top of page
אישה מחייכת

16.10.17 ♦ אני אורון שרגר

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

16.10.17

לילה יקרה,

את תודתי לך ואל הבריאה, לא אוכל לבטא במילים, כי לא אוכל להגיע אל הסוף.


אבל את תודתי הביא לידי ביטוי דרך מעשיי ודרך שליחותי להמשיך את ירושתך הרוחנית בשלמות באהבה ואחדות ככל שאוכל עד יומי האחרון :)


לפני כשנה הגעתי אלייך במקריות למרות שאני יודע ששום דבר לא מקרי בחיינו...


שמעתי שאפשר לתקשר, וכל אחד יכול. ואם דבר כזה אפשרי אין סיכוי שלא אדע לעשות זאת בעצמי. לאחר בירורים וחיפוש של כמה שעות אחר הדרך, הגעתי אלייך. שיחת טלפון שבלי ממש להבין הייתה השיחה שהולכת להביא תפנית בחיי, שינוי מקצה אחד אל הקצה השני.


הסברת לי על אותה תוכנה, ששמה "חיבור למודעות" על שהורדה על ידי אנו האלוהים ובאותה תוכנה קיימים 37 מפגשים שכל אחד מהם מכיל תדרים שיוצרים בנו הכלה, פתיחת חסימות, העלאת המודעות וחיבור לאני הגבוה שלי. לא הבנתי על מה את מדברת אבל מבחנתי הכול הולך העיקר המטרה שלי לתקשר.


ואז התחלנו –

בזמנו עוד חייתי בחול והעברת לי את אותם תדרים דרך הסקייפ..

בפעם הראשונה התחלנו עם השלושה מפגשים הראשונים. מיד התחלתי וכבר באותו יום סיימתי את כולם, ממש חסר סבלנות. זה הרגיש לי כל כך מוכר וכל כך נכון וכל כך מעניין שהחלטתי שאני נכנס למרתון מפגשים.


כל מפגש נגע בנושא אחר ויצר בי התעלות רגשית שקשה לתאר, וכל כך הרבה אסימונים התחילו ליפול. התחלתי להסתכל על דברים בצורה שונה. קיבלתי סימנים וחוויתי דברים שההיגיון הארצי לא אצליח לתפוס. אבל האמונה והתהליך היו חזקים מההיגיון.


הגעתי למפגש 21 – פתיחת צינור התקשור. כל כך התלהבתי, סוף סוף אני הולך לתקשר. ולאחר השיעור שום דבר לא קרה, עדיין לא תקשרתי או לפחות ככה חשבתי. אבל באותו הזמן הבנתי שהמטרה שלי היא מעבר לתקשור. ויש פה מסר חשוב שיורד מהבריאה וחשוב שכולם ילמדו זאת.


המשכתי בלימודים, האסימונים המשיכו ליפול.. איך לא הבנו את זה קודם....?? כל כך פשוט!!


אחדות העם, אנחנו עם סגולה, יש לנו חוזה עם הבורא ואנחנו צריכים לעמוד בתנאי שלנו עם הבורא ואז הכול יהיה מושלם..


דרך המיידעים למדתי להבחין על חיי בצורה שונה ועמוקה יותר, שיצרה בי שחרור ואושר.. אושר שהייתי בטוח שאמצא דרך הכסף, דרך המעמד ודרך הכוח שאשיג, מה שהחיים לימדו אותי. אבל פתאום הבנתי שהכל אשליה ואת האושר האין סופי והשפע, תמיד היה לי וכל זה קיים בתוכי. 


ומה שחוסם אותם זה האגו הכעסים והראייה הלא נכונה שלי לגבי החיים, שהם בעצם מחייכים אלינו תמיד ורק מחוסר מודעות אנחנו בוחרים להעניש את עצמנו ולראות את הרע בתהליך, בלי להבין שהרע הוא בעצם הטוב.


כל מפגש ומפגש, נגע בנושא ספציפי שבעצם מדבר אל כל האנושות ועל חיינו, ומסביר דפוסים לגבי עצמך ולגבי הסובבים אותך. כמה פשוט הכול נשמע – מכיוון שעשיתי מרתון של מפגשים שסיימתי אחרי חודש, הכול היה כל כך ברור והרגיש כל כך פשוט.


