top of page
תמונות תלמידים של לילה על פי משתפי התוכן

♦ אני קרן עזר אל

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

כל מילה בכותר זה מהווה עבורי משמעות, צופן וכוח בורא. האני שבי הוא הקול הפנימי, הכוח הראשוני אליו התוודעתי ועליו קיבלתי אישור מהבריאה לדעת אהבה והקשבה עצמית, לחבור לאמת ולנכון עבורי ועבור סובבי כתוצאה מכך שהקשבתי לעצמי, ולחבור לייעוד שלי בכל רגע בחיים.


הידע האדיר שקיבלתי בתהליך של "חיבור למודעות על", "תודעה במרחב ובזמן", "כוח העל לשרת" ו"שמחה לבטא שירות" הינם הידע של החיים, כל מה שביקשתי לעצמי מאז ומתמיד.


עוד בהיותי ילדה קטנה ידעתי שמשהו גדול יקרה לי בחיי, תמיד הרגשתי שנועדתי לגדולות ותפקידי בעולם הוא חשוב. כילדה ההרגשה הייתה של כל יודע וכל יכול, לעצמי דיברתי עם אלוהים כל הזמן וידעתי שאני "יודעת הכול", עם השנים ההרגשה קצת נעלמה והייתה תחושה של חוסר בחיי.


כשהתחלתי ללמוד את המיידעים הבנתי שזה מה שחיפשתי וחיכיתי לו כל חיי. סוף, סוף אינני חסרת אונים מול המתרחש, כעת אני משפיעה, אני משנה ומשפרת את עולמי, ועוזרת אפילו ברמת האנושות כולה דרך הטיפולים היום יומיים שאני שולחת. התחושה היא של חיבור לשליחות, שלמות, ומקור בלתי נדלה של כוח ידע והבנה.


ההשראה הגדולה שלי היא לילה ברזסקי, אשר אליה אני נושאת עיניי וממנה אני לוקחת דוגמא לאמונה הבלתי מעורערת שלה בכל מצב ולנתינה האינסופית הקיימת בה.


וכמובן, אותם מיידעים ותדרים אשר ירדו דרכה בתקשור חיברו אותי ליכולות שלי לברוא מציאות ממקום מודע, ללמוד השיעור ומתוך הקלות, להיות בריאה כל הזמן כי יש בי הכוח וההבנה, להרגיש טוב ואור עם מי שאני, ולהסיר את הקליפות שלי כדי לחיות ב-הכי הרבה אהבה שאני יכולה לקבל ולתת.


ותמיד יש עוד, וטוב שכך. אני מקווה שאוכל יום אחד להוות כוח אמונה והשפעה לאחרים בדומה למה ש-לילה מהווה עבורי, ומקווה שכל מי שעבר בדרכי ונחשף ליכולות שגילתי כמנחה הושפע מהן לטובה ושינה את חייו כפי שחיי השתנו ללא היכר. 


אני אדם שמח, והשמחה אכן מהווה בי את מהות חיי, וכל דבר שקורה סביב תמיד קיימת בו גם שמחה, ותמיד יש בי היכולת לראות ולחבור לאור שבמצב ובתוכי.


היום לאחר התהליך הזה יש בי ממש תשובות להכול, בין אם הן באו דרך הלמידה שבתהליך או דרך החוקים הקוסמיים העונים על ההתנהלות האנושית כולה, ובין אם התשובות באות מעצמי, מהחיבור להדרכה לתקשור ולאני הפנימי שלי.


עברתי כברת דרך ארוכה שבה אני באה להנחיה בהסתכלות של שליחות ויודעת שתלמידים באים ללמוד רק בשביל עצמם ומכבדת את התהליך האישי של כל אחד מהם, יחד עם היותי נאמנה לאמת ואומרת אותה גם לאלו הטועים בדרך אם יש בכך מהות.


