top of page
תמונות תלמידים של לילה לפי התלמיד שמשתף את התוכן בדף

♦ אני ד''ר מיה-חוה שניידר

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

לילה יקרה, הגעתי אליך לאורנית עם חברי לקבוצה בחודש מרץ שנת 2015. מאז עשינו יחד כברת דרך ארוכה. היינו איתך וסביבך כל שבוע, בהשתאות והערכה, בהתפעלות והתרוממות הרוח, כשקיבלת את התקשורים האלוהיים, את 4 התוכנות, מפי ''אנו האלוהים'', ''קריון ומשפחתו'', ''מועצת ה-12'' ו"אל אלינוס".


כולנו עלינו עוד ועוד במודעות הרוח. למדנו ולימדנו. התפתחנו מתוך בחירה באור. אנחנו משמשים דוגמא לממשיכי הדרך. הפכנו ל''יודעי האור לנתב''. הדרך המוארת שלנו מנתבת אותנו אל הקלות ואל השמחה לבטא שירות. דרך חיינו יוצרת את גן העדן, שאנחנו בוראים במציאות חיינו. 


עלכך אני מודה לך מאד. בתקופה זו חוויתי אתגרים. לפני 6 שנים סגרתי את מרפאת השיניים ההוליסטית-אסתטית שלי לאחר 20 שנות עבודה וניהול ופתחתי חברת הזנק. רשמתי פטנטים בעולם על שיטה ומארז לשדרוג מתן תרופות, במיוחד תרופה למניעה וריפוי כיבים בפה. 


התחלתי לכתוב ספר, המתאר איך, בעזרת ההדרכה, בשיתוף שמיים וארץ, אני משלבת בקלות השראה מדעית ועסקים חובקי עולם. ובתוך מסע זה של חיי חוויתי אתגר נוסף, אף גדול יותר. חליתי בסרטן קיבה מתקדם. 


ניתנו לי 2 אחוז סיכויים לשרוד אותו. עברתי ניתוח ענק, טיפול נמרץ, טיפולי כימותרפיה קשים. וכל התהליך המורכב, הכואב והקשה הזה עבר עלי בקלות יחסית, על פי ההנחיה של ''אנו האלוהים'', דרכך. המסר היה ''אין מהות בדאגה לבריאות הפיזית''. פשוט, לא לדאוג. 


יהיה בסדר. האתגר של ריפוי הסרטן הוא צורך נשמתי, שחתמתי עליו עוד בטרם נולדתי, במסגרת תסריט, ה''מה'' אחווה בחיי ועכשיו אני אמורה לפעול בהתאם למודעות-העל שרכשתי. זהו ה''איך'' אפעל מול האתגר. 


האם אבהל ואנטוש את הרוחניות, כפי שלוחצים עלי בני משפחתי, שתמכו בי מאד בעת מחלתי, או שאמחל לעצמי ולכל האחרים על דאגתם ואראה לכולם, כי שמחה ואהבה עצמית מרפאים כל חולי, כי מחלה נזקקת לחמלה לצורך החלמה. 


וכך בחרתי להיות ב"כניעה מוארת" למחלה. לעבור את כל הטיפולים הנחוצים ובמקביל לסגור את עסקי העבר ולהתחיל גלגול חדש. חזרתי בהזדמנות זו אל ילדותי השנייה. שוב חברתי אל אהבתי לשיר, לרקוד, לצייר, לפסל, לצחוק ולשמוח, להזרים אנרגיית חיים בגוף דרך התעמלות בשם צ'י קונג, ולקבל טיפולי קינזיולוגיה לאיזון התדרים בגופי, למחיקת תופעות הלוואי. 


למדתי לשוחח עם הדנ''א שלי על זיהוי הגידול, כדי לא לאפשר צמיחתו מחדש. מדי ערב עשיתי מדיטציות להחלמה מלאה, מתוך הקלות ומתוך השלמות. כשחשתי חזקה מספיק, חזרתי אל המעגל והשלמתי את לימודי. 


במקביל, השלמתי את ספרי ובו תיאור החלמתי יוצא הדופן באמצעות מודעות-על, אמונה, רצון וכוונה מוארת. הכנתי מצגות בנושאים הקשורים למודעות-על ואני מתעתדת לתת הרצאות בנושאים אלו לקהל הרחב ולקהל הרופאים. 


אני שוב מלמדת את ''ממשיכי הדרך'' ומצפה להוצאת ספרי לאור עם כניסת העידן החדש, עידן האוויר והאש ובו סיפור חיי, בהם קיים חיבור המדע עם המודעות והמידעים לצורך הבנת הרפואה השלמה ובריאת הבריאות. 


הספר כתוב בלשון עממית וברורה, כדי שיותר בני אדם יתעוררו להבין את התהליכים של השינוי בתפישה, הנדרשים לכולנו. הספרים הבאים בנושאי הורות וגידול ילדים ו''בגידת הגוף'' כהזדמנות להתרוחנות, כבר בכתיבה. 


אין ספק, שבחרתי במהות האור לשרת דרכי. אני משיחה את התובנות שלי בכל הזדמנות ויוצרת סקרנות ורצון לחבור אל המידעים. קבוצת הלימוד הבאה כבר מתארגנת...


כבוד גדול הוא לי להשתייך לקבוצת ''יודעי האור לנתב'', קבוצתה של לילה, ''בת האלוהים'', להביא אור ואהבה לסובבי, לבני משפחתי, לעם ישראל, להיות פורצת דרך לאנושות, לעזור לבריאה לברוא עולם טוב יותר, בעזרת הכוחות, הידע, הכלים וההתקדשות. 


מתוך הקבלה, הרצון להכיל, הצורך להגשים, מתוך העצמת ''האני'', האחריות, המודעות, הנכונות והנחישות, אכן, מתוך הכרה בצופן - א מ ן. 

באהבה, מיה שניידר

bottom of page