בראייה אחורה לחיי הבנתי שאם רק הייתי במודעות נכונה הייתי חוסך לעצמי כל כך הרבה קשיים ועיכובים בעשיית חיי. ומעכשיו הכול הופך להיות כל כך פשוט וברור. אבל אותו חודש נפל בזמן שחוץ מללמוד לא ממש עשיתי מעבר. דרכם הבנתי שאני חי בשעבוד ובזכותם גיליתי את הדרך אל החופש, ממש תחושה של חירות שלא הרגשתי בחיי.


ואז המציאות הארצית עוררה אותי והראתה לי שלא הכול פשוט כמו שזה נשמע וכל החלום הוורוד בתוך עולם רוחני חדש שאני נמצא בו, הופך לאתגר לא פשוט בכלל. 


ניסיתי להפיץ את הידע במשפחה וחלקם חשבו שנפלתי על הראש ובמקביל הרבה בעיות התחילו לצוץ, אבל לא ממש התייחסתי, משהו באמונה והקול הפנימי שלי אמר לי להמשיך ולא לדאוג.


לשמחתי כל חיי למדתי דברים בדרך הקשה ולא השגתי שום דבר בקלות. ואת הקשיים למדתי לראות כאתגר, כי מה שלא הורג, רק מחשל אותך. המשכתי ללכת אחרי האמת החדשה שלי, ושמתי לב לשינוי שחל בי וגם את ההשפעה שאני מתחיל ליצור על חלק קטן מהסביבה שלי, גם אם זה לא במודע שלהם,  ואת אותם כלים שקיבלתי בדרך,  שהוכיחו את השפעתם,  אולי חלקית אבל עדיין יוצרים שינוי.


עם הזמן למדתי שבשביל לראות תוצאות, חשובה המהות באותו טיפול או תהליך ושינוי באותו אחד שמקבל את אותה עזרה.  אותם תוצאות ראשוניות לא הפתיעו אותי אלא רק חיזקו את אמונתי, כי מה שהייתי צריך לעשות כבר היה כתוב שם, וגם את אותה תוצאה כבר כתבו מראש וכל מה שנישאר לי, זה להעז ולנסות.


מה שהיה יפה בתהליך הוא, שככל שניסיתי, קיבלתי את ההוכחות לאותה עוצמה של אותם תדרים, כלים ומיידעים, שהכלתי בתהליך.  לאחר שסיימתי עם התוכנה הראשונה, התחלתי להרגיש סוג של ריקון שצריך להמשיך ולמלא, עוד ידע, פשוט הייתי צמא לעוד ידע.


התחלתי ללמוד את מיידעים של קריון – לא עניין אותי ממש הנושא אבל ידעתי שאני רוצה להמשיך וללמוד. המלאך קריון בא עם תדר אחר ותוכנה שנקראת תודעה במרחב ובזמן. עדיין לא ממש הבנתי את משמעות התדרים, רק נהניתי מכל העוצמה שהרגשתי דרך אנו האלוהים, דרך הרטטים, הסימנים, הכלים ואותם הבנות שבאו בכל מפגש ומפגש.


בהתחלה קצת התאכזבתי, לא הרגשתי את אותם דברים אבל מהר מאד הבנתי שטעיתי. התחברתי לתדר חדש, תדר שמלא באהבה אין סופית. האהבה שהוא מביא איתו היא אהבה לא מוסברת, אהבה אין סופית, ממש סם של אהבה. זכיתי לחוש את האהבה של הבריאה. ועם כל האהבה הוא בא והרחיב בי את ההבנות של אותו גילוי שהביאו בי  אנו האלוהים וחיבר אותי למציאות חדשה.


התחלתי לראות את החיים דרך הראייה המטא פיזית בצורה עוצמתית שלא הייתה בי לפני, המרחב והזמן שאני נמצא בו קיבלו משמעות חדשה ומתגמלת. במקביל קרו דברים שלא במקרה, שזימנו לי את היכולת להתנסות בכלים וההבנות שקיבלתי, ומה שנשאר זה רק לנסות ולהפוך את אותו ידע לידיעה. דרך התובנות שקיבלתי הבנתי שאני יכול לעזור לאחרים, דרך מחלות, בעיות נפשיות ואתגרים שונים בחיים.


לכולם יש בעיות שונות ואם רק נבין את שורש הבעיה אז נוכל גם לפתור את אותה בעיה שנובעת מסימנים שבאים לשנות את אותו בן אדם, בעצם כל בעיה נובעת מתהליכים שהנשמה שלנו מנסה לאותת לנו לעצור ולעשות שינוי, שינוי שיש בו מהות לאותו אחד.


