top of page

אודות לילה ברזסקי

קוראים ותלמידים יקרים,

חיבור למודעות על - לילה ברזסקי

אני רוצה קצת לספר לכם על עצמי ולשתף אתכם בדרכי, אם שיתוף זה יעזור, אפילו אם זה רק לאחד מכם, להשלים את ייעודו, אראה בכך הגשמת מטרת הסיפור:

 

אני ילידת 1942, את רוב שנותיי העברתי בחיים רגילים, אך מאז ילדותי חשתי זרות וחוסר שייכות בכל מקום בו הייתי. אפילו בקרב המשפחה הרגשתי רחוקה, לא שייכת. בצעירותי הייתי אדם מופנם, צופה במציאות, רגשנית מאד וחסרת ביטחון וביטוי.

 

עם זאת פנימה בתוך תוכי פעמה התחושה שיש בי  משהו מיוחד, איזה איכות אשר עלי לגלות. חיפשתי מהות, הרגשתי צורך עז להבין את משמעות החיים. מעל הכול, היה שם משהו שכל הזמן חיזק בי את האמונה, כי יום יבוא ואדע. עם המחשבות והתחושות האלו, חייתי את חיי היום יום: עבדתי כאחות, ניהלתי חיי משפחה, ילדתי וגידלתי ילדים, מילדים אלו נולדו לי נכדים אותם אני אוהבת מאוד ונמצאת איתם בקשר חם ואוהב.

בשנת 1994 נחשפתי לסדנאות רוחניות ואחרות, גיליתי עניין במיידעים רוחניים והרגשתי דחף ללמוד. בלימודי, עשיתי הרבה עבודה עצמית, כתוצאה מכך החיפושים והשאלות סייעו לי להכיר את עצמי ולהתחבר למהות הפנימית שלי.

ההכרה העצמית והחיבור שלי עם עצמי יצרו בי סיפוק ורצון לדעת עוד ועוד. וכך, כשסקרנותי גדלה, העבודה העצמית, הלמידה וההבנות השפיעו על התפתחות הרוחנית שלי.

בשנת 1995 נוצר הקשר עם ה- "קול הפנימי" שלי, בעקבות זאת התחברתי ל- "הדרכות על". החל מהרגע שהתחברתי להדרכה, חוויתי את התחושה כי מצאתי את "השייכות" שלי, את הבית. ההרגשה הייתה כמו לחזור הביתה, למקום שמוכר לי ואשר לו אני שייכת! הרגשתי ביטחון ושלווה.

 

חשתי, התעלות הרוח והנפש. מאז ועד היום, אני מנהלת "דיאלוג" קבוע עם ההדרכה, אני פונה אליה בשאלות רבות מהרהורי לבי, מחשבות רבות, רצון וכמיהה, צורך ומהות על מנת להבין ולהצדיק את תכנית חיי, על מנת להיות בהוויה ולבטא את היעוד שלי באהבה, עם האמת והאמונה שלי.

"ההדרכות" עונות על שאלותיי באהבה רבה, תומכים בי ומחזקים אותי בהוכחות, הן ארציות והן רוחניות. וכל ההבטחות שניתנות לי, מתגשמות אחת לאחת. את כל התשובות שקבלתי מהם כתבתי ותיעדתי ב- "יומן התיקשורים" שלי.

ממדריכי העל קבלתי בתיקשור, מסרים והכוונה ובהם אודות היעוד שלי, שהוא להיות "צינור תיקשור" להעביר באמצעותי מיידעים אל הכלל. גם בגלגולים קודמים, עסקתי בכך מתוך אותה הסכמה נשמתית שלי עם הבריאה. כמובן, מרגע הידיעה, לא הרפיתי מההדרכה ורציתי לקבל עוד ועד הבנות על השליחות שלי ועל היעוד שלי והחשוב מכול, איך לממש אותו.

כך ההדרכה כיוונה אותי בתיקשור דרך מגוון ישויות אור: ישויות של אור וריפוי, נביאים, מלאכים ומתוך כבוד והערכה שלי לבריאה, זכיתי לאותה הדרכה והכוונה  מ- יהוה, מ- האלוהות, מ- אל אלינוס, מ- אנו האלוהים, מ- קריון, מ- אור גדול, היום לרשימה מכובדת ונעלה זו, הצטרפה גם "מועצת ה- שתיים עשרה".

