top of page
אישה מחייכת

8.5.2020 ♦ אני ענת קמין

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

8.5.2020

לילה יקרה שלי

המישפטים "אני הווה מהות חיי בשמחה" ו"אהיה אשר אהיה" הפכו למוטו של חיי מרגע שהתחלתי ללמוד את התדרים אי שם בשנת 2013. הגעתי ללימודים בזכותה של אורנה שכנתי דאז. בזכותה עזבתי את הלימודים עם דליה )תלמידתו של זאב(, שממילא הרגשתי כי אינם מפרים ומעשירים אותי יותר.


ישר מההתחלה של הלימודים נסחפתי והתחושה של רצון לקבל עוד ועוד תדרים ליוותה אותי בחוזקה במהלך לימודי "אנו האלוהים". מאז, כל השקפתי על החיים השתנתה. 


מההתחלה חוויתי תחושה של קלות ושל ריחוף. הצלחתי לממש את הפוטנציאל הגלום בי בכ"כ תחומים ; הצלחתי להגשים את חלומי, מאז ומתמיד, ולהפוך לאשת עסקים חובקת עולם בתחום המסחר ביהלומים. הצלחתי להרים ולשקם את מפעל חייו של אבי. 


גם בתחומים נוספים התפתחתי ; הפכתי לאדם מכיל, נחמד וסבלני.. הצלחתי לטפל באימי בפרט ובמשפחתי בכלל ואף הצלחתי להגשים את חלומי במציאת בן זוג מתאים ומדויק לי. נכנסתי למערכת יחסים בריאה ומאוזנת, התחתנתי וכיום אני בהריון. 


אם בעבר נקלעתי לסיטואציות וחוויות קשות מול אנשים אחרים ולא ידעתי איך להסתכל נכון על המצב ולצאת ממנו - למדתי שביכולתי להשתמש בכלים האנרגטיים שקיבלתי. 


ואכן, כיום אני יודעת לזהות, להתחבר לאני הפנימי שלי, להקשיב לעצמי ומיד להשתמש בכלים. כמו כן, למדתי לבחור נכון את האנשים הקרובים לי, לסנן ולהיתרחק מאלו שלא עושים לי טוב. אגב, אני משתמשת בקונוס הירוק בכל הזדמנות. 


אני הווה רגש גבוה ומחשבה מוארת ומצליחה לברוא ולהבריא את עצמי כל יום מחדש. כיום, אני חיה ונושמת רוח וגם אם לפעמים אני נופלת לרגש נמוך, אני מצליחה להתעלות על עצמי בזכות הכלים. אפשר לומר, כי ממש מתחילת הלימודים חוויתי תחושה של התמרה ושל הרגשה של יציאה משעבוד לחופש בכל כך הרבה תחומים. 


אני מרגישה כי חיי מתחלקים ללפני ואחרי תחילת הלימודים ועל כך, לנצח אהיה אסירת תודה לאורנה. מצבי הבריאותי מצויין ואני כמעט ולא חולה. אני חווה קלות, שמחה, גמישות והתחדשות יומיומית והכל מתוך הנכון והמואר. אני מרגישה מאושרת ומסופקת בחיי כפי שהם, ובאופן כללי, נהנית להסתכל על עצמי מהצד ולהיזכר בחוויות המעצימות שחוויתי מתחילת הלימודים, ובעיקר בניסים שקרו לי. 


ואכן, כל פעם מחדש אני מופתעת ונרגשת כשמיתרחשים בחיי ניסים וצירופי מקרים. אגב, למדתי להנות מהטבע ומהפשטות - משהו נרגע בי. 


במהלך לימודי התוכנה הרביעית "אל אלינוס" חוויתי עצירה בלימודים, וכיום אני יודעת עד כמה החזרה על החומר הייתה הכרחית עבורי. הצלחתי להשתחרר מהמון דפוסים לא משרתים ולחשוב בצורה בריאה, מאוזנת ומדויקת. 


למדתי להסתכל על החוויה הרוחנית ולא על הארצית ולהבין את השיעור - ובעקבות כך לחוות התמרה בכ"כ הרבה תחומים. אני משתמשת בקרן הכוח, הריפוי, בקונוס הירוק ובשאר הכלים בכל הזדמנות - הם הפכו לחלק ממני. 


אני מטפלת באנושות, בשערים ובצביר המשנה שלי באופן קבוע ויומיומי. שוב, ברצוני להודות לך, לילה, לאורנה ולבריאה על שאתם חלק מחיי. אני מרגישה כי אני נמצאת במצב של הודיה תמידית על כל אלו ועל חוויות ההתמרה וההתחדשות האינסופית. אני נרגשת לעבור לשלב הבא בלימודים וכמובן שבוערת בי התחושה של העוד בתהליך. 


"אמן כן יהיה רצון" 

ענת קמין.

bottom of page