התחלתי להסתכל סביב ולבדוק איך ולמי אפשר לעזור דרך מה שלמדתי, כמובן שזה גם ייתן לי את החותם הסופי וההוכחות למה שאני לומד כי עדיין הייתי קצת סקפטי, וזקוק לעוד חיזוקים בתור אחד שכל חייו היה מאד מחובר לקרקע וכאחד שלמד להאמין רק במה שהוא רואה דרך המציאות הארצית.


בלי לשים לב הלימודים בנו לי מציאות חדשה ושלחו לי מבחנים בדרך, שדרך הכלים וההבנות ממש ראיתי שיש עוצמה באותם כלים ופתאום אני לומד להבין מה גרם לאותו אחד לקבל את אותה מחלה או להגיע לאותה בעיה. ואם רק יעשה הדבר הנכון, מהמקום הנכון והמואר, אזי יבוא השיפור.


כל הרוחניות והדרך עשתה לי ממש טוב. כמה כיף רוחניות, כמו לונה פארק שיש בו את כל המתקנים שכולם אוהבים. מבחינתי כבר אפשר לסיים עם החיים, כמובן ממקום חיובי, יותר כיף למעלה מאשר בקרקע. אבל כמובן אותה מציאות עדיין שולטת, ובאנו לפה במטרה לחוות את אותה מציאות מתוך המואר והנכון, ואט אט אני מתחיל להבין מה היעוד שלי בחיים!!


מבחינתי אני עוזב את הכול ונותן את כל כולי לתהליך, אבל כל הדברים שהזנחתי ושמתי בצד התחילו לחבוט בי בכל הכוח. מכות ועוד מכות, דברים נהרסים לי בחיים, העסק נופל ואני בדרך לאבד את כל מה שבניתי. מה זה שווה את כל זה, חשבתי שעכשיו שאני בצד הנכון, אז הכול צריך להיות מושלם. 


מצד אחד רוצים שאני אחבור ליעוד שלי וישרת את השם, אבל מצד שני הדרך קשה. ובמקום שדברים יעבדו לטובתי הרגיש לי שהכול הולך נגדי. הרגשתי שעושים ממני צחוק ובכעס רב הסתכלתי למעלה, כעסתי והחלטתי שאני חוזר לחיים הרגילים שלי. לא צריך טובות של אף אחד, אם אין אני לי מי לי.


חזרתי למציאות והתחלתי להרים את השברים אבל אט אט הבנתי שאני לא יכול לחזור אחורה, על מי אני כועס בעצם? מה זה נותן לי ? שום דבר כנראה. לאחר ימים ספורים הבנתי שאני רוצה להמשיך בלימודים כי בתוך תוכי מעבר לכעס והאגו ידעתי שזה עושה לי טוב בחיים ונותן לי המון הבנות וכלים, ואיכשהו הכול מתחבר עם המציאות.


המשכתי בלימודים, והתדרים של קריון המשיכו לזרום מלאי אהבה כאילו כלום לא קרה, קצת הרגשתי לא בסדר עם עצמי אבל אחרי שלמדתי שהבריאה לא שופטת אותנו הבנתי שרק אני זה ששופט ומעניש את עצמי. 


בעצם במחשבה אחורה עשיתי דווקא, כמו ילד קטן שבועט כי לא קיבל מאמא ואבא את מה שהוא רוצה, אבל זה פגע רק בי וכל דבר שקרה לי, הוא בעצם משהו שבא לעורר אותי, או שזאת חוויה שאני צריך לעבור, ואותה חוויה באה ללמד אותי.


החלטתי לקחת אחריות, ובמקום לכעוס פשוט להבין מה כל דבר בא ללמד אותי כי אכן לכל דבר יש סיבה, ומאז תחילת הלימודים, דברים בחיים ממש התחילו להשתנות. התחלתי ליצור את האיזון בין הרוח לקרקע, למצוא את קו האמצע והבנתי שכל דבר שלא סגור בחיים שלי אני צריך לסיים, אחרת זה רק יהפוך לקשה יותר. 


כל האתגרים והחוויות שלי בדרך גרמו לי להרבה שאלות, שאלות ששאלתי את עצמי בכל רגע נתון, ממש התחלתי לשים לב לכל דבר קטן שקורה לי או לאחרים.