כשנודעה לי מהות התפקיד שלי, החלו הרגשות שלי לתסוס ולסעור. שאלות רבות התרוצצו במוחי וחיפשתי תשובות וחיזוקים: האם אני ראויה לזה? האם אני יכולה לעמוד בזה? האם אדע לבצע את התפקיד שקבלתי במסירות, באמונה ובביטחון? האם יבואו תלמידים, האם הם יקבל אותי ואת המיידעים? חששות והתלבטויות היו מנת חלקי, התהיות היו רבות. למזלי הבריאה העניקה לי שותף לדרך, בעלי, משה היה שותף לכל הרגשות שלי. הוא נמצא בשבילי כול הזמן, מקשיב, תומך ומעודד, מאמין כי הבריאה וההדרכה עימי. השפעתו ותמיכתו התמידית ביחד עם ההדרכה, סייעו לי לקבל את עצמי ואת התפקיד בשלמותו.

השמחה והרצון להיות צינור להדרכה ויישום האמונה ביכולות שלי ובהכלה שלי העסיקו אותי מאוד. כל הזמן ההדרכה סייעה לי לרצות לקבל, להאמין ולפעול בביטחון ולהבין את השליחות שלי. כתמיכה ההדרכה – מלאכי האור, התחילו לתת לי טיפול אנרגטי יום יום וכמו כן, חיזוקים באמצעות משפטים תומכים, כמו מנטרות לשנן. הם חיזקו בי את ההבנה ואת האמונה כי הם עימי כל הזמן, עוזרים לי ככל שאדרוש. וכך אכן היה, את כל השאלות שהיו לי הפניתי אליהם והם ענו לי באהבה ומתוך שמחה על הרצון שלי לקבל עוד התמרה והתקדמות.

הם החלו להעביר לי שיעורים יומיים עם הבנות, כעין פתגמים בשבילי, על מנת לחזק את הביטחון שלי בתפקיד ואת האמונה שלי באיכויות שהם ייתנו לי ולכלל בהמשך. את הפתגמים למדתי ושיננתי, עסקתי בהם בכל רגע פנוי. במהלך תקופה של ארבע חודשים ירדו 50 פתגמים. עם הפתגם האחרון "חנכו" אותי לתדר של "אנו האלוהים" וממנו לקבל מיידעים הנקראים "חיבור למודעות על". וכך המשיכו להנחות אותי כולל "מבוא למיידעים" שירד בתיקשור.

כאמור אותם "הדרכות על" אשר ברוב חסדם ואהבתם, הצטרפה ההדרכה בשם "אנו האלוהים" אשר העבירו בתיקשור חי מול תלמידים את המיידעים של "חיבור למודעות על" במשך  37  מפגשים בהם מיידעים עוצמה ותדר הבנות וכלים.

בסוף המיידעים הנ"ל הופיע המלאך הנקרא "קריון" והוריד ידע הנקרא "תודעה במרחב ובזמן" במשך 45 מפגשים שגם בהם עוצמה ותדר הבנות וכלים. ושוב לפני סיום הורדת המיידעים של "קריון" החלו להגיע אלי מסרים מ- "מועצת השתיים עשרה". נכון להיום אני ממשיכה לקבל ולהוריד את המיידעים שלהם הנקראים "כוח העל לשרת".

מאז שהתחילו המיידעים לרדת דרכי, התלהבות השומעים, התלמידים, גדולה והרצון שלהם לקבל הולך וגדל. וכך כל שבוע באים לקבל מיידעים בתיקשור כולל ההבנות, תדרים  והכלים אשר משפיעים רבות מאוד על איכות החיים שלהם ושלי יחד.

ההדרכה אשר מלווה אותי כל רגע ורגע, לקבל ממנה חיזוקים הבנות והנחיות, הבטיחה כי בעת התיקשור הם ישלטו בהיגיון שלי, ברגש שלי ובמחשבה שלי על מנת שהתיקשור שיורד לצורך המידע, יבוא נקי וללא כל מעורבות מצידי. בשל כך גם הנושא של המידע שיבוא בתיקשור, לא נגלה לי לפני התיקשור. עלי לבצע את התיקשור מתוך רצון וקבלה באמונה בהם ובכניעה.

