top of page

״היבטים דרך תודעה גלובלית״

כותב – אורון שרגרתודעה גלובלית הינה אנרגיית חיים אשר נוצרה כתוכנה שמכילה בתוכה את כל מאגר החיים של אותה אנושות בתוך הבריאה שבה אנו חיים ..


אותה תוכנת חיים מכילה בתוכה את כל החוויות האנושיות אשר נתחמות לתוך אנרגיה אשר תכליתה, היא לגדול ולהתפתח ולקדם את כלל הבריאה.


הנשמות בוחרות בתהליכים שונים לצורך ההתפתחות והלמידה, שנותנת להם  את היכולת להתפתח ולגדול, ולהכיל בתוכן את אור הבורא כאותו זיכוך אשר מצמיח בהן את אור הידע, דרך ההתפתחות בתהליכי החוויות אשר הינן מביאות את אותו איזון, דרך למידה והתפתחות נכונה.


כל נשמה נושאת עמה תודעה, שבה היא יוצרת את תיעוד החוויות בכל תהליך התפתחותה מיום היווצרותה..


אך לאותה תודעה, קיימת מכסה שבה הנשמה יכולה להכיל את כל חוויותיה בתהליכים שהינה חווה ..


אותם תהליכים וחוויות, נצרבים לתוך אנרגיה שנוצרת על ידי זיכרון החיים, שיוצרים שני מעגלי אנרגיה שונים..  אנרגיה מתפתחת ואנרגיה מקבעת.


כאשר הנשמה עושה את התפתחותה מתוך האמת והנכון, דרך אותו איזון אלוהי אשר מוכל בה ודרך אותו אני שמכוון אותה, הינה מהווה חיבור אל אותה אנרגיה מתפתחת, שמעלה עצמה בסולם הערכים אל לבלים גבוהים ורבדים נמוכים ועמוקים, שמעצימים בה את אותו חיבור אלוהי ומקרבים עצמה כמה שיותר אל המקור הראשוני.


אך כאשר הינה מהווה פגימה בחוויותיה, דרך בריחה ודרך ניתוק מאותו חיבור אלוהי, אותה תודעה מכילה בתוכה את אותה אנרגיה תוקעת, אשר עוצרת מאותה נשמה להמשיך את התפתחותה בחוויה, דרך חוקי הבריאה שלא ניתנים להפרה.


כל אותם תודעות של כל הנשמות, מחוברות  כ-רשת אנרגטית שדרכם כל אותם חוויות נשלחות אל תודעה אחת גדולה, וזו היא אותה תודעה גלובלית ..


וכך גם אותה תודעה גלובלית פועלת על אותם ערכי יסוד של כל אותם תודעות קטנות..

אך מה שמיוחד לה, שהינה ניזונה דרך כל אותם תודעות קטנות שמהוות יחדיו את אותה מטרה אחת , וזו היא.. להביא לסיומים והתמרות של תהליכים, כדי שאותה תודעה גלובלית, תפנה בתוכה מקום להתפתחויות חדשות ומעבר אל השלב הבא ..


וכך אנחנו יכולים לראות את אותו עידן חדש שעומד בפתח, וממתין לאותה תודעה גלובלית לסיים ולנקות את רוב תכולתה באנרגיה הישנה, כדי ליצור מסה קריטית שתאפשר לכל אותה אנרגיה חדשה לעשות את כניסתה במלוא תפארתה, ולפתוח את שער הכבוד שיכיל בנו  את המפתח אל השלב הבא.


אך אותו תהליך, יכול לבוא לביטוי אך ורק דרך שינויי דפוסים אנושיים, וחבירתם מאותו נתיב גלוי, אל הנתיב הנסתר אשר בו קיימת תורת האמת שמהווה לנו כמפת דרכים שמכוונת את דרכנו אל אמת האור, שמחברת את האנושות אל האיזון המהות והתכלית הבריאתית..


הבריאה מביאה לנו מודעות עליונה, כדי שנוכל לקצר את דרכנו ולקחת אחריות במערכת הבריאה, ולהיות חלק פעיל שמהווה את השפעתה על הבריאה..

ואיך זה בא לידי ביטוי ?


1. דרך הידע שבני האלוהים מורידים, וניקח את לילה כדוגמה : שהיא כבן אלוהים משמשת כצינור תקשור שמוריד מיידעים פורצי דרך . כאשר ויורד ידע חדש, הוא לא משפיע רק אל אלו ששומעים, אלא משפיע על כלל האנושות.. אומנם בקצב איטי יותר אך עדיין משפיע..


ואיך זה קורה ?

אותו ידע מוכל בנו באותה תודעה ומעורר בנו את אותה אנרגיה אלוהית ששולחת ומשפיע על התודעה הגלובלית, ששולחת רטט שמהווה סדק בכל שאר האנושות ונותנת להם את הפתח שמקדם אותם אל השינוי הגלובלי במערכת הבריאה.


2. לומדי הרמה החמישית לוקחים על עצמם את האחריות וההתחייבות לבטא את אותם טיפולים אנרגטיים יומיים בשערים, על מנת לזכך את האנרגיה האנושית, כדי שתבוא באנושות הקלות לבטא את דרכם ולהתעורר מאשלייתם ולחבור אל האמת האלוהית


3. לקיחת האחריות בתהליך החוויה שלנו, מול עצמנו ומול הסביבה, דרך מחשבה מוארת, ביטוי נכון ועשייה מקדמת ונכונה, שאותם אנחנו לומדים דרך הידע פורץ הדרך שיורד דרך בני האלוהים.


כל המחשבות והביטוי שלנו הם אנרגיה שיכולה לקדם אך גם לעכב, ולכן חשוב תמיד לשים לב ולעשות את המיטב ולזכך עצמנו אל הטוב ביותר..

