top of page
אישה מחייכת

11.2020 ♦ אני דורה גלאור

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

בהיותי בשלהי שנת 2020 , מביטה, כבמעוף הציפור, על 15 שנים של הכלת תדרים, ידע הבנות, איכויות וכלים שהביאוני עד הלום , ליבי מלא בהכרת תודה על בחירתי ללכת בדרך האור ,בנתיב מאתגר, דרך תוכנות נשגבות עם אנו האלוהים, קריון, מועצת ה12 ואל אלינוס .


תוכנות אלו התקבלו דרך לילה ברזסקי, מורתי האהובה והיקרה ולה התודה על שנענתה לתפקיד הנשגב ,כבן אלוהים,לשמש צינור להורדת ידע ראשוני, לעידן חדש,עבורנו המבקשים לקבלו .


תודה מיוחדת לנשמתי, אשר לא ויתרה לי והשמיעה קולה עד אשר שמעתיה והלכתי שבי אחריה ,עד לפתחה של לילה, לקבל את הידע הצרוף של האמת הצרופה.


בעודי שואלת עצמי, מתי בחרתי במהות האור לשרת דרכי, הבינותי כי הגעתי לגלגול זה כמו בגלגולים אחרים בשליחות האור.


משחר ילדותי, ידעתי כי קיימת בעולם ובתוכי נוכחות נסתרת המושכת אותי מתוך אהבת האדם , מניצוץ של זיכרון עמום , המבקש לפרוץ. 


במבט לאחור, ראיתי עד כמה "חיפשתי את עצמי",בעצם את "האני"הפנימי שלי וכיצד ניתבתי עצמי מאותו הדחף לשליחות בכל עיסוקיי- כמורה ,מנחה, מאמנת,אומנית יוצרת ועוד...ותמיד בשירות הכלל ,בדחף עמוק לחוות את חוויית השירות המשנה פניה בכל פעם.


אך, לצד תחושותיי אלו, דפוסים והרגלים רבים, אשר רכשתי במהלך חיי,משחר ילדותי, רגשות וזיכרון חוויות לא נעימים שנערמו עם השנים ,היו כאבן נגף בדרכי ומשקלן כבד מנשוא.


למרות הכלים והידע שרכשתי, חשתי, כי עבודתי סיזיפית ללא תועלת,דשדוש מתסכל האומר :"זה לא זה." והחיפוש נמשך, לא מוותרת, כי בי , בתוכי, אמונה עתיקת יומין הדורשת להביאני אל האמת ולהשקותני ממנה לרוויה.


לא אזלזל בתהליכים ובחיפושים ,בקשיים ובחולי ושוב חיפושים. אך,למדתי דרך לימודי "חיבור למודעות על" , כי יש לקבל כל חוויה וללמוד ממנה. אם ברצוני בשינוי, עלי לרוקן את הישן אשר אינו משרת אותי ואשר דשדשתי בו, פשוט, מחוסר ידע.


לאחר מסלול רב שנים בלימודי הרוח בגישות שונות ,פסיכותרפיה, תפקידים בכירים במערכת החינוך  ועוד...עדיין לא בא בי הסיפוק בשלמות .רק כשחברתי לשיטת הלימוד של "חיבור למודעות על" ,נוכחתי שהנני מתחברת לידע ראשוני בדרך הקלות, בשפת התדרים והבנות חדשות שחיברוני לראשונה ל"אני" הפנימי שלי כבר מהמפגש הראשון. כאן, נשמתי לרווחה לראשונה וחשתי כי "הגעתי הביתה למקום מבטחים".


אישית ,הנני מאמינה בשיטת לימודים בדרך החוויה, מפגש רדף מפגש וניקה את המחסומים שנוצרו , תיקונים ובניית חדש ואז ,הנצו ניצני השינוי הראשונים .


היישום המיידי שהתאפשר הניב תוצאות והוכחה לעוצמת התדרים.כבר במפגש השלישי של "חיבור למודעות על" , הייתי למטפלת ובהמשך מאמנת, מכוונת ומתקשרת ובתום תוכנה ראשונה הייתי למנחה. הללויה!


כל הידע אשר רכשתי בעבר , כלים, שיטות עבודה ,הכוונה בהנחיה ובטיפול, התגמדו לנוכח הכלים החדשים הפשוטים המהנים ברי היישום בקלות ומקצרי זמן.


כל שנדרש ממני היה ליישם את המתת שקבלתי והכלתי ותוך האימון התעצמה האמונה.


מיידית, התחלתי ללמד את קבוצותיי....ונישמתי חגגה.טיפלתי בבני משפחתי ובסביבה ודברתי בשפה חדשה של מודעות על וכל תפיסת החיים השתנתה,בעבודתי החינוכית עם ילדים וקבוצות המבוגרים בכל המעגלים, גם באקדמיה.


השפעתי על דור שלם של אנשי חינוך וילדים ועוד ידי נטוייה.

חלפו 15 שנה..החגיגה לא נגמרת , נשגבות הבריאה באה בי לביטוי בזכות החיבור עימה והחבירה למידעים של כל התוכנות...וכמובן בי העונג,ההנאה  והסיפוק לשרת את האנושות ולהשפיע מאורי דרך העשייה ,מדוגמא אישית ומהכרת תודה .


הנוכחות שחשתי ,שקיימת  בתוכי ונסתרת מעיניי, מילדותי ,אכן באה לגילוי, בזכות הלמידה וההתמדה ,האמונה והרצון ומלווה אותי ונותנת משמעות לחיי לשרת בדרך האור.


במבט לאחור,חוללתי שינוי בחיי בגישה לחיים.יכולותיי וכישוריי האישיים השתבחו. הישפעתי ,משפיעה ואמשיך להשפיע מאור האמת, באמונה ובביטחון , על הכלל לצורך שינוי ויצירת עולם טוב יותר לחיות בו- ויותר מכל, הנני חווה שמחה סיפוק והנאה בדרך..


היום הנני אישיות במהדורה חדשה, בשליטה על חיי ומבורכת על ידי הבריאה.

דורה גלאור

מאמנת ומנחה להתפתחות אישית והעצמה

דרך "חיבור למודעות על " של לילה ברזסקי

bottom of page