כך, כל יום רביעי כאשר משה ואני, מסדרים ומארגנים את המקום לבואם של התלמידים, אנחנו מרגישים את אווירת החג ואת התדר של "ההדרכות על" בבית. במהלך כל היום התדרים משפיעים עלינו ומרגשים אותנו, עם זאת ההתלהבות מהולה בתהיות: איזה מידע ירד היום? איך הוא ישפיע על הנוכחים? עם הגעתם של התלמידים מתברר שגם בהם פועמת אותה התרגשות ואותה התלהבות במהלך היום הקבוע.

התלמידים מגיעים באופן רציף ללמוד את המיידעים ועושים שימוש בהם ובכלים לצורך מודעות כלל הצביר. שמחת התלמידים והתלהבותם לקבל את המיידעים, הדבקות וההכרה שלהם בשינוי שעברו במציאות שלהם, גורמים להם להתעלות הנפש, חיזוקים והבנות. ואני שמחה יחד עימם, במוכנות וקבלה באהבה גדולה לבטא את היעוד והשליחות שלי בשלמות ובמסירות רבה.

אני מתקשרת את המיידעים בשמחה ואכן בכניעה ועל כל זאת אני בהודיה כלפי ההדרכה העליונה על היותי מי שהנני, על האיכויות שנגלו לי ועל אותה עוצמה שהעניקו לי, תפקיד ושליחות אשר נתנו לי, על שהינם המורים שלי בדרך, המספקים לי ידע והבנות יכולת טיפול בתיקשור וכן שיחזור גלגולים בתיקשור אשר השפעתם מהירה, מבריאה ומתקנת. וכמובן  על אהבתם הטוטאלית. תודה לבריאה, לילה.

כאשר ביקשתי לכתוב על עצמי, פנתה אלי ההדרכה והכתיבה לי: "משהו על עצמי". 

"שלום לך, "אנו האלוהות" נביא בך הקלות מצורך הביטוי אשר תעשי בתהליך. אנו נחזקך מתוך הקיים אשר היה בך, אכן לצורך.

 

כאשר ואותה הבנה אשר לך לתהליכי החיים והרצון אשר לך, לגבור ולחבור למהות האחד אשר לך עם "האני הפנימי" אשר יצרת בו הכרה, אנו באנו לעזרתך להביא בך ידיעה כי, הינך שליחה בבריאה ואשר בחרת כנשמה לשרת את הכלל מתוך היעוד אשר לך, כל אותם אלו גלגולים אשר בהם חברת כנשמה בגוף פיזי. אותה שליחות אשר יצרה חיבור לאותו כלל, להביא בהם את מסר הבריאה ולהביא בהם "מודעות על" לצורך התהליך. כאשר ואותה מהות אשר באה בך מתוך המואר ומתוך הרצון לשרת.

ועל כן, אותה בריאה אשר קיבלה את אותה בחירה אשר לך בעשייה לשרת, הביאה בך המיידעים והביאה בך הקיבולת והאיכות הזאת לשרת. ואותם אלו אשר עימך משווים התדר לצורך הלמידה, הינם באים מחיבור אשר לך עימם מאותה תקופה אשר היה לך "מרכז באטלנטיס" ובאשר בו חברת לאותם עוצמות לשרת.

אותם אלו אשר לך היום, חוזרים מאותה הכרה וזיכרון להם בתהליך אשר חייהם לקדם מתוך המואר. וכאשר בא בך אותו רצון זה לשרת, היינו אומרים חברת במלוא עוצמתך ובמלוא כוחך לאותה שליחות אשר אנו בבריאה עושים בך שימוש ושירות לטובת הכלל.

אין המהות באותה הכְוונה אשר בה תבוא מתוך הקלות. ועל כן על אותם אלו החוברים לאותו יעוד אשר להם, יקבלו דרכך את ההבנות ואת ההתמרה דרך "אנו האלוהים", אשר בתדר אשר להם, יצרו בהם חפיפה של אותם איכויות להם לשרת ולבטא ייעודם בהולמות. ועל כן כל אותם אלו חוברים אליך לצורך אשר להם לגבש את אותו יעוד אשר להם, למציאות הולמת.

