top of page
אישה מחייכת

23.10.2021 ♦ אני עדי רון

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

הגעתי לחיבור למודעות על אחרי חיפושים רבים, למדתי שיטות רוחניות שונות, תרגלתי מדיטציה, ברחתי לארצות רחוקות ואת הכל ליוותה הרגשת ריקנות ואפילו החמצה, הרגשתי שיש עוד משהו, השהו מעבר, גדול יותר שלא ידעתי להגדירו.


כשפגשתי לראשונה את אורנה, מורתי, הוקסמתי ממנה ומימה שאמרה.

התדר הראשון, חיבור לאני הפנימי, לנשמה, הרגשתי בעוצמה. ריחפתי בחלל עמוק, שחור, נעים, ועוטף. הרגשתי שלווה ונינוחות רחוקה אך מוכרת. זו הייתה חוויה מיוחדת ויחידה. ידעתי שהגעתי הביתה.


ממקום של חוסר ביטחון, בלבול גדול, תסכול, כאב ועצב גדול למדתי את עצמי ואת מה שקיים בי. נכנסה לליבי, לגופי ולהווייתי תחושת ביטחון- ביטחון בעצמי ובדרך בה אני הולכת, השביל התבהר. זקפתי צוואר והרמתי ראש, למדתי לאהוב את עצמי בלי תנאים ובלי שיפוט. חדלתי להסתתר מעצמי ומהעולם.


המשכתי והעמקתי בתדרים. בתוכנה השלישית- "כוח העל לשרת" ובתוכנה הרביעית – "שמחה לבטא שירות" השיעורים והחוויות היו גבוהים יותר. תקופה זו הביאה איתה אתגריים בריאותיים, אישיים וזוגיים, שהובילו אותי לתרגל, ליישם ולהשתמש בכלים ובכוחות שנתנה לי הבריאה. 


יישמתי את הכלים וגיליתי עולם מופלא של כוחות ותעצומות, צבעוניות וגוונים. כל זאת עם רוח גבית (תרתי משמע) שמכוונת ועוזרת, של לילה ושל אורנה. תרגלתי בכל יום אמונה ללא עוררין, חיזקתי את הקשר עם ההדרכה שלי.


למדתי להרפות מהפחד, לפחות את המקום המכווץ למרחב של שחרור והכלה, להבין שאלו חבלי לידה וגדילה. שיש לי הזדמנות לעבור כל חוויה מתוך בחיר"ה אמתית ברגש, במחשבה ובהוויה שלי.  


התחלתי להבין את סודות היקום, השאלה למה זה מגיע לי התחלפה בשאלה מה השיעור, מה עלי ללמוד ואיך אני עוברת את זה מהמקום המדויק לי.

למדתי לבטוח בטוב ולהאמין באמת.


אורנה יקרה, תודה שליווית אותי מקרוב בתקופה זו ובכלל. לאורך השנים שהזכרת לי מי אני ומה המהות שלי. לא וויתרת לי ועלי. את מורה לחיים, מלראות ולשמוע אותך למדתי כ"כ הרבה, הנוכחות שלך מקרינה ומרנינה את האור האלוהי. אני מודה על הזכות שהייתה לי ללמוד אצלך וממך.


היום אני יודעת להיות טובה לעצמי, להקשיב ללב, לנקות רעשי רקע ולהתחבר לתחושות אמתיות. התפייסתי עם העבר, למדתי לבקש עזרה, להכיל, ולהבין את השונים ממני, לקבל ולהעריך את מי ואת מה שסובב אותי. 


התקרבתי למשפחתי. בזכות החיבור למודעות על שגרת חיי השתנתה, בכל בוקר אני שולחת טיפולים, מתחברת למסר היומי, מלמדת את עופרי, ביתי, את המיידעים, מדברת איתה ומדגימה לה את השפה של חיבור למודעות על. לכל פעולה, מחשבה ומצב בחיי אני מביאה את הידע, הידיעה והתובנה  של מה שלמדתי.


ההגדרה שלי את עצמי הלכה והשתנתה בהדרגה, המהות הארצית פינתה את מקומה למהות רוחנית, לשמחה, אהבה, בחיר"ה ממקום מלא, מבין ומתבונן.

אני ממשיכה לתרגל ולגדול באמונה ובכל פעם מגלה שזה כוכב הצפון שלי, הסמן שמאיר לי את הדרך.


אני מתחילה להבין את שליחותי בשירות האור וגאה להיות חלק בשרשרת האין סופית הזו.


אני עדי, מלאת אהב והודיה לבריאה, ללילה ולאורנה.

bottom of page