אני גאה ואמיצה בהיותי שליחה של הפצת המיידעים ויודעת שזו רק ההתחלה ועוד שנים רבות לפני להתפתח ולהוות לאחרים דוגמא ניצחת שכל אחד יכול לחבור לאמת זו ולשנות את כל מהלכי חייו כתוצאה מכך, כפי שאני שיניתי.


הכלים והטיפולים בהם אני משתמשת ואותם רכשתי מהבריאה דרך לילה הינם קלים לשימוש ועוצמת ההשפעה רבה ומהירה, ולכן אין בי צורך להוות חולי מכל סוג שהוא. 


כל שיעור וחוויה שאני לומדת וכל אתגר שבא בחיי עובר דרך אותם כלים ומהווה בי שינוי כי אני משכילה להבין מה הלקח והמסר ויש לי הכוח לשנות את האופי שלי, את ההתנהגות שלי, את התגובה ואת יכולת ההכלה שלי.


בכל רגע בו אבחר- אהיה ברגש גבוה ואהבה, אחשוב נקי ומואר, אקבל מתוך המהות את העומד בפני ואתן מכל מה שיש בי על מנת לתרום לסובבי.


והבחיר"ה שלי היא קוד מרפא- בריאת חיווי יש רצון התמרה דרכה אני יוצרת את החוויה ומתמירה אותה ואת עצמי בכל רגע בחיים.


גם לכוח האותיות והשם שלי חברתי דרך המיידעים ואוכל לסכם זאת דרך הכוח המניע של שמי האות ק'- הינה כלי קיבול – קיבול אשר יכיל מצורך העוד, כלי קיבול אשר בו להניע את התהליך קדימה מצורך, קדימה ולא להוות עצירה.


ואני אכן כזו - יש בי יכולת אינסופית לקבל ולהכיל, ואני תמיד נעה קדימה, ומתוך הגילוי שבא בי דרך המיידעים- אני כל הזמן מתקדמת בהבנה, ביכולת וברגע שהבנתי התקדמתי למקום חדש. העוצמה היא אדירה.


ואכן כאשר ונעתי קדימה – זהו כוח אשר בו אותו קיבול יניע את כל האיכות אשר בו לבטא הקלות - לבטא קלות בתהליך, ובדרך, ובעשייה, ובמהות וכן הלאה - וכן הלאה. אותו כלי קיבול הינו כל הקבלה אשר לי ואשר אין בו ביטול עצמי.- 


וכל פעם שלא הערכתי עצמי מספיק - למדתי ואני לומדת לא לבטל את עצמי ולהפיץ את האור מתוך היותי כלי קיבול אשר נע כל הזמן, ואשר מכיל אמת וכוח בורא.


והאות ן'- הינה הנכונות של אותו כוח אלוהי לבוא לביטוי מתוך הנכון והאמת לשרת. נכונות אשר כל הזמן קיימת בי לבטא נחישות ולבטא אכן גם נוכחות מתוך אותו כוח בורא אשר הינו נושא. 


וזכיתי לכוח זה ולנוכחות אשר שיש בה אור והקרנה דרך החשיפה של אותו גלום אשר בי- הפוטנציאל והשליחות למימוש. (הידע על האותיות נלקח ממפגש 111)


במיידעים של אל אלינוס) דרך זו הינה עבורי צורך נשמתי עז אשר לעולם לא יקום הדבר אשר יזיז אותי מהשליחות שלי לבצע נאמנה- נאמנותי לבריאה ולהיותי חלק ממערכת אשר תפקידה להתמיר את הצביר והאנושות.


ועל כך אני מודה ללילה מקרב ליבי ונשמתי, גודל הוקרת התודה והאהבה הינם כגודל ועוצמת התדרים עצמם, וכל מי שחבר ויחבור לכך יודע שזה אינסופי. תודה, בהמון אהבה!!! ותמיד כאן לכל מי שזקוק לעזרה ולהבנות.

קרן עזר אל

bottom of page