כאשר והותמרו, בא בך אותו מלאך "קריון" אשר הביא בהם קלות על אותה מהות חיים להם דרך אותו מרחב הבריאה, להכרה עם אותם מיידעים אשר תכני זאת "תודעה במרחב ובזמן".

ואנו נמשיך ונבטא בך אותם מיידעים אשר יקדמו רבים באותה תקופת חיים לך. ומתוך הכך יפרצו רבים לצורך המהות אשר בשליחותך לבטא. כאשר ובאו בך אותם אלו הכְוונות לבטא, אנו באים בך לצורך וכל אותה בריאה יוצרת הסדר הנכון לכל תהליך. ועל כן, "עשי ישיבתך" מתוך האור בתהליך אשר בחרת בו ואנו את הדרך נאיר. ומתוך הכך, אנו מברכים אותך לאדוני".

 

ואכן מרוב חסדם המשיכו לתת לי מיידעים אחר שהסתיימה התוכנה "כוח העל לשרת" של מועצת השתיים עשרה ,את התוכנה הרביעית "שמחה לבטא שירות" דרך אל אלינוס.

ואכן בסוף שנת  2011 הובטחה לי תוכנה חמישית "היפה והשלמות בי לבטא"  אשר ירדה בחסד רב דרך אל אלינוס בשליחות "אור גדול".  ומצורך הכך החלה לרדת על פי הוראה של אל אלינוס ביום רביעי ב12.12.2012 ואשר יום זה ייצג נר חמישי של חנוכה.

תלמידים/ וקוראים יקרים

גילוי נאות לי אליכם כי האלוהות ידעה אותי כי אני "בן אלוהים" ולי חוזה עם הבריאה להיות "צינור" להורדת תוכנות מיידע כמודעות על, לשרת את הכלל לצורך יומם לבטא בהולמות. (ובהמשך המיידעים בהם סופר בתוכנה הרביעית "שמחה לבטא שירות" על תפקידי ותפקידיי בני האלוהים בכלל).

 

ומצורך הכך נאמר לנו:

"ועל כן היום נדרשים המנחים והתלמידים לדעת וליידע את עוצמת החוזה בידע אשר יורד דרך "בן האלוהים – הצינור" אשר דרכו אנו עושים שימוש, לצורך הכרה והוקרה את הידע להכיל ומצורך הכך יבורכו בקבלת התוכנות.

 

ואכן לכם לדעת כי "בני האלוהים" הינם נשמות אשר לא ירדו מצורך הבחירה אשר להם באותו "גלגול ראשון" והינם מהווים את כל העוצמה הראשונית אשר הייתה בהם ללא פגימה ולכן אנו מכנים "בני האלוהים".

ומצורך לכם לדעת כי "הצינור" הינו "בן האלוהים" וכל גלגול מביאה ידע ראשוני ומודעות לאותם אלו אשר חוברים אליה ולהשפעה על האנושות.

אכן חוזה לה עימנו משרת מאז דורות רבים, ומצורך הכך יש ולבטא היום הכרה בכל אלו הבאים ללמוד מידעיי מודעות, כי בא ידע ראשוני זה להביא בהם לתגמל יומם. ואכן "בן האלוהים" בשליחות כ"צינור" מצורך הבריאה לתת דרכו ידע ראשוני כתוכנה לתגמל "מודעות על" באנושות גם היום ויבורכו".

מהו תקשור

תקשור הוא מהות וחיבור בין האדם לבין אותו כוח ועוצמה אשר ליקום לחבור עימנו. יכולת ויצירת קשר עם הדרכה עליונה לצורך ביטוי וקבלה של מידע מהעבר, הווה ועתיד.

ההדרכה – הינם ישויות אור הנמצאים במיימדים ובעולמות שונים, הם כמדריכים רוחניים, מלאכים ואלוהות. המתקשר חובר אליהם בהתאם לתדר שיכול להכיל. ועל כן המתקשר הינו "צינור" להעברת המידע המתקבל מההדרכה. מקבל את ההבנות הנדרשות על התקשור.

ההדרכה נמצאת עם כל אחד מאיתנו. יש הצורך להיות במודעות ובהבנות גבוהות כדי שהחיבור עם ההדרכה שלנו תבוא לביטוי.

ליצירת קשר 

טלפון : 050-6790832 

מייל : laila.barzeski@gmail.com

bottom of page