באותו זמן לא ממש הבנתי שאני בעצם מדבר עם האני הגבוה שמנחה אותי בדרך, וכל מה שעוצר ואפילו מטעה אותי זאת הראייה וההיגיון הארצי. כמובן שאותם הבנות באו בזכות אנו האלוהים, וקריון שהרחיב והביא עוד ידע שנתן לי הסברים לכל מה שקורה, שכמובן לא קורה סתם.  למדתי להתבונן, להקשיב, להפנים, להכיל והכי חשוב, לגלות סבלנות וסובלנות לכל דבר ודבר ולא לקפוץ ישר ולהסיק מסקנות. למה למהר.. הזמן הוא ה-מן של החיים.


גם למדתי את אותו חיבור אל התודעה שנמצאת במרחב האין סופי שממנו אפשר להוציא כל ידע שרק אזדקק לו שנחוץ לי בחיים ויעזור לי להתקדם בדרך.  ואכן דברים התחילו להוכיח את עצמם. הרגשתי שיש לי שליחות, להעביר את אותה מתנה לאחרים.


התחלתי לחזור על כל החומר מהתחלה, ופתאום נפלו לי עוד אסימונים והבנתי דברים בצורה שלא הבנתי לפני . במבט לאחור הבנתי שכל מה שחוויתי בעצם היה המבחן האישי שלי מהיום שנולדתי, ובעיקר מאותו רגע שחברתי אל המודעות החדשה, ועכשיו שיש בי מודעות עליונה, אני יכול לראות את הדברים ממבט נכון, ולפני שאני בא לטפל באחרים אני קודם צריך ללמוד לטפל בעצמי ולעבוד על כל הפגמים שקיימים בי ולתקן, ולסיים עם כל הדברים שהשארתי בצד ולא השלמתי.


בעצם כל חוויה, כל בן אדם בסביבתי הוא מראה שבאה לעזור לי לשנות את עצמי ודרך זה שאני משנה את עצמי אני גם משפיע בצורה הרבה יותר חזקה על הסביבה. פתאום הבנתי את המהות של הלימודים האלה, הבנתי את מהות החיים ואת התכלית שלשמה אני קיים.


סיימתי את הלימודים עם קריון ואת אותה חוויה אזכור לנצח, ההתרגשות, השמחה והאהבה וכל הניסים שקרו בדרך. ממש כמו ילד שנולד מחדש וחונך דרך ערכים רוחניים שעשו אותי חזק יותר, מאושר ושלם, סבלני וסובלני כלפי הסביבה וכלפי החיים.


בילדותי אובחנתי כילד היפראקטיבי עם בעיות קשה וריכוז קשות שרק הביאו אותי ל הסתבכויות בלימודים, ובכלל בחיי היום יום בכל תקופת הילדות, מהמוקדמת ועד למאוחרת, כי את אותה מיוחדות שבאתי איתה קבעו אצלי כבעיה, שאין לה ממש פתרון, חוץ מכל מני כדורים כמו ריטלין שלא ממש רציתי לצרוך. ואותה הגדרה והכללה השפיעה באותה צורה על חיי.


ובמילים אחרות אני ילד עידן חדש שבא לעולם, ולא התחבר לשום מסגרת רגילה או במילים אחרות לשום מסגרת מוגבלת, ואותם מסגרות לא ממש ידעו איך להתמודד עם אחד כמוני. עקשן שלא מוותר ותמיד הולך נגד הנורמה. דרך הלימודים הרוחניים למדתי שאותו קושי שהפריע לי בהשתלבות שלי עם אותם מסגרות, בא ממחסום מאד ברור שהיה לי, ולצורך!


ודרך הלימודים התחלתי להבין את הסיבות והמקורות לאותם בעיות, הרבה בעיות שבכלל לא הייתי מודע להם שנוצרו בילדותי, אבל ללא ספק פגמו בי והשפיעו על חיי הבוגרים ומנעו ממני להגיע אל השלווה שבי. דרך המודעות והתהליך עם הלימודים הרוחניים, כל אותם בעיות התחילו להיעלם כלא היו. 


כמובן שהדרך עוד לא נגמרה, ומקריון עברתי למועצת ה-12.  באותו שלב כבר היה לי ברור שאני נותן את כל כולי בתהליך, ויש לי על מי לסמוך, הבריאה בכבודה ובעצמה.

