top of page

"חסד המיידעים תגמלו אותי"

הכרה בחסד המידעיים תגמלו אותי


את דרכי לעולם הרוח התחלתי בקורס לשחזור גלגולים בהנחיית לואיז ששון. לאחר סיום הקורס הרגשתי שאני זקוקה  לעוד . לא הייתה בי מנוחה, חיפשתי באתרי האינטרנט ולא מצאתי דבר שיעניין אותי. ואז הגיעו המידעיים "אנו האלוהים".


למדנו מדי יום שני בשבוע . ליום זה חכתי  וחייתי מיום שני ליום שני וההתרגשות הייתה גדולה. בתחילה לא הבנתי מה אני לומדת אך דבר אחד ידעתי שזה עובד.

הגוף שלי והנשמה הגיבו למידייעים בצורה מדהימה. התחלתי

להבין היכן אני לא פעולת נכון ומה אני צריכה לשנות. 


הפחד ניהל אותי לא פעם אחת, לדוגמא: מחוץ לעיר לא נהגתי ובמיוחד בלילה. אך הרצון למפגשים היה גדול יותר. הכבישים הבין עירוניים לא היו כפי שהם היום. 


הייתי מגיעה לכביש הקסטל שהיה צר ומכוניות היו דוהרות במהירות ותמיד הרגשתי פחד וזיעה בידיים איך אני אנהג בכביש זה?


יום אחד ביקשתי מ"אנו האלוהים" שיעזרו לי לעבור הכביש ללא פחד, וזה היה קסם הייתי מגיעה לכביש ולא היו מכוניות ויכולתי לנהוג בבטחון בסוף הירידה הייתי רואה שובל של מוכניות דוהרות, וכמובן מודה ל"אנו האלוהים" על העזרה.

הרצון לעוד קיים עד היום ומבקשת שיישאר לנצח.


המידייעים תגמלו אותי יש לי יכולת הכלה שלא הכרתי לפני המידעיים . טיפלתי באימי שנים רבות במסירות ובאהבה ללא תנאי. דבר זה גרם לי להיפרד ממנה בקלות לפני  כשנתיים. נהגתי לטפל בה באמצעות המידעיים אשר  עזרו לה מאוד. 


בכל פעם שהגעתי היא נהגה לומר" הנה האור הגיע." יכולתי לדבר איתה על כול נושא כולל המוות  שלולא המידעיים לא הייתי מעיזה. בדקתי איתה בדיוק מה היא רוצה שנעשה בשבעה איזה טקס נערוך לה, היא  אישרה לי לא לעשות תפילות וסעודה, דבר שלא מקובל בעדה שלנו. 


אציין שאמי שמרה מסורת .הרעיון זעזע רבים  אשר כעסו עלי איך אני