top of page

"חסד המיידעים תגמלו אותי"

"חסד המיידעים תגמלו אותי" 

מאת: דורה גלאור


נולדתי למשפחת עולים מבולגריה ,ממנה ינקתי ערכים חברתיים של אהבת האדם ושמירה על כבודו. מתוך השפעה זו פילסתי בהשתוקקות את דרכי בחיי להוות סוכן שינוי חברתי. התעמקתי בתורות רוחניות למיניהן, לצד רכישת ידע

אקדמי בחיפושי אחר האמת והנכון לי.


דרכי נתבה אותי אל תוך מערכת החינוך ,בניתי תוכניות חינוכיות חברתיות להעצמת האני דרך אומנות ויצירה ותכניות להבאת אור, ליצירת עולם טוב יותר. במהלך השנים, אלפי ילדים הטמיעו בתוכם ערכים נושאי תוצאות הולמות.


ביוזמה ובנחישות במספר עשורים, אף חשפתי את עולם המבוגרים ,ברחבי הארץ להתפתחות אישית ולהעצמה רוחנית מתוך מודעות ובגישה הוליסטית. כמו כן גם הנחיית קבוצות ואימון אישי במרכז שלי: "אל האור" הקיים מעל 30 שנה.


כאומנית יוצרת: במשחק, שירה ,ציור ,כתיבה והלחנה ,חשפתי את מיטב הידע שלי בדרך האור מסביבי. לקחתי לידיי כל הזדמנות לצורך השפעה ואכן השפעתי.


אולם, עדיין צמאה נשמתי לעוד ועוד מתוך ידיעה צרופה ובוודאות כי יש עוד...

וכעת על גילוי האני :

לפני למעלה מעל15 שנה, בהיותי לומדת את קבוצת החמש, קבלתי בתיקשור, כי עלי להפסיק מסלול למידה זה, מאחר ועומד להגיע ידע חדש מקצר תהליכים. תוך זמן קצר התוודעתי לאישה מיוחדת בשם לילה ברזסקי ועל תיקשורים חדשים שהחלה להוריד. לא היססתי והגעתי למפגש מספר 4 של אנו האלוהים ומידהצטרפתי למעגל הראשון עד עצם היום הזה.


בעודי שרויה בתוך המערכת החינוכית בהעברת תוכנותיי ל"העצמת האני לצמצום האלימות" ובהיותי חולשת על עיר שלימה, כפופה לראש עיר ומשרד לביטחון פנים בנושא האלימות, הזדמנה לי הזדמנות פז, להיות אוטונומית ולשלב בתוכניתי גם את הידע והמיידעים לילדים ונוער הורים ואנשי חינוך בעיר. נטלתי

את השרביט לידיי.


הדבר היה בדמי מילדותי ורק לאחר שנים ,בזכות החיבור לבריאה ולמיידעים התוודעתי לכך כי אכן זה הייעוד שלי .נאמר לי כי הגעתי לעולם כילדת אינדיגו מקדימה את דורי, על מנת לסייע לילדי עידן חדש שיגיעו בהמשך לעולם ולהוריהם. אישור משמח ומעצים לדרך חיי ועשייתי. החיבור לעוצמת התדרים,

החיבור לאני, ההתמדה והנחישות נשאו פרי ולי נתנו סיפוק ונחת.


בזכות בחירתי בדרך האור לשרת, הידע והתדרים , הבחנתי בהזדמנויות נוספות הנקרות לדרכי .בכל תפקידיי הבאתי את ההבנות מתוך חיבור למודעות על . על מנת שלא ליצור התנגדויות בסובבים ,ידעתי לשזור בתכנים את קסם התדרים בפשטות, ללא כפייה ובנועם. למעשה, פרסום רוחני מהקלות.


דרך התוצאות, התחזקה בי הידיעה הפנימית כי הנני מובלת בדרך האור ואכן, המשכתי לקבל תפקידי מפתח בעלי יכולת השפעה כמו פיקוח על גנים ועוד ובכל סדק הבאתי את האור "דרך מודעות על" המשתלבת בתוכנית. 


כן נהגתי בהרצאותיי ובקורסים בתחומי התפתחות אישית והעצמה בארגונים ובמוסדות ציבוריים. דרך ובזכות החיבור והתדרים הבאתי את המינון הנכון, בידיעה כי הבריאה מכוונת אותי בזאת בעשייתי. יתרה מזו , כאשר לימדתי, ידעתי שאני למדה ותוך כדי, תגענה הבנות והארות נוספות .יצאתי נשכרת ומתוגמלת בהנאה צרופה, מספקת ומרוממת.


כמנחת קבוצות וותיקה, הלהבתי את תלמידיי בידיעה, על ידע נפלא איליו אני נחשפת. התלהבותי יצרה 4 קבוצות הממתינות לי. בשנת 2006, למחרת קבלת מפתח החניכה, מפגש 37 של אנו האלוהים, התחלתי ללמד. לצד מעט ספקות אצל חלק מהלומדים בתחילת הדרך, נחוו חוויות ושינויים בחיי המשתתפים בעקבות התמדתם וכמובן גם בחיי שלי. האמונה הצרופה שלי סחפה רבים

והסיפוק לצידו.