דרך מועצת ה-12 שהביאו איתם את התוכנה של כוח העל לשרת, עברתי עוד חוויה שונה ומיוחדת.


אם אנסה לתאר זאת בדרך פשוטה, אחרי כל הכלים וההבנות שקיבלתי מ המיידעים הקודמים, מועצת ה-12 הכניסו אותי לתוך מוסך ועשו לי טיפול  10,000... ממש שינוי אקולוגי בגוף ...  נעשה בי טיפול בדי. אן. איי שממש שינה בי כמעט הכול. 


לגבי ההיפר אקטיביות, זה היה השלב שהבעיה הזאת נעלמה או יותר נכון התאזנה. וכאחד שלא יכל לשבת לרגע בשקט, חסר מנוחה, קיבלתי את השקט שלעולם לא היה לי.


בעצם התהליך הזה היה ממש מיוחד. הועצמתי בכלים חדשים והועצמו בי כל הכלים שקיבלתי לפני, ממש התחלתי להשתנות בצורה חיובית שהמשפחה והחברים שמכירים אותי לא ממש יכלו להבין מה בדיוק קרה, כי זה מעבר להיגיון הארצי. אבל דבר אחד בטוח שכולם מסכימים שהשינוי עשה לי טוב.


נוצר בי רוגע ושלווה ונהייתי ממוקד בצורה מדהימה, התאזנתי פיזית ונפשית ונוצר בי קלילות בחיי ובגופי הפיזי. ועם כל ההבנות והכלים החדשים מצאתי את עצמי נולד מחדש בשלישית או יותר נכון עובר משלב הילדות הרוחנית אל הבגרות החדשה שעוד לא הכרתי.


ולאחר תהליך מאד ברור שבא לחזק אותי ולשנות את גופי ותודעתי לעידן החדש, אכן התחלתי לראות ולהרגיש את הכול כקל-ישות. הכול קל יותר, התחלתי ליצור מציאות חדשה בחיי, מציאות שקטה ושלווה שלא תלויה בשום דבר אלא רק בעצמי.


לאחר שסיימתי עם מועצת ה-12 הרגשתי שעברתי עשרות שנים שדרכם צברתי ניסיון כלים וידע עוצמתי. הדברים העיקריים ששינו בי מועצת ה-12 היו, העצמת הרגש הגבוה, הפה שלי שלא מסוגל לדבר לשון הרע, אפילו  לשקר, מהשקר הכי קטן ועד לגדול, ממש חזון אחרית הימים, קיבלתי משמעות חדשה לעשר הדברות שירדו אלינו במעמד הר סיני, אני באמת יכול להגיד שהפעם אני עומד באותם חוקים. יש בי איזון ושליטה מלאה על כל המחשבות והגוף הפיזי והם יצרו בי תיקון של כל הכלים הרוחניים שלי.


התחלתי לחשוב ולראות הכול מהמקום המואר והנכון. הרגשתי כבר בשליטה מלאה על החיים שלי, קשוב לאני הפנימי, קשוב לכל דבר שהיקום מזמן לי, ובמקום ללכת נגד התחלתי ללכת עם הזרם. כי במבט לאחור לא הייתי צריך לדאוג לרגע, יש לי על מי לסמוך, הבריאה מכוונת אותי למקום הנכון, ואני רק צריך ללמוד להקשיב. 


התחלתי להבדיל בין הרצון המיותר לבין הצורך בחיי. והמשכתי למלא את אותם צרכים שהנשמה שלי דורשת.. היא יודעת בדיוק מה נכון לי. וככל שאני שומע בקולה אני מתעצם באותה אמונה ודאית שמאירה לי את הדרך. בשלב הזה הבנתי את המהות של להיות ברוחניות.


מה זה רוחניות בשבילי?

ראייה נכונה של החיים דרך המודעות, להיות בוודאות בכל תהליך ובכל מצב נתון שהחיים מביאים, לחבור אל מהות החיים ולחיות מתוך אותה מהות מכוונת, לחיות באיזון של כל הארבע יסודות, להיות מחובר אל כוח הבורא ואל האני הגבוה שמכוון אותי ולחיות מתוך הרוח את החיים הארציים בשלמות ואור ואהבה שאין לה תנאים.


