"חסד המיידעים תגמלו אותי"

חסד המיידעים תגמלו אותי - אסתר בוטביקה 


וואוו ... 

מאיפה מתחילים הרי החיים מתחילים כאשר אני חוברת למיידעים "חיבור למודעות על".

 

אתחיל בזה שהיום אני חיה מאהבה, נותנת במה לרגשות הגבוהים. כיום שנכנס שיעור לפתחי, אני מבינה שזו הזדמנות לתקן. רואה ומרגישה את העומק בשיעורים ויודעת שההבנות שאקבל יהיו הספרייה המדויקת שלי למחר. 


אני יודעת שהכל מכל מוכל בי ואני המובילה. לשמחתי, למדתי לנהוג מתוך זרימה שזה אומר הנשמה מנווטת אותי בחוויה ואני בקבלה והודיה על כל רגע, כי אני חיה הוויה מתוך מיקוד ודיוק. אני חושבת שבמספר שורות מצומם זה אני מכילה את כל אשר קבלתי מחמשת התוכנות ומודה על הזכות שנשמתי נתנה לי לחבור למיידעים אשר תוקשרו ע"י לילה ברזסקי מורתי המופלאה. 


קצת מהחוויות שחוויתי בזכות התדרים הראשונה, כאמור, אני חיה מתוך מהות של אהבה ואותה מגישה כדוגמא אישית לכולם. אהבה זו מאפשרת לי אמונה בכל הפוטנציאליים הקיימים באחרים. 


השנייה, יצרתי ואני ממשיכה ליצור הרמוניה בביתי הפרטי ובצביר שלי. השלישית, אני מאירה ומעירה אנשים במעגלים הנרחבים יותר בסביבתי כמו בעבודה או בקליניקה שלי במטרה להביא אותם אל היותם אדם. 


לדוגמה, בחור דתי שהיה במשבר אמונה ובמשך שנים חוזר בכל פעם מחדש ללמוד אמונה בביתי או אנשים חולים אשר ליוויתי אותם להבנה מהיכן המחלה נובעת וביחד ריפאנו אותה. יש עוד מאות סיפורים גם מתלמידים מטופלים וחברים. הגילוי הגדול בתהליך היה להבין שהכל נמצא בנו ואנו רק צריכים לתת לו מקום. 


תפקידי הוא להושיט יד לכל מי שבוחר לצעוד בדרך הזו. ככל שהתקדמתי בתהליך הלמידה הפרטי שלי המשכתי לגלות דברים מופלאים וכתבתי את ספרי "נגיעות מסע של תובנות", ספר המשמש כלי טיפול. 


לסיכום, מצאתי: 

  • אהבה כדרך חיים

  • נתינה כמקור עז לקבלה

  •  מהות השמחה בחיים

  • הכוח לחיות את ההוויה

  • אמונה שכל מה שנכון לי, אצליח בו

  • יכולת לוותר על השליטה ולזרום את החיים מתוך אמונה מלאה בנשמה


ההמלצה שלי עם התדרים: תטפלו 24/7  כי זו הדרך לגלות את עצמנו ולנצח על החיים כמו על סימפוניה הרמונית. 


מאהבה, אסתר בוטביקה. 

מאחלת לכם לראות את האור בתוככם וכך לצעוד