברכב. אהבה ממבט ראשון.


אחרי יומיים התחברנו, אחרי שבוע עברנו לגור יחד ומאז אני תלמיד "חיבור למודעות על".

את התוכנה הראשונה עברתי כל שיעור בחוויות של תיקונים וחיבורים אל האני. חוויתי תהליך פיזי של פריצת דיסק בעמוד שדרה צווארי, נעזרתי בכלים ובידע וריפאתי את הכאבים והפציעה בכוחות עצמי בתהליך של הכרה והפנמת הידע והמסרים שבאו בי דרך הידע, על מנת להבריא.


כמו כן קרה לי נס אישי דרך חיבור לאמונה ולכוח האלוהי, וב2012 הגיעה לי ילדה בדרך הטבע על אף שהרופאים טענו לבלתי אפשרי עבורי, הייתה זו הולדה בנס.


אכן בהמשך למדתי את כל התוכנות, מבחני האמונה והשיעורים לעולם ממשיכים לחזק אותי ודרכי, מתוך המקום בו אני נמצא היום, אשר הינו איזון, האני והעצמי מחוברים, השפע הקיים ושמחה ואהבה גוברים על הכול.


אני מודה לבן האלוהים לילה על הערך והדרך, היום האני והעצמי מחוברים, אני מגלה הערה כהארה, ומביא את מהות האור לשרת דרכי בכל תהליך,

דרך האמת אשר קיבלתי בידע.


תודה רבה

אמיר עזר אל

bottom of page