ואז הגיע אל אלינוס –

בעצם נכנסתי לרצף מיידעים חדש ושונה מכול מה שלמדתי עד כה. אלינוס הביא איתו את כל החוקים הקוסמים, בדומה לחוקים שיש לנו בחיים - עברתי על החוק אני צריך לשלם, הלכתי בדרך הנכונה אני חופשי, גם לבריאה יש חוקים משל עצמה שהנשמות הביאו והבורא אישר.


בחיים, אנחנו רגילים לתרץ ולרוב להפיל אחריות על אחרים והרבה פעמים לברוח מהאמת, מהבטחות שאנחנו יוצרים ולרוב מחפשים איך אפשר לקצר את הדרך לחיים קלים יותר, בעצם ההפוך הוא הנכון. כנראה שבמחשבה מהירה נגיד שלא, אבל במחשבה עמוקה בתוך תוכנו נדע שכן.


הלימודים עם אלינוס היו דבר חדש ושונה, הסברים והבנות על איך האנושות עובדת, בעצם הוראות יצרן של האנושות ושל כל המערך הנשמתי, הארצי והרוחני. כולנו באנו לחוות חוויות בעולם הבחירה החופשית, כולנו יכולים לבחור לאיזה כיוון לקחת את החיים, איך להתנהג ומה לעשות בחיים.


אבל בעצם אנחנו יציר של הבריאה, ילדים של הבורא. ובאנו מהשלמות בכדי ליצור את אותה שלמות בעולם שאנחנו נמצאים מתוך החוסר. לכל נשמה יש מטרה, יש חוזה וצורך ברור שהיא באה לחוות. 


מכוון שאנחנו לא זוכרים הכול, אז אין בנו גם את הזיכרון של לפני ההיוולדות. אותו זיכרון נמחק לנו כדי שנתחיל את החיים מנקודת התחלה ונמצא את דרכנו אל השלמות המוארת. אבל אותה נשמה יודעת, זוכרת ורוצה להגשים את אותה מטרה שלשמה באה, ודרך סימנים ומקרים היא מאירה ומעוררת את הדרך.


אותה נשמה היא בעצם חלק מאתנו, או יותר נכון אנחנו חלק ממנה, והיא חווה בחייה הנצחיים רצף של גלגולים ובכל גלגול אותו שחקן שגילם את התפקיד, פגם בתהליך חייו מתוך חוסר המודעות שלו. ואת אותם פגמים לרוב האנושות משכפלת ויורדת בכל פעם ופעם בניסיון לתקן.


כל המחלות, מוות, מלחמות, בעיות וקשיים שהאנושות חווה, לכל דבר יש סיבה כולנו באנו לעשות תיקונים, חלקם קשים יותר וחלקם פחות אבל בעצם אנחנו אלה שבחרנו לחוות זאת, כי בעצם רק שקשה אנחנו עוצרים ושואלים את עצמינו למה זה קורה. 


ובאותם מיידעים, "שמחה לבטא שירות" נמצאים כל התשובות שבנוסף משלימות את כל הידע הקודם שנמצא במיידעים הקודמים של אנו האלוהים,  קריון  ומועצת ה-12. כל ה-רע הוא טוב וכל המחלות והקשיים הם בעצם מתנות שעוזרות לנו להגיע אל טוב האין סופי, ולגן העדן שיש בו רק טוב ואנחנו בלי מודעות בוחרים באיזה צד להיות, בין אם בעולם הזה או בין אם בעולם הבא.


באותו הזמן התחלתי לפנות לכל הידע הרוחני שנמצא ביהדות , תורה, קבלה, הרצאות שונות ובכלל כל ידע נגיש שאפשר למצוא ברשת ולוודא שאני לא גולש לתחום שאני לא צריך, כי בכל זאת  בדת שלנו יש המון מגבלות שנוגדות את חופש הפעולה האין סופי שאנו מקבלים דרך התהליך.


המושג   It is too good to be true  הדהד לי בלי סוף. כל הידע והמגבלות ששירתו אותי לפני התחילו להתפוגג להם אט אט, מצחיק כמה שהשעבוד והפחד משרת את כולנו בדרך כלשהי בחיינו. 


ככל שחקרתי, הבנתי שאין פה סטייה בשום מיידע אלא רק חיבור להכול מהכול ובעצם מה שאנחנו לומדים ויודעים דרך המהות היהודית והכתובים וכל השושלת שלנו, הם בעצם חלק מאותו המשך של תדר חדש שיורד על האנושות ובא לתת לנו את הידע, הכוח ואת הדרך הנכונה לשנות וליצור את החיבור המואר שנמצא בכולנו.


