top of page

"חיבור למודעות על"

"אנו האלוהים"

ידע מתוקשר דרך לילה ברזסקי

"אנו האלוהים", הם כוח בורא הקיים והמצוי בתוך כל אנוש באשר הוא חי. מאחר והאנוש נברא בצלם אלוהים, אותו כוח אלוהי הכיל בו את הנשמה בגוף הפיזי והניע בגוף בריאה, יצירה ויכולת חיוּת.

 

ומתוך אותה ידיעה זו כי אנו נושאים את הבורא – האלוהים בתוכנו, הן בך והן בי ובכל אנוש, הרי כולנו יחד בני האנוש, נושאים כשלם כוח אלוהי. ועל כן הבריאה פונה אלינו כ-"חלקים מהשלם" – אנחנו והבריאה בשם "אנו האלוהים".

כולנו יודעים להיות במודעות – מודעות אשר פועלת דרך השכל, ההיגיון, הזיכרון והרגש. ולמעשה בעיני הבריאה אנו משכפלים תפיסות, דפוסים ואת מה ש"ראוי לנכון ומקובל על הכלל". 

 

ולכן מצורך הבריאה לעזור לנו בכניסתנו לעידן חדש, "אנו האלוהים" הורידו בתיקשור תוכנה בת 37 תדרים בשם: "חיבור למודעות על". כל התוכנה מדברת אל רמת הנשמה לקול הנשמה – בחיבור למודעות על ודרך התבוננות מרמת הרוח, כשהאנוש משוחרר מהרציו, היגיון ושכל. התוכנה עם התדרים משפיעה על רמת הרוח שלנו לצורך העצמת הנפש, הפנימיות והרגש הגבוה כדי לעורר את הכוח האלוהי בנו מחדש ולהכיל מודעות נכונה.

במיידעים יש הכרה וחיזוק להתמודד עם המציאות היומיומית, ועל כן דרך המיידעים התקבלו הבנות להעלאת המודעות, נתנו יכולת לתיקון חסימות אשר נוצרו בגוף כתוצאה ממודעות לא נכונה ואשר יצרו חולי וכאב, כמובן.

 

כמו כן נתנו לנו כלים לטיפול עצמי ולטיפול באחרים ואף התקבלה אפשרות להעביר וללמד מיידעים אלו. ההבנות והכלים קלים ליישום, יעילים והשפעתם על האיזון והריפוי הרוחני והנפשי – רבה ומהירה.

כל מפגש שהתקיים עסק בנושא מוגדר שבקשר אליו התקבלו הבנות, כלים לטיפול הן כקבוצה והן בפרט. התלמידים שאלו שאלות ו- "אנו האלוהים" נתנה תשובות להבהרה ולהבנת הנושא לצורך יישום וביצוע.

 

כל התוכנה אשר תוקשרה, נצרבה על גבי דיסקים ושוכתבה לספרים כלשונם, ללא פירושים או הרחבות, כדי להעביר את המיידעים וללמד אותם לכל מי שמוכן להכיל שינוי ושיווי. 

 

כל הלומד תוכנה זו, כבר במפגש ראשון מועבר לו תדר אשר יוצר בו "חניכה/טעינה" ושיווי תדר להכיל, להשפיע ולהפעיל את הכלים שהתקבלו ולצורך השימוש בהם. 

 

לכן, כל המעוניין לקבל וללמוד תוכנת מיידעים אלו ולעשות בהם גם שימוש, נדרש לקבל "חניכה והטענה" דרך תדר אשר יועבר בתיקשור על ידי המנחה המוסמך אשר הכיל את כל 37 התדרים.

 קוראים יקרים, תוכן תוכנת "חיבור למודעות על" הנושאת תדרים ועוצמה להשפיע:

1. חיבור לאני הפנימי, 2. חיבור לרגש גבוה, 3. קרן כוח לריפוי ויצירה, 4. כוח פנימי ויכולת שינוי, 5. יציאה משעבוד וויתור על קושי, 6. יכולת מבט על להתמרה וחירות, 7. תדר השמחה, 8. אהבה ללא תנאי, 9. תדר פיגוג הפחד, 10. קוד השם ועוצמתו, 11. דימוי עצמי, 12. חיבור ל"שפע", 13. האגו כ- שרת, 14. ביטחון – עוצמה פנימית, 15. בחירה – כאתגר, 16. דין ודיוק, 17. אמונה – מחזקת, 18. כבוד – מתגמל, 19. אחדות פנימית, 20. סיום והתחלה, מפגש 21. "צינור תקשור" עם ההדרכה, 22. גמישות, 23. הישגיות, 24. מחשבה מוארת, 25. פתיחות, 26. תדר ה-"בינה", 27. השתוקקות – כמיהה, 28. שלמות – חוויות "הרשימה", 29. התחדשות, 30. חיבור – מהות הכול, 31. הטבעה בכפות הידיים, 32. תולדה, 33. התנסות, 34. התגלות ואיזון, 35. התניה, 36. הנחייה מוארת, 37. מפתח וחניכה.

אני לילה, מזמינה אותך לבוא מתוך ומצורך הבחירה והשינוי לבטא חיבור אל המיידעים, להכיר את כוח הבורא בך ולעורר בך את הנשמה לחיווי הולם של האחדות וקלות בחיי היום יום מתוך השמחה של הידיעה אשר בתהליך.

 

ועל כן אנו תדר האלוהים לכם באהבה רבה מניעים בנו דרך התדרים ליישום חיינו בהולמות, ב- כניסה לעידן חדש אשר היום ב-2012 פתח שעריו בפנינו.

כל הזכויות שמורות 2011 © ללילה ברזסקי

bottom of page