top of page
תמונות תלמידים של לילה לפי התלמיד שמשתף את התוכן בדף

8.11.16 ♦ אני גילי ויצמן

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

איזו כברת דרך עברתי מאז שהכרתי את לילה ברזסקי. ממש לא יאומן!

חברה הביאה אותי לכנס ש-לילה ארגנה באור יהודה. זו הפעם הראשונה שראיתי את לילה מתקשרת על הבמה ואחר כך עונה על שאלות. את האמת, לא הבנתי מילה ממה שהיא אמרה.


אמרתי לעצמי, אני זו שלמדתי כל כך הרבה על מודעות והילינג. למדתי רייקי, למדתי שיעורי מודעת אצל מנורה צ'רני, מורה דגולה שהלכה לעולמה והיא החלה להאיר את האור שבלבי, אבל עדיין לא הבנתי מה אני לומדת ומה תורמים לי לימודים אלה. 


הייתי כמו תועה באפילה כדי למצוא את האור הבוקע מבעד לעננים. במקביל למדתי וורטקס הילינג אצל מורה בארצות הברית ריק מרלין שהוא הסביר את מהות האור בדרך של אנרגיות. אהבתי את שיעוריו אבל קשה היה לי ליישמם. כאילו לא התחברתי אליהם במלואם.


ואז הגיע מייל מ-לילה שמזמינה למפגש בביתה. רק פסקה משמעותית אחת לא קראתי שמוזמנים רק אלה שלמדו עד תדר 21 של "אנו האלוהים". לא קראתי ולא ראיתי. ובאתי, הרגשתי, התרשמתי ולילה הסכימה לקבל אותי כתלמידתה. 


והכול היסטוריה. השיעור הראשון ניתן ביום 22 באוקטובר 2014 ומאז אני "בולעת" ומיישמת בשקדנות כל תדר ותדר שהוענק לי על ידי לילה – "הצינור".

כיוון שאני מטפלת ברפלקסולוגיה ובהילינג בקליניקה פרטית ובקופת חולים, התחלתי להעביר וליישם את מסרי "אנו אלוהים" ואת כל הסברי הבאים אחריהם. 


התחלתי להסביר לאנשים את הקורה להם. התחלתי להסביר לעצמי את הדרך בה אני הולכת. ראיתי שהנתיב שלי כולו היה רחוק מהאמת ומהנכון. התחלתי ללכת בדרך הקשה של התדרים ש-לילה העבירה לי במסירות מדי שבוע. 


הדרך בהתחלה הייתה קשה ומלאת מכשולים.  אבל לאט לאט הפכה לקלה יותר. בעקבות הבנת "החוקים הקוסמיים" שהוסברו על ידי אל אלינוס התחלתי להבין את מה שקורה סביבי. התחלתי להבין שהכל מאורגן ומסודר ואת הסיבה לכל מיני דברים שקורים בעולם וקורים לי. 


כל פעם שהגעתי לשיעור, היו קורים לי כל מיני התרחשויות שהובנו עם קריאת המסרים החדשים והעברת התדר.


התחלתי להעניק את קרן האהבה והריפוי והכוח לכל מטופלי ובעיקר לכל משפחתי, כמובן לאלה שרוצים בכך. מטופלי ממש נהנים מהדרך בה אני אומרת את הדברים, וחלק כבר מתחילים ליישם. לאט אבל בטוח.


כשנולדה לי נכדה במזל טוב, היא פשוט נולדה עם האור, ואני ממשיכה לחזק בה את האור שנולדה אתו והיא ואני ממש נהנות מכך. בהסתכלי לאחור, היום אני רואה גילי אחרת. גילי טהורה, נקייה יותר, מלאת אור שמחה ואהבה שקל לה לפתוח את הלב באהבה לכל אחד וביחוד למשפחתה. 


הבנתי שעל מנת שאוכל לתפקד טוב יותר ולתת שירות מלא אור לאחרים ולגרום שכל יום בחייהם ובחיי יהיה מלא באש"א (אור, שמחה, אהבה) , היסודות בי חייבים להיות מאוזנים (אש אויר מים ואדמה) וכל יום אני עובדת על איזונם. 


אני מכירה באחריות שמוטלת עלי, לא לכפות את הידע, לטפל מתוך אהבה ולנהל כל יום בחיי מתוך האמת והנכון. כל לילה אני שולחת אנרגיה חיובית לשער ימין כדי לנקותו ולגרום לכך שהעולם שלנו יהיה טוב יותר.


בכל אירוע והתרחשות שקורית כל יום בחיי, אני מנסה לשמור על איזון להבין את הסיבה לו ולשלוח אור על מנת לעבור אותו בדרך הקלות.


מאוד מרגש היה מפגש 118 שבו נאמר שאנו משיחים כיוון שאנו "משיחים את דבר הבורא בכל תהליך ומהות" וכי ההבנה יצרה לי התקדשות עם הבורא, "חיבור ביני ובין הבורא מתוך בחיר"ה" שלי והן בחיר"ה אשר לנו כבוראים בכם את היכולות לכם לבטא".


כל יום אני בוראת אותו מחדש באמצעות הכוח שקבלתי על ידי המיידעים והתדרים שחברו לדי.אן.אי בגופי.


תודה ל"אנו האלוהים", קריון, מועצת השתיים עשרה ואל אלינוס על הידע והידיעה שהתקבלו וניתנו באמצעות לילה. תודה ללילה שהשקיעה בי את כל המאמץ ואת כל הידע שקבלה מהבורא, ותודה שעליתי על הנתיב הנכון כדי לשרת את עצמי ואת האחרים בהולמות מתוך האמת והנכון באמצעות כוח האור שהתעורר בתוכי.

גילי ויצמן

bottom of page