תמיד חיפשתי בחיי את החיבור אל הבורא ותשובות לשאלות שהיו לי מאז ומתמיד, ושלא ממש הצלחתי לקבל.


ובכל פעם שחיפשתי את הדרך, נפגשתי בקשיים ומגבלות ואפילו כפייה דרך השכר והעונש, שלא ממש הסתדרו לי כאותם תנאים להתקרב אל הבורא. ואת אותם תכונות ודפוסים שידועים כמעט לכולנו אבל לרוב נחשבים כבלתי אפשריים או ממש קשים ליישום.


כמו למשל, לחזור בתשובה, תיקון המידות, לחיות בצניעות, לעבוד על מידות הכעס, לחיות בחמלה, לבטל את האגו, להיות בנתינה ובאהבה טוטאלית גם אל השונאים שלך, ולעשות את השליחות שלנו מול הבורא אלו בעצם דברים בסיסים שאנחנו צריכים ליישם בחיינו. שמתוך מודעות וחיבור נכון, הכול הופך להיות פשוט ואפשרי.

ברגע שאנחנו מחוברים אל האור וחיים מתוך מודעות רוחנית, שמחה ואהבה אנחנו יכולים ליצור אחדות פנימית ואחדות עם הסביבה שלנו ולחיות באותה שלמות שאין לה סוף. 


מבחנתי לחזור בתשובה , זה לשוב אל השם ולמלא את ייעודו ולהיות במקום שיש לך תשובות בחיים ולא שאלות. בכלל עוד הרבה מושגים רוחניים ודתיים שלמדתי לראות מהזווית הנכונה לי דרך האהבה ולא דרך הדחייה.


כל התהליך שלמדתי עם אל אלינוס, דרכו נסגרו כל הפינות, הבנתי את המשמעות והמחזורים של גלגולי הנשמות, ההשפעה האנרגטית שלנו על היקום וכל הסיבות לכל תהליך ותהליך שהאנושות חווה ושיצרה מעגל מאד ברור של חוקים שמתוך אותם הבנות יש את היכולת להסתכל על כל בן אדם ואדם ולהבין את מהות חייו, מדוע הוא חווה את אותם תיקונים או קשיים או בכלל כל דבר שקורה בחיים.


וככל שאני מתבונן על אותם חיים מרגש גבוה, כל הידע מתחבר עם אותה מציאות. בעצם הידע שהוא הוריד הוא כוח עליון שנותן לנו את הכלים, הידע וההבנות כדי לעשות את תפקידנו בעולם החופש ולהתמודד עם כל תהליך בחיים ולהפוך את החוסר וודאות לוודאי, להפוך את הקושי לקל ואת הסבל לסביל. 


כי אם רק היה לנו את הידע לפני כל משבר שמצאנו את עצמנו בחיים, הכול היה קל יותר. והכן עכשיו שאני במודעות ועם כל הידע שצברתי, חיי נהפכו לקלים ופשוטים ולא כי אני לא עובד קשה, אלא בגלל שלמדתי לעבוד נכון בשיתוף עם האני הגבוה וכל האלוהות שנמצאת איתי ובתוכי וגופי הפיזי.


חיי הפכו למשחק פשוט ומאתגר, וכל יום אני קם בהתרגשות לגלות את הדבר הבא, ודרך הידע והניסיון, להביא את האמת, את אותה אחדות, את אותה אהבה אין סופית וכל השפע שהבריאה מורידה לנו. כי הבורא הוא אין סופי, ואותו אין סוף קיים בכולנו.


תודה לכם ישויות עליונות ומכובדות על האהבה, על הדרך והמוסר שאתם מעניקים לי, ועל הידע העוצמתי שיש בו את הכוח לשנות עולמות.


ותודה לך לילה על עבודתך כצינור שמורידה מסרים כל כך חשובים ועוצמתיים. מסרים של שלמות, מסרים שמחברים אותנו אל הבית שממנו באנו ומעניקים לנו את כל הכלים שאנחנו צריכים, בכדי להשפיע ולחוות את אותה חוויה ארצית בשלמות ואחדות טוטאלית דרך השמחה והאושר והידע האין סופי. מודה לכם באהבה האין סופית שלי אליכם,

אורון שרגר.

bottom of page