top of page

"חסד המיידעים תגמלו אותי"

חסד המיידעים תגמלו אותי - דורית טהורי

"הדרך באה עמי מצורך האור אשר בי


מצורך אותה התכנסות של חוברי האור לשרת וכן כול אותם 5 התוכנות שהוכלו בי עד כה.


הרגשתי התרגשות עילאית לקראת הכנס ובכנס עצמו ,הרטט בתוכי היה מאוד מאוד גבוה שהיה לי קשה לאזן עצמי, הופתעתי מההרצאות שניתנו ע'י חברי. היו הרצאות שממש בכיתי מהתרגשות .התרגשתי לפגוש את כולם את האהבה הגדולה שהיתה סביבי וכן את הנשמות החדשות שהכרתי וכן נשמות וותיקות .


השיא היה שפגשתי את אחותי נלי דניאל שטיפלה בי כמו אמא לכן מדי פעם קראתי לה אמא (הנשמות בחרו לישון באותו חדר).


כן פגשתי  חברה לספסל הלימודים  בבית הספר הקוסמי באטלנטיס ,

הינו באותה כיתת לימוד כֹהנות , אני דורית הייתי כֹהנת שעל פיה נעשו דברים הייתי אומרת כֹהנת של "האמת והנכון" וחברתי לכיתה שמה יעל הדס – "כֹהנת אור" .


לכתוב את החוויות או הבנות שקיבלתי במשך 5 תוכנות שהכלתי.

משנת 2010 אני חווה את התדרים של מורתי "לילה ברזסקי" .


הכרתי את לילה דרך חברה בשם טאטיאנה במכללת רידמן למדנו ביחד רפלקסולוגיה. היא הראתה את הספר "חיבור למודעות על" ומשם הדרך היתה קצרה לחוויה.


חוויות מתוכנה ראשונה –"אנו האלוהים"

הייתי בשלב פרדה מבעלי לא היה קל, כל המיידעים ברמה הראשונה עזרו לי לחוות את הפרדה בקלות וכן כל העוזרים והעוזרות שהיו מסביבי.

למדתי בשקיקה ובאהבה המורה שלי כינה אותי "דורית התדרית"


 חוויות מתוכנה שניה – "קריון"

שהתחלתי ללמוד קריון התחלתי לראות ולצייר את מה שאני רואה זאת היתה חוויה מרשימה ביותר . ולאט לאט הבנתי שאני מתקשרת דרך הציור .בתדר מספר 7 "מפתחות הביטו" רשמתי את המילה רכב והעלתי  אותו כמכתב לאחר חודש אבי קניה לי רכב. גם ראיתי את ההיכל שהיה באטלנטיס וכן את תפקידי. בכול פעם אמרתי "יש בליבי אהבה גדולה אני רוצה לתת אותה למישהו". וכך ביטאתי את האהבה שלי לבריאה ליקום. בסוף קריון הרגשתי שמיציתי את התועלת שלי בעבודה "כהנדסאית בנין קונסטרוקציה" והחלטתי להתפטר מהעבודה לאחר 30 שנה.


 חוויות מתוכנה שלישית – "מועצת ה-12".

החוויות היו יותר חזקות בתוכנה – 3 הראיה גדלה והציורים התפתחו לרמה יותר גבוה הצבעים נהיו יותר חדים . אהבתי ללמוד על 4 היסודות . בסיום הספר הכנתי קולא'ז מכל הציורים .


 חוויות מתוכנה רביעית – "שמחה לבטא שרות"

הייתי בפליאה על החוקים הקוסמים , כל גילגול והחוויה שלו. היו רגעים שהיה קשה לי לעכל את החוקים הקוסמים אבל התאדגרתי. הציורים שחוויתי היו בגוונים של זהב והחוויות היו יותר עוצמתיות , אהבתי לעבוד על השערים שער ימין ושער שמאל .ועל היקום עם הקרנות של ארגמן , זהוב כתמתם , אדום אש, החוויה היתה ציורית וצבעונית.


חוויות מתוכנה חמישית – "היפה והשלמות בי לבטא"

לאורך כל התוכנה הרגשתי מחוזקת ומתחזקת, הבנתי מה התפקיד שלי בגלגול הבא . העוצמות שלי התחזקו אנרגתית . ההבנות נהיו מחודדות יותר ,ההכרה נהייתה חדה ומדוייקת , לא וויתרתי על שום חוויה , כל חוויה או תהליך שנקרה בדרכי לקחתי בתשומת לב ועבדתי עליה . לקחתי זאת כאתגר להתרוממות רוח ולהתמרה.


לרשום רגשות חוויות טיפולים והצלחות בעשיה ובדרך.- לאורך כול התוכנות גיליתי שאני גם רואה ומציירת את התיקשורים שלי.


גילוי פוטנציאלים – גילתי על עצמי שאני יכולה להפנט אנשים ולהסביר להם על החיים הטובים ולא על הקושי בו הם נמצאים , למצוא את היש ולא את האין למצוא את הטוב בכל דבר ולא לחפש את הרע ,אני נותנת להם כיוון והכוונה.


גילתי שאני יכולה לרפא בעזרת כפות הידיים מתוך אותם תדרים שהוכולו בי דרך 5 התוכנות וכן 10 הדברות.


לעודד אנשים בדרך של החיים שלהם לתת להם מזור ואור המופץ בדרכי.

אני מתקשרת ומופתעת תמיד מחדש על הדיוק שאני מקבלת,

כן אני גם כותבת שירים דרך החוויות שאני חווה.

מודה לבריאה על השפע והקלות והזרימה בחיי.


אוהבת את החיים ושמחה שבאתי ליקום לעזור לתת לכוון להדריך לשמח את האנוש.

עצות והמלצות שלי להאיר לקורא : תחזרו על החומר , לתקשר מבלי לפחד כי כולנו מתקשרים מתדר 21 של "אנו האלוהים" קיבלתם מתנה תשתמשו בה לעזור לעצמכם ולאחרים , לשאול להעזר מבלי להתבייש בכל בעיה וחוויה שנקרת לכם בדרך.


תודה לילה על היותך על תרומתך

באהבה רבה דורית טהורי

bottom of page