top of page
תמונה של תלמידים של לילה  לפי השמות המצויינים בצד ימין

16.7.2022 ♦ אני איאמה טסקר

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

כבר בילדותי, אם היו אומרים לי שבחרתי במהות האור לשרת דרכי, הייתי יודעת שזה נכון.

אבל לו היו אומרים לי זאת גם הייתי חשה תסכול מאוד גדול. כי מה עוזרת לי הידיעה שאני אמורה לשרת, עם חוויית חיים שאני כלום ושום דבר?


שנים הסתובבתי פה אבודה אל מול הפער הזה, בין מה שחשתי בפנים ומה שחוויתי בחוץ. ניסיתי למצוא מהות לקיומי, דרך להיות בשירות, חיפשתי, למדתי ועשיתי אבל שום דבר לא תפס. לא הצלחתי לבנות את עצמי בַאמ״ת… עד שהגעתי ללמוד את המידעים וקיבלתי את התדרים. פתאום הכל התחבר, התחיל לעשות הגיון והתבהר לי מה עלי לעשות, מתי ואיך.


עם כל תדר ושיעור הפער בין הרצוי למצוי בחיי הלך ונסגר. מיום ליום חוויתי שינויים שהתבטאו במי אני בוראת עצמי להיות, באופן בו אני מקבלת כל חוויה וחוויה, בהבנה שלי את המציאות, בקולות השונים שבראשי ובשקט הנפשי.


גיליתי מהי אחדות פנימית, גיליתי מהי מחשבה מוארת, גיליתי מי אני באמת.

אחרי שנים של שוטטות חסרת תכלית, שנים בהן הרגשתי לא שייכת, שנים בהן ברחתי מהמציאות אל עולם הרוח - הגעתי ל״חיבור למודעות על״ ומבלי להבין, התחלתי ללמוד הכול מאפס. ללמוד מחדש ללכת. ללמוד מחדש את הא-ב.


קיבלתי בחזרה את הידע והידיעה איך להיות אדם-על. האדם-על שהייתי אמורה להיות. האדם-על שבשליחות שלי להזכיר לאחרים להיות.


נולדתי ב15 לחודש ואני מאמינה בבחיר״ה. בזכות הלימודים אני יודעת איך לחיות את חיי מתוך המואר ומודעת לכך שבכל רגע ורגע מחדש יש לנו את הבחירה לעשות זאת. אני יודעת שבי קיים כוח בורא ושכל אותם מעגלי אור מנותבים דרכי.


אז אני בוחרת.

אני בוחרת להיות אדם-על שחי באיזון מתוך אהבה. אדם שמקשיב לקול הפנימי ומוציא את האמת והנכון מתוכו מעבר למגבלות המרחב והזמן.


אני בוחרת למצוא בית בגוף, ברוח ובנפש, לחיות ללא לחץ ולהדהד את הרגש הגבוה החוצה שיפיץ עצמו כמו אדוות.


הלימודים לימדו אותי לגדול בכיף. שיניתי את צורת המחשבה שלי וגיליתי שאם מיישמים את מה שלומדים, החיים פשוט הופכים למגרש משחקים. ככל שהחיים שלנו הופכים למשחק מהנה ומספק כך אנו רוצים העוד ועוד ועוד. זו עוצמת התודעה שלנו.


נפתחה לי דלת לעולם חדש בעידן חדש, יפה ונפלא. עולם בו אני דבקה. עולם בו יש לי ולכל אחד אחר כוח בורא ויכולת לשנות את המציאות לטובה. עולם שהוא אחד עם מישור האהבה. אני בוחרת לחיות בעולם הזה ללא כל כפייה, מתוך כבוד לבריאה, לברואים ולכל אותו תזמון חווייתי.


אני מבינה היום שבכדי להיות בהכלה של האור עלינו לוותר על הקושי אליו השתעבדנו, גלגול אחר גלגול. כמה סבל יצרנו ואז האדרנו - איזה בלבול. אני בוחרת לקבל ולהכיל את ההבנות המוארות בשמחה, מצורך השליחות.


קיבלתי וודאות בתהליך. קיבלתי מודעות-על והיא פה בשבילי בכל רגע ורגע על גבי ציר הזמן.


בעודי כתבתי שורות אלו קלטתי שהשכל מתעורר ומתערב ופתאום כמעט ולא נעים לי למנות פה את כל אשר קיבלתי. אבל מתוך מבט-העל, אני יודעת שבכול זכיתי ביושר ושבזכות זה שאני מסכימה לקבל, עוד ועוד אנשים יסכימו לקבל וככל שליותר ויותר אנשים תהיה וודאות בתהליך, החיים ישתנו בהתאם עד שכול האנושות תחווה ריפוי ותחיה בַעולם החדש והנפלא. זה הכוח בו אני בוחרת להנחות אותי בהמשכיות.


וגם השמחה היא בחירה ולבחור לשמוח מעולם לא היה לי כל כך קל כמו עם זַכות המחשבה. עם כל בחירה בשמחה הזיו והזוהר שבנו מתחזקים וכשהם מתחזקים מתחזק הביטוי והביטוי בתורו מחזק אחרים. אני בוחרת עכשיו לשמוח, לזהור ולבטא -  אני בוחרת להוות מהות חיי בשמחה.