בחי היום יום, הנני משיחה את דבר הבורא בכל מפגש אנושי, באשר הינו ועושה שימוש בכלים שקבלתי באמצעות כל הכישרונות בהם ניחנתי. היישום בנחישות ובהתמדה מתוך ידיעה פנימית של האמת והנכון לצד העצירה, לצורך התבוננות,

מחזקים את ההכרה בדרך.


לדבר הבריאה, האדם מגיע לעולם עם כישרון ועליו לממשו ובאמצעותו להשפיע.

אכן, בעת שירתי, הנני במודעות במיקוד ובכוונה להעברת התדרים באמצעות הצליל. בכתיבתי ,נכתבים ספרי הילדים הנוגעים במתן כלים להתמודדות כמו האור הירוק (הקונוס הירוק), ארבעת היסודות, קרן הכוח היצירה והריפוי מותאם לשפת הילדים. המילים, בצורתן, בעוצמתן ובמשמעותן משרתות אותי לעורר למודעות. כל אלו נכתבים מתוך חיבור למודעות על ובזה אני מהווה שליחותי

בגווניי.


בהנחות הצבע בציורי ניבטים תדרי האלוהות לכול ומשפיעים בסובבים מהות .

הנני מתקשרת יום ,יום ותחושת החיבור מעצימה את האמונה ולצידה, חוויה מרוממת להנחות וללמד את התוכנות ולגלות בדרך ההעברה המפגשים, הבנות נוספות שבאות מעצם החיבור , כנאמר לנו כבר מפי אנו האלוהים כי הם עימנו

בתהליך.


הקסם כה גדול עד כדי כך שבפרקי זמן, כאשר מתהווים קשיים בחיי, עצם הידיעה הצרופה, כי זה זמני ובא ללמדני ולהראותני ,לצורך התפתחותי האישית, מצורך נשמתי, מותירה אותי מלווה בתחושת אתגר לגילוי הבא...ואני למודת

ניסיון בכך, על כן מודה על כל חווי, כי הינה באה להתמירני מבחירה.


בבואי לשתף אתכם בחוויותיי באהבה, עלו וצפו מאמתחתי אירועי חיים רבים וכולם רוצים להיחשף בהתרגשות על פני כתיבתי זו...אך, אין טעם בכך, משום שכל אחד מאיתנו אשר חבר לתדרי התוכנות, מרצון נשמתי והולך בדרך בנחישות ובהתמדה, נהנה מהדרך ומהגילויים. הער להזדמנויות הנקרות בדרכו ומיישם את האצור בו, הינו מתפתח תוך כדי הגילוי והעמקה ברבדים...ואז מגיעה חווית הידיעה, רגע בו אני חשה בתוכי את נוכחות הידיעה של "ללא עוררין" ו "האמת והנכון" הרי זו אותה הנחייה ראשונית שקיבלתי במפגש הראשון בספר הראשון של "חיבור למודעות על". ההכרה בידיעה, נוסכת בטחון של הכרת האני מהאמת והנכון והכלתו במלואו.


כנס נובמבר 2019.

שמחה, צפייה והתרגשות גדולה אפינו וליוו את הימים שלפני הכנס ובגישה של פתיחות וידיעה צרופה כי הנכון לנו יתהווה מהקלות. יצאתי לדרכי מוצפת באהבה לקראת הגילויים שיגיעו בימי הכנס ,סומכת על התהליך.


מכיוון שאיני נוהגת מחוץ לעיר, הפעם בחרתי ליישם את אחת מהגדרותיי הראשונות: "אני כל יכול ועל כן אני כל יכול"...הדרך חלפה עם משב רוח מלטף ובתחושה של תגבורת תומכת עימי, נסעתי כרוח אלוהים המרחפת על פני המים.


מאחר ואנו עושים שימוש בחושים הרוחניים, מהותם העמוקה התגלתה לי במלוא הדרם עם היכנסי לאולם ואני חווה עצמי חובקת ומכילה את כל באי הכנס, בחמלה ובאהבה אין קץ, כמו כולם היו ילדיי. הבריאה אמרה לנו כי עלינו להכיל את האחרים וברגע זה חוויתי את מהות הכלת האחר ואף השונה ב"אהבה אלוהית ללא תנאי" ממש מלכות השמיים.


חוויית ההתרחבות וההתרווחות הזו, הייתה מתנת הגילוי הראשון בכנס.


המסר מאת אל אלינוס אלי, כחוברת האור לשרת, בישמה את מתנתי הראשונה באישרור: "הדרך באה עימך מכוח האור אשר בך ותבורכי בתהליך" .


בעודי מתמוגגת, מתחבקת עם חבריי המכובדים המתקבצים אט אט, שלפתי מסלסלה את מתנתי השלישית. קלף מסר מיוחד עבורי, דקות לפני תחילת הכנס:


"הכירי במהות וחברי לאיכות והני בתהליך בשלמות". 

