top of page
אישה מחייכת

11.2020 ♦ אני סליה מלכה

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

מאז שאני זוכרת את עצמי  ולאורך כל הדרך, התנהלתי כבחורה הרפתקנית, אוהבת חופש, פורצת גבולות ומורדת במוסכמות, אמיצה וסקרנית ,להכיר לחוות ולדעת .


מחוברת לאותה  ידיעה פנימית שקיים בי כוח רב עוצמה אך לא מצליחה להביא אותו לביטוי , חלק אחד  מבטא חוכמה ותבונה,. והחלק השני מבטא התנגדות....דבר שגרם לי לקושי רב מבחינה עם חוויה אמביוולנטית זו, התנהלתי כל חיי עד שהגעתי לבית הספר הגבוה של לילה ברזסקי  : "חיבור למודעות על." שם .למדתי ועדיין לומדת דרך האור לבטא את חיי.


בגיל 20 עברתי תאונת דרכים, שם כשראיתי את המוות מול העניים, בקשתי מהבורא לעשות את זה מהר שלא אסבול. .תוך כדי תנועה  עליתי למעלה למקום שניראה כמו  בית דין עליון,  שם הראו לי את חיי בתשליל של סרט מרגע התאונה ואחורנית עד לרגע לידתי, תוך כדי צפייה הבליטו לי באור חזק  נקודות בדרך, שעלי לשים עליהם הדעת ואז ...הרגשתי שאני מקבלת הנחייה של מודעות גבוה שלא יכולתי להבין ...אלא רק ידעתי שנטען בי ידע אלוהי ...בסוף התאונה חזרתי לגופי.


לאחר התאונה, הבנתי שעלי למצוא את הדרך אל האמ"ת. (איזון, מהות, תכלית)

בגיל 22 למדתי רפואה סינית והבנתי כיצד חוקי הטבע משתקפים בגוף האדם ואייך חוסר איזון מתהווה ברמת הגוף והנפש  ויוצר חולי ..אבל היה חסר לי משהו ..


בגיל 27 לצד הרפואה הסינית למדתי ריברסינג והילינג שם נפתחתי למודעות הרוח ......


מפגש אחד עם הבורא שנחרט בליבי היה בזמן שיינה ,ובחלום אני רואה אותי עולה למקום שניקרא עולם היצירה ,שם ראיתי אנרגיה ורודה , כל שאלה ששאלתי קיבלה צורה  באותה אנרגיה והבורא צוחק ובצחוקו האוהב מקרין לי אהבה ללא תנאי ........כאשר התעוררתי וחברתי למציאות חשבתי לעצמי אם הבורא אוהב אותי כל כך איך זה שאני לא אוהבת את עצמי כמוהו.


יצאתי למסעות בעולם , ליפן ...להודו...המשכתי לתור אחר החיבור לאותה אהבה ,לאותה הבנה ,לאותה אחדות ולאותה הרמוניה המבקשת לבוא לחיי.

ביפן היה לי שיעור באגו ,בהודו התמודדתי עם הפחדים  הגדולים. וההכוונה שקיבלתי הייתה  לפתוח את הלב ....


המשכתי לחפש... ואז בתקופה  שלימדתי ריברסינג במכללה , אחת התלמידות שלי הכירה לי את הידע על "חיבור למודעות –על" .באותו יום נכנסתי לאתר של לילה ברזסקי בדרך האור ומצאתי לי מורה.


אייך שחברתי לתדר 1 של אנו האלוהים ידעתי בצורה מוחלטת שהגעתי הביתה ,סוף סוף מצאתי את אשר חפצה נפשי, הרגשתי לראשונה את החיבור הנכסף בין האני לעצמי ולאור הבורא בתוכי (מן קליק בבטן)הבנתי שאני חוברת פה לידע האלוהי הראשוני, אשר ניצרב לי ב D.N.A  ומרגע זה יש לי אבא ו אמא לכל שאלה, לכל תהליך ולכל התמרה מתוך הדיוק.


אט אט במעלה הדרך, איזון רגשי, חיבור לאהבה עצמית ...חיבור לכוח הפנימי  ,ריפוי האגו ,,חיבור מהות הכל ועד הסוף 37 תדרים העניקו לי את הכוח והכלים לאותה עצמאות שחיפשתי כל חיי. וכמובן קיבלתי הרשאה ללמד ולרפא אנשים שזקוקים לאור שנכספתי אליו.


אותה שמחה עלתה ופרצה מתוכי הייתי ממש מוארת וללא פחד אך זה לא הספיק לי רציתי עוד ..והמשכתי לתוכנה הבאה תודעה במרחב ובזמן .שם המלאך קריון והמשפחה האוהבת מלווים אותנו בתהליכים ,ומעניקים לנו את הכלים לחבור  לכל תדרי האהבה  שנדרשים לנו ואת כל הכוח לאיחוד כוחות העצמי עם האני, קיבלתי את הכוח לאחדות ואיזון בין הקטבים הרגשיים . וקבלתי את הכוח לחבור אל התודעה ולרפא את עצמי ואת האחרים .