ולא רק כלפי האחר אלא גם עם העצמי ולהיות מדוייקים כמה שיותר ..

וגם כמובן העשייה היומית, פנימית וחיצונית, דרך חבירה להתמודדויות השונות שכל אחד חווה דרך אותה חוויה פנימית..


וכך דרך אותם תוכנות אנחנו זוכים לקבל אין סוף הבנות. שדרך אותם מיידעים ותדרים ניתנת לנו היכולת לבטא את חיינו כאותו אלוהים, כאותו בורא דרך פני האלוהים בהבנה שכולנו אחד וכולנו מחוברים כשורש אחד, שמזין וניזון מעץ החיים.


ולכן הבריאה הביאה בנו את אותו ידע צרוף, כדי שנוכל לעשות את דרכינו מאותה תודעה ישנה אל התודעה האלוהית..


וחשוב שנבין שכל צעד נוסף שנעשה למען הכלל, יקדם את עצמנו.. 


וכל צעד שנעשה למען עצמנו, יקדם את הכלל ללבל חדש בהווית האחד שלא יכולה להתקדם דרך נפרדות האחד אלא רק באחדות היחדיו.. 


וכך האחדות תשפיע על הכלל ותפצח את כל אותם תבניות וקארמות בחיי האנוש שנצרכים לחזור אל רמת האדם בסולם הערכים, דרך מעגלי האור ודרך עוצמת האחד.


ולכן, כל אחד ואחד מאתנו, כאשר עושה צעד קדימה מתוך מהות ותכלית אמיתית שבאה דרך האור ודרך האהבה האלוהית, פורץ הינו דרך בתבנית האנושית, ומקדם עצמו יחד עם כל אותה אנושות שמשפיעה ומושפעת דרך אותה תודעה גלובלית אשר קושרת את כולנו כחוט אחד בחוויה הבריאתית.


ולסיכום אסביר את הבנותיי בשפה פשוטה :

כבר בקריון למדנו שהתודעה שלנו אוצרת בתוכה את כל הזיכרונות והפוטנציאלים שצברנו, במהלך הגילגולים שחווינו בתהליכים הנשמתים שלנו בחוויה הארצית.


וברמה החמישית, אל אלינוס הסביר לנו שתהליך המעבר שלנו אל העידן החדש, בא לביטוי דרך ניקוי התודעה שלנו מאותם אנרגיות של זיכרונות שניצרבו דרך שליטה וכניעה.


מה שאומר שככל שאנחנו מנקים את חוויותינו שלא הותמרו דרך התפתחותנו הרוחנית והעשייה הארצית, בדיוק שלנו מול עצמנו והסובבים לנו, אנחנו מנקים את התודעה שלנו וצוברים לתוכה אנרגיה חדשה, שנותנת את היכולת לעשות את צעדנו ולהפוך לישויות אור, שחיות את חייהם כ-קל ישות שחייה את חייה מתוך הקלות.


אך חשוב שנזכור.. 

כמו שהבריאה הדגישה ולא פעם אחת.. אנחנו ערבים זה לזה ורק האחדות תביא לחירות והתפתחות אמיתית ..


ולמה ?

כי כל אותה אנושות ברמה הפיזית, וכל אותם נשמות ברמה הרוחנית, מהווים כחלק בלתי נפרד אחד מהשני.


ונוכל לדמות את אותו תהליך אל טיפות הגשם, אשר באות כולן מאותו מקור אחד.. שהוא במקרה זה הענן שבתוכו כל אותם נוזלי המים מחוברים כחלק אחד, עד שבא אותו גשם ונוצרים הטיפות הנפרדות..


אבל כאשר הן באות שוב במגע יחדיו, הן חוזרות לאותו מרקם של שלמות כתוצר אחד.. וזוהי אותה התכלית שמחברת בין כולנו..


אך כמו המים, חשוב לזכור.. שכשהמים גועשים הם הופכים למסוכנים וטובעניים, שמובילים להרס ולקיחת חיים..


אבל כשהמים זורמים ורגועים, הם מספקים את האנרגיה ומהווים חיים וזרימה אין סופיים.

וככה זה גם עובד אצלנו בחוויה האנושית. 


כולנו מחוברים זה לזה וכולנו הם אותו מרקם שמשפיע זה על זה, ולכן ברמה החמישית של המיידעים, הבריאה מכוונת אותנו לעבוד ברמה הגלובלית, ומלמדת אותנו שכל צעד קדימה שאחד מאיתנו עושה, הוא מהווה פריצת דרך שפורצת תבניות, הן ברמה הפיזית והן ברמה שמשפיעה על הכלל,גם אם אנחנו לא יכולים לראות זאת.


וגם ההפך הוא הנכון.. ולכן קיבלנו כוח כל יכול, כוח לשרת כדי להביא את הפריצה האמיתית באנושות, והכוח להשפיע על אותה תודעה גלובלית שתעזור לכלל האנושות לעשות את צעדיה במעבר אל העידן החדש, שבו כבר כל האנושות תבין שכולנו יחדיו מהווים תודעה אחת שמשפיעה על הכלל.


כי כשאחד פורץ את דרכו קדימה מתוך המואר, נפתחת האפשרות לכלל האנושות למשוך מאותה תודעה את אותה עוצמה ולעשות גם הם את צעדיהם קדימה בחוויתם הארצית.


וכאשר סביבתנו ותלמידנו מקבלים מאיתנו דוגמה אישית ומוארת, בא בהם הקלות הנוספת לעשות את דרכם גם הם ולחבור אל האמת האלוהית שהינה מוחלטת ואחת שמשקפת את המהות האיזון והתכלית בחוויה הארצית והרוחנית.

תודה רבה.

bottom of page