אכן, שיקף לי המסר את בחירת הנוכח בי ברגע זה ואכן, הזדמנות פז להתאמן

בנוכחות זו לאורך כל ימי הכנס מתוך האחדיו.


עמיתיי ולילה הביאו את המיטב. קשובה מתוך חיבור לרובדים העמוקים למתהווה ולנאמר ללא שיפוט, מילים וצלילים וצורות מלאוני בשפע נשגב...הבינותי כי,


"הדרך באה עימי מכוח האור שבי" ואמת זו ניחמה אותי, כדברי הבריאה. אהבתי והכלתי לכל הבאים שיקפה לי את אהבתי והכלתי את עצמי על כל חלקיי.


בעודי בתחושת התרוממות, הגיעה עוד מתנה לשמע דבריה של לילה שאמרה:

"אהבה עצמית, מניעה כבוד והערכה להכיל את עצמי".


בנוסף, בתקשור של לילה ברזסקי, חיזק אותנו אל אלינוס בדבריו כי הבריאה תמיד עימנו לצורך וכי מגיע לנו. רק נוכחות של אהבה עצמית מכילה את המגיע.


תיקשור הסיכום, העצים ונותר טעם של השתוקקות לכנס נוסך. בעודי חשה את רגליי הדורכות על פני האדמה, חושיי הרוחניים ורגשותיי חוו את גדולת מלכות השמיים.


בעודי מתענגת באושר פנימי ,נטלה ידי עט ונוצר שיר... ברגע זה נזכרתי במפגש 2 של אנו האלוהים ,בקבלנו את הקונוס הירוק, בו כיוונה אותנו הבריאה את אלו שהכתיבה נוחה להם לכתוב את החוויה הרגשית.


בשנה זו, בהנחיית הבריאה הנני מביאה לביטוי שליחותי לשרת כיוצרת, בכתיבה ובשירה.


תודה לבריאה שכיוונה להעלות את דברינו בכתב לצורך הכרה מעמיקה יותר של חוויות הכנס, כפי שאנו מתבקשים לסכם בכל המפגשים לצורך הטמעה ותודה לך, לילה ברזסקי.


לסיכום: 

בכנס נעלה ומתמיר זה, חווינו את יפי השלמות והאחדיו.

המלצתי הינה: כאשר ובחרת ללכת בדרך האור, הלך בה ללא עוררין, ללא שיפוט,


תוך התבוננות מידיעה מוצקה כי כל חוויה באה לשקף לך, ללמדך, להנחותך ולפתח אותך וכל זאת עם הרבה סבלנות ובענווה, כי זו מתגמלת אותנו. "היו דוגמא לתפארה, היו האור והובילו אחריכם אחרים"


כן, זכרו כי כל יום הינו חדש, כוח הגדרתנו מתמירנו וזו כוחה של יצירה. שירי בתום הכנס ובהשראתו :

ַמְלכוּת ַהָּׁשַמִים/דורהגלאור


ַמְלכוּת ַהָּׁשַמִים

פרשה ְכנפיה , ְ

לַהְשִכין ִמְשִכיָּׁנָּׁתהּ ַ

ע ל ְב  ר וֹ ֶא י ָּׁה , ְ

ב ֶח ְמ ָּׁל ה  וּ ְב ַא ֲה ָּׁב ה ֵ

אין ֵקץ.


ָּׁנְגָּׁעה ְבִזיָּׁוהּ ְ

ו ִג ְל ָּׁתה  זוֹ ֲה ָּׁרהּ

 ִל ְברוּ ֵאי  עוֹ ָּׁלם,

ֲא ֶשר ָּׁד ְבקוּ ָּׁבהּ ְ

ו ָּׁה ְלכוּ ִע ָּׁמהּ ְ

בֶדֶרךְ ַהֶמֶלךְ.


וּ ִב ְנסוּךְ 

אוֹ ָּׁרה ַעל ְי ָּׁל ֶדי ָּׁה ַב ֵכס

, ֵנס ַהְנִסיכוֹת ִ

נְר ֶאה ַל ֹּכל

 וּ ְש ֵלמוּת ָּׁהאוֹר

ה וּ ְפ ָּׁצ ה ְב ֶח ְד ָּׁו ה .


ֻר ָּׁפא ַהסּוּ ָּׁמא ְ

ו ַה ֵלב ֶנעוֹר, ְ

ל ַא ֲה ַבת ָּׁה ָּׁא ָּׁדם ְ

לצוּרוֹ ָּׁתיו, ְ

לִשיַרת ַהַמְלָּׁאִכים ְ

בגוֹן ְו ֶצ ַבע.


וּ ְב ַק ִלילוּ ָּׁתם, ְ

מ ַב ְשִרים, ִ

כי ָּׁבא ֶאל ִקְר ָּׁבם, ִ

ל ְש ֹּכן ָּׁ ל ַעד,

 ִע ָּׁד ן ָּׁ ח ָּׁד ש .

© ָכל ַהְּזכוּיוֹת ְּשמוּרוֹתלדורהגלאור

bottom of page