במועצת 12 תוכנה שלישית חברתי אל המהות ,שם חוויתי איזון  דרך 4 היסודות ועוררו בי את חמשת החושים הרוחניים ,קיבלתי כוחות-על להוות שרות ושליחות לאנוש ,לבני משפחתי , ולעצמי .וכמובן לכל מי שחפץ בהכרת הידע או ריפוי דרך האור.


ואכן כל המטופלים שלי הרוויחו מכך כי לטיפולים שלי התווסף כוח אלוהי מרפא. כערך מוסף לידע המקצועי מכל שלושת הרמות שלמדתי.


בתוכנה רביעית :"שמחה לבטא שרות "

, למדתי על החוקים הקוסמים ,קיבלתי את כל התשובות לכל השאלות על ההתנהלות האנושית . ומהי הדרך הנכונה לתיקון הפגימה ..עשיתי את השליחות וקיבלתי הבנות נשגבות.  מתדר לתדר התעצמתי וככל שעליתי בתוכנות  מרמה ראשונה ועד לרמה חמישית, חוויתי והתמודדתי עם האתגרים בחיי ברמה עמוקה יותר, גבוה יותר וברובד שונה


.ברמה החמישית –

,"היפה והשלמות בי לבטא "קיבלתי הבנות לגבי מעגל הדפוסים השלילי המנהל את האנושות המנוהל דרך רגש נמוך, פחד ,אגו ואשליה של ה א מ ''ת ולמה אין פריצת דרך. 


קיבלתי את ההבנה על איך לפרוץ מעגל זה  מתוך האמת והנכון ודרך אותה  חוקיות בריאתית של חיבור לאני הפנימי לאותו ניצוץ אלוהי אשר בנו , דרך רגש גבוה של אהבה ומחשבה מוארת המעוררים בנו את חמשת החושים הרוחניים ומפעילים בנו את התבונה האלוהית וההיגיון הרוחני .


במהלך הדרך קיבלנו את החוקיות הרוחנית המרכיבה את מפת הלידה דרך השם והתאריך , על משמעות היום והשעה ,משם אט ,אט ובהדרגה חברתי להכרה האלוהית , בכל תאריך לידה . 


כאשר הגענו לתאריך הלידה ה-30 לחודש ,למדנו שכאשר הנשמה בוחרת לרדת ביום זה ,היא יורדת להשלמה  בהכרת הערך לבטא חייה בצורה הולמת ,שם קפץ לי כל הגלגול מרגע לידתי ועד היום בצורת תבליט מואר מול העניים, ראיתי את הדרך שעשיתי כל חיי ...


ואז. .כל הנקודות התחברו חוויתי את התעלות הנפש והרוח וגיליתי למה בחרתי בשם סליה ולמה בחרתי להיוולד בתאריך הספציפי  באותו היום ובאותו שעה ספציפיים ולמה כל חיי כל מה שעניין אותי זה להגיע להארה בתקופת חיים אחת .


מאוד מחוברת ברגע מכונן זה מרגישה את עמוד האור בתוכי, חזק באדמה וגבוה לשמיים , חווה את כל החיבורים ., חברתי ל 4 היסודות באיזון ושחררתי את חווית הקיפאון מאנרגיית החיים, מודעת ובוחרת לקחת אחריות  על השמחה בחיי, שחררתי את האגו המתעתע ומתוך אותה קבלה חברתי לחירות הנפש .,בחרתי  באהבה ,מרגישה את הכבוד מוקרן ממני, מרגישה את השלווה בלב ..... מרגישה אותו נושם ...הבנתי  שנולדתי לא פנויה רגשית וכל מה שחוויתי היה מתוזמן על ציר הזמן בצורה מדויקת.


צמודה לחוקים הרוחניים  חווה אט אט את הפשטות ,השמחה והקלות ,הרוגע והיציבות הפנימית שהרגשית מיום ליום ....ערה לשינוי המתהווה בי. מכירה בוודאות שפרצתי הדרך ....פרצתי מהקושי אל הקלות


פרצתי את תדר הפחד ועברתי לתדר בו האהבה והאחריות מהווה נר לרגלי.

כל מה שההדרכות הבטיחו לנו לאורך כל הדרך כשאנו קשובים  ,אני חווה זאת הלכה למעשה יום ביומו......מתנהלת מתוך המואר ומלמדת כ 13 שנים את אלו אשר פונים אלי לשנות הדרך לגילוי האור בתוכם


היום אני יכולה לומר שאני חווה את החיבור לשפע וליבי נקי , מואר ושליו ...קשובה ואוהבת לאותו איזון רגשי בכל רגע נתון ונצמדת אל הדיוק .היום אני מאושרת, מרגישה שהחלפתי גרסה


תודה מיוחדת לאורון היקר והאהוב שעזר לי   בתהליך להוציא את הא מ'' ת והדיוק בחוויה ...ועל שנתן לי יד תומכת , כולו אהבה ללא תנאי מכיל וקשוב.


תודה ענקית לך לילה

אני רוצה להודות לבורא על שזיכה אותי לפגוש בך לילה האהובה והנדירה בת האלוהים ,כל כולך מקרינה את זיו וזוהר הבורא , מוכלת ומקודדת באור יקרות המוקרן ממך בצניעות וענווה ומביאה בנו את זוהר המיידעים כקניין רוחני מקודש בלמידה להכלה ולביטוי כדרך חיים.

bottom of page