top of page

"חסד המיידעים תגמלו אותי"

חסד המיידעים תיגמלו אותי - גלית דניאל


שמי גלית דניאל "הדרך באה עמך מצורך האור אשר בך ותבורך בתהליך". המסר העמוק והמשמעותי הזה חיכה לכל אחד מאיתנו שהגיע לכנס שהתקיים

בתאריך 29-30 בנובמבר 2019 מסר חזק , מסר מסכם עוד לפני שהתחלנו, מסכם את הרטט אשר בו כל אחד מאיתנו חש.


את ההתרגשות לפני הכנס הרגשתי כבר ביום בו לילה הודיעה עליו, כל יום הרגש עלה בי עוד ועוד והתחושות התעצמו. אספר לכם שזו הפעם הראשונה שאני בכנס כזה בכל חיי.


מנסה לעכל את הרגש הגבוה, ההתעלות ולכתוב אותו על הדף.

לכאורה זה פשוט לכתוב אבל את מה שחשתי בכנס הוא מעבר לכתוב , מעבר לאנרגיות גבוהות אלא סוג של התעלות רוחנית גבוהה מאוד, סוג של אהבה ללא מילים , מן שלוות נפש וזאת בעודי צופה בתפארתה של לילה מורתי ומרגישה

את יצירת האחדיו.


זמן

כל מה שלמדנו על משמעות הזמן בכל התוכנות, הצטמצם לאותם רגעים קדושים אלו:


לילה דייקה בפרטים כמו אמא הדואגת לילדיה באחריות, באהבה, משרה ביטחון ושלווה שהכול בסדר, הכל יצליח לפי הזמנים המתוכננים וכך היה:


זמן הרצאות, זמן הפסקות, זמן לאכול, וזמני התכנסות. תכנון הזמן היה עבורי מאוד משמעותי ונתן לי עוד זווית אישית בנושא: מאנו האלוהים ועד אל אלינוס יש התייחסות לנושא הזמן, לדוגמא:


# הזמן הוא ה"מן" של החיים. # המרחב והזמן. # בחירת תאריך לידה וזמן לידה. # בחירת תאריך יציאה וזמן יציאה.

# ציר הזמן וציר הידע. # גלגולים – זמנים וכו.

בעניין הזמנים חוויתי בכנס שכל רגע באותו ערב עבר ולא יחזור.


מצד אחד לא רציתי שייגמר (אך אין לי רצון ויכולת לעצור את הזמן) ומצד שני כל רגע ורגע היה כאן ועכשיו והתחושות בזמן הן רוחניות, מילוליות ומוחשיות.

בעניין הזמן והקשר לאנרגיה באותו ערב חוויתי תחושה של זמן עתיק ואני מול הכוהנת הגדולה בבית המקדש עם כל המלומדים מסביבי וזו המציאות העכשווית. 


אני מול לילה היקרה החכמה הצנועה והיפה עם תלמידים ששקדו והגיעו עד הלום, מתמירים ומותמרים. כל רגע ביומנו הוא צעד לעבר השינוי והתהליך

המואר.


ניתנו לנו דרך המיידעים איכויות רבות אשר דרכם אנו מתקנים, בוראים, מחדשים בוחרים ומתוגמלים כל יום מחדש, ולנו ניתנה הזכות לקבל זאת מלילה הלוא היא בן האלוהים.


ודרך לילה אנו מחוברים לאל אלינוס, מטפלים בשערים ימין, שמאל ושער הכבוד ועושים עבודה לריכוך האנרגיה ביום הדין וזאת ע"פ זמנים קבועים ביממה שבחרתי לי.


תלמידים יקרים

המשיכו והתמידו בלימודכם, הפיצו מכם את האור והגיעו אלינו למעגל הראשון. המשיכו וראו כמה קל (מן הקלות) להיות במקום אשר בו אתם נמצאים, מקום בטוח וטוב, מקום בו אנו מרגישים שמורים.


אני באופן אישי חווה את ההצלחות של תלמידיי והסיפוק רב, רואה את הדרך מהתדר הראשון , רואה את החיבור ואת ההתלהבות אשר קיימת בהם וממשיכה ללמד וליהנות מהיכולות שלהם.


טיפולים:

כל יום בו אני נקראת לטפל, אני בשמחה וסיפוק. אספר על 2 מקרים מאוד מיוחדים: .. בן דודי היה אמור לעבור כריתת אצבע ברגל עקב נמק. לאחר שהצעתי לו את הטיפול בקוד הצופן והסכים, הגעתי אליו, עשינו טיפול,

הוא נרדם במידית עד למחרת בבוקר. אשתו התקשרה המומה ושאלה מה עשיתי? ביקשתי לדעת מה קרה והסבירה שהאצבע חזרה לצבעה המקורי ואין כריתה. שבוע לאחר מכן התחילה ללמוד את המיידעים.


.. נתבקשתי ע"י אדם קרוב לנסות ולטפל במשפחה שהתנתקה מאחד הילדים וגם מצידו. לא מדברים כבר שנתיים, כועסים מאוד וכל אחד התבצר בעמדתו (הסכסוך היה בין האבא לבן).


ביקשתי לדבר עם ה -אמא בכדי להבין מה קרה, היא בכתה המון ולבסוף הצלחתי להבין את התמונה (העניין דרש 3 פגישות).


לאחר 3 חודשים התרככה האנרגיה עליה עבדתי וכמו נס, אב המשפחה החליט שהוא מוכן להיפגש עם הבן.

נכון להיום הם משפחה מאוחדת, אוהבת ומכילה.

סיפוק עצום בשני המקרים.


הפוטנציאל בחוויה האישית שלי:

בחיבור שלי אל עצמי, אל לילה, אל המיידעים ואל המעגל, הלימוד והתרחבות האישית שלי – לא זכורה לי התמדה כזו בשום בה"ס שהייתי בו בכל חיי.

המיידעים הם סוג של לימודים גבוהים (אוניברסיטה) הדורשים העמקה והבנות, שקדנות והתייחסות רצינית מאוד לכל נושא ולכל מילה.


לימודיים רוחניים (ברמת מקובלים וספר הזוהר). גבוהים מאוד. ולכן עלינו להמשיך ללמד ולהרחיב את המעגל ולתת הבנותינו בכל נושא אשר בו קיימים דפוסים מעכבים.


יש בנו את היכולת לרפא ולשנות, להוות דוגמא לחיים איכותיים ואל נשכח שכל אדם הוא פוטנציאל.

המלצות אישיות:

ממני אליכם,


המשיכו והתמידו בלימוד המיידעים, הפיצו את המיידעים, מצפה לכם דרך מעניינת, קבלו באהבה את התדר היורד הפנימו את האיכות שמבדילה אותנו מאחרים שרוצים לדעת...מה אנו עושים, אוכלים או לומדים (ספרו לשואלים).

תודה לכולם תודה ללילה ברזסקי מחכה ומצפה לכנס הבא. 

גלית דניאל

bottom of page