top of page
חיפוש

קבוצה יקרה מנחים ותלמידים

21/3/23

נתבקשתי לבדוק מחדש, בתיקשור, האם נכון להמשיך להנחות ולהשמיע לתלמיד ״דיסק מנחה״ בו הקלטה של המפגש ללא שאלות והתשובות.


אכן נעניתי בתיקשור וזו התשובה, לכבודכם, לפעול:


״שלום לכם לדעת, אני אל אלינוס מביא בכם ביטוי הנחיה נכונה ואשר מביא בכם ידע בו שלמות קיימת הולמות בריאה.


אכן רבות הבאנו לכם ערך השלם לבטא ולהכיל באותם אלו לכם ממשיכי הדרך ואין לקצר תהליכים לצורך החיבור. ועל כן היום נחדש בכם הבנה להכלה מוארת לתגמל בכם:


עליכם להבין, כי יחידות אור הזמן משפיעים שיווי והכלה על התלמידים ויחידות אור הידע גומלים לתלמידים הכלה ואיכות בריאה. ועל כן , אכן הלומדים באים מצורך השיווי אל הנכון והאמת הנדרשת להם להכיל ולקבל.


ולכן אין מהות לכם להמשיך באותה הנחיה דרך "דיסקי מנחה ללא השאלות ותשובות", יש הצורך לתגמל שמיעה דרך כל ההקלטה אשר בה ערך השלמות, אשר יחידות אור הידע ויחידות אור הזמן היוו שיווי בין המנחה לתלמיד התמרה. ומצורך הנכון תפעלו היום כמנחים ומאירי הדרך". תודה.


לפי הנחיית אל אלינוס לא להשתמש יותר בדיסק מנחה כי יש בו ״חוסר״ של השאלות והתשובות וזה היה אולי לנו קל לתת לשמוע לתלמיד כי לימדנו בבית והשמענו מקוצר. ולכן ונוצר חוסר ברבים אשר לא שמעו או קראו בספרים , אולי הסתמכו על השמיעה הראשונית.


לכן מאחר והתלמידים היום באים מרצון להם להכיל ולקבל יש בהם הכלה לקבל את כל התיקשור בשלמותו


לכן יש לבטל את הדיסק מנחה ולא להביא בו השמעה מאחר והיום הינו לא תואם לאנרגיה של הלומדים .


וטוב נעשה אם תיידעו גם את מי שיש לו *דיסקי מנחים״ לבטל אותם לשימוש.

זו הנחיה מוארת ויש ועלינו להקדם במעלות ההכלה הנכונה,


היום יש לתת לתלמיד לשמוע אך ורק את התיקשור המלא עם השאלות והתשובות.

עליכם להבין כי היום גישה מוארת נצרכת ולכן יש להביא לידיעת התלמיד על ההקלטה המושלמת המכילה את שני חלקים בשלמות


ואין מהיום יותר הפצה של דיסקי מנחים בהם קיים חוסר. ולכן מי שמלמד פרטני ומשמיע את ההקלטה יעשה זאת עם ההקלטה המקורית ללא העריכה והחוסר.


ואכן בקשתי את ליאור כספי שיעגן בכתב הבנות האור אשר אל אלינוס הביא בתיקשור, להבנת המסר בכולם. ולכן אני משתפת אותכם בו:

:

"מתוך אותו צורך אשר לנו כמעגל ראשון להכיר הידע מתוך אותו "חוש הקבלה" אשר בא בנו, הביאה לילה, באמצעות תקשור של אל אלינוס, מיקוד ודיוק בעשייתנו כמנחים ומאירי הדרך, לבאים אחרינו וכך נאמר:


"שלום לכם לדעת, אני אל אלינוס, מביא בכם ביטוי הנחיה נכונה ואשר מביא בכם ידע בו שלמות קיימת הולמות בריאה.


אכן רבות הבאנו לכם ערך השלם לבטא ולהכיל באותם ממשיכי הדרך ואין לקצר תהליכים לצורך החיבור. ועל כן היום נחדש בכם הבנה להכלה מוארת לתגמל בכם.


עליכם להבין כי יחידות אור הזמן משפיעים שיווי והכלה על התלמידים ויחדות אור הידע גומלים לתלמידים הכלה ואיכות בריאה. ועל כן, אכן הלומדים באים מצורך השיווי אל הנכון והאמת הנדרשת להם להכיל ולקבל.


ולכן אין מהות לכם להמשיך באותה הנחיה דרך "דיסקי מנחה ללא השאלות והתשובות", יש הצורך לתגמל שמיעה דרך כל ההקלטה אשר בה ערך השלמות, אשר יחידות אור הידע ויחידות אור הזמן היווי שיווי בין המנחה לתלמיד התמרה.

ומצורך הנכון תפעלו היום כמנחים ומאירי הדרך."

תודה.


ועל כן אל אלינוס מבטא בנו הבנה כי וכאשר אנו כאותם מנחים משמיעים הדיסק לתלמיד עלינו להשמיע את ה"דיסק לתלמיד" אשר בו השלמות קיימת והינו כולל את שני חלקי השיעור כולל שאלות ותשובות.


כל שאר ההנחיות נשארו כשהיו והחידוד הינו אך ורק לאותם מנחים שמשמיעים דיסקי מנחה לתלמידיהם, שהרי מעכשיו יש להשמיע את ה"דיסק לתלמיד בו השאלות והתשובות" ולא את הדיסק למנחה.


כמובן שאותו חלק של "הטעינה" הינו נשאר חובה

ואכן גם באפשרותנו לקרוא עם התלמיד מתוך הספר ולפתח לאותו תלמיד את הצורך והרצון לאותה אחריות נדרשת בלמידת הידע, עפ"י ״האמנה״.


להתחבר לאותה הנחייה חדשה מתוך חוש קבלה והבנת אותו ידע אשר בא לקדמנו לעידן חדש".

ליאור כספי

193 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלום וברכות תלמידים וקוראים יקרים 20.3.2024

אתמול בקרה אותי נכדתי יובל,  שאלה אותי על ילדותי בחג הפורים, על תחפושות או חגיגות שלי.... ספרתי לה כי בזמני כילדה לא היה לי מודעות "להתחפש", אלא שלחתי משלוח מנות לחברים מהכיתה, צרפתי לכל אחד מהם ברכה

התכנסות היכרות עם לילה

תלמידים ומנחים יקרים, לאור בקשת תלמידים חדשים אשר מעולם לא זכו לפגוש את לילה, תתקיים התכנסות להיכרות עימה, בשבת 2.3.24 בשעה 19:00. המפגש מיועד רק לתלמידים חדשים אשר לא נכחו במפגש מסוג זה בעבר או בכל א

"התנהלות מתוך המואר"

16.8.2023 אני, לילה, עורכת את היומן הרביעי שלי... ובחיפושים גיליתי תיקשור שלי בלייב בשנת 31.8.2020 אשר בא עם כותר ״התנהלות מתוך המואר״ על מצב המדינה והקושי ששרר באותה שנה נגד הממשלה וביבי בראשה. אני

Comments


כל הפוסטים

bottom of page