קיבלתי את החופש לבחור לאהוב את החיים ללא תנאי ולאהוב את החיים ללא תנאי נתן לי את החופש. זו לא חוכמה לאהוב את החיים רק כשהדברים מסתדרים לנו ״כמו שהיינו רוצים״. כשאנחנו אוהבים את החיים ללא תנאי או אז אנחנו חופשיים באמת. והחיים כמו כל דבר בבריאה ראויים לאהבה הטוטאלית ואני בוחרת לאהוב אותם. זו בחירתי. זו חירותי. ומתוך הבחירה בחירות אני רואה איך הגוון הולך ומתבהר.


מתוך טוהר המחשבה, רק המואר קיים. אחרי שנים של קושי וחרדות בחרתי לקחת אחריות ולפוגג את הפחד. בא בי האור.


אלומת אור מרכזית עוברת דרכי. היא מחברת אותי דרך היושר לכל מה שיש ולכל מה שהיה, לכל מימד ומימד ומקצרת תהליכים בדרך. אלומת האור מעניקה לכל מי שבוחר בה את הכוח ליצור את שיהיה מתוך האיכויות והפוטנציאלים ומחברת אותו אל יסוד האחד.


גם עלי למדתי להסתכל מתוך המואר. זו כנות נטולת אגו שיודעת ״לעוף על עצמה״ בענווה. רק השכל יכול להתעקש שזה סותר. זו הגאווה בהישגים שלנו, זה הרצון הבוער לשרת והיכולת לעשות זאת, זו הזכות להיות עדים להתמרתם של אחרים.


אני בוחרת בַלהט לשרת ואחרי שנים של אין, אין עוד אין. יש רק יש. שפע של יש. יש שפע לתת, יש מה לעשות, מה לומר, במה לעזור ואיך לשנות.


קיבלתי מודעות לא שופטת, מאפשרת. כזו שנותנת לכל להיות מה שהוא. מודעות-על שהכול כוללת. בה אין טוב ואין רע. יש רק יש. אני בוחרת להתהלך במימד בגאווה מתוך מודעות מוארת, משרתת שיודעת את הדרך לנתב מבלי ליצור עכבה.


אני נכונה לבטא את הבטחון והעוצמה שבי ולבחור כל חוויה במציאות מתוך הרצון להתמרה.


למדתי מהן סבלנות וסובלנות וכיצד להשתמש בהן. החיים הופכים כל כך הרבה יותר קלים ונעימים כשבוחרים ליישם את הכלים ולהיות בסבלנות כלפי עצמנו ואחרים בעודנו מנצלים את הזמן כדי ללמוד את השיעורים שהחיים מביאים.


כשאני אומרת שאני בוחרת במהות האור דרכי לשרת אני מסכימה להכיר בערך. אני מוותרת על השפיטה ובוחרת גם לחיות מתוך דיוק וגם להעריך את זה שאני חיה מתוך דיוק. זו מהות אשר מאפשרת להיות מותמרים פעמיים בכל תהליך. זה אושר אמיתי - ככל שאנו מעריכים את אשר קיבלנו אנו מקבלים וככל שאנו מעריכים את עצמנו באמת יש לנו מה לתת.


אני מעריכה אותי כשאני בכבוד ואני בכבוד כשאני מעריכה אותי. דבקות באה מאהבה וככל שאני בוחרת להיות מהות אוהבת ומכבדת בא בי הצדק. כבוד לכל, צדק לכל.


כבוראים, אנחנו בוראים את חיינו מתוך כל הווייתנו על מחשבותינו, רגשותינו וחוויותינו השונות. ללא אחדות, יש בנו קולות סותרים, שונים ומנוגדים אשר לא מאפשרים להשיג את מבוקשנו. אני בוחרת לחיות כאדם-על ומתוך הכך קיבלתי כלי כמו חדש, פתוח, נקי ורחב. מתוכו אני מוגנת בתהליך, יודעת להגשים, לגשר ולקשר, להגיע ליעד ולעוד, ליעוד ולסיפוק. כשליחה, אני בוחרת להיות בקבלה של האחדות ולהכיל הכל מצורך השלמות.


קיבלנו גם יכולת ראיה מוארת. מאוחדת. ראיה אשר מהווה הישג של התודעה. ששמה סוף לנפרדות בין ארציות ורוחניות. ראיה שהיא תשתית להתחלה החדשה במהות השליחות.

ולסיום, אני בוחרת לחיות מתוך שלם שהוא שלמות. בלי נפרדות, באחדות. עם האני ועם ההדרכה, עם אנו האלוהים, קריון, מועצת ה-12, אל אלינוס והבריאה כולה.


אני בוחרת לחיות מתוך גמישות שמאפשרת לי להכיל את התבונה כולה, את מודעות האור של רשת הטבע - של כל מה שיש ושל כל מה שבא וכל זאת מתוך תודה גדולה.


אני איאמה באתי לכאן היום כמנחה ומורה בדרך, כפי שהתבקשנו מאל אלינוס, ואני בוחרת להמשיך ולתת את מהות הידע אשר בתוכי, להכיר ולהוקיר באמת שיסוד אהבה הינו מהות הכול.


אני רוצה להודות ליפה, מורתי שליוותה אותי עד הלום אותה אני מאוד אוהבת, ללילה, בן האלוהים, על השליחות שהיא ממלאה - על הנכונות להמשיך ולקבל את המיידעים עבור כולנו וללמדם וכמובן, להודות למיידעים עצמם שמביאים עוד ועוד אור מתוך המואר. 


תודה לכל מה שאִפשר בעבר ומאפשר בהווה שתהיה לנו את הזכות לקבלם כפי שהם בזמן הזה, זמן שהוא ללא ספק המן של החיים.

תודה, תודה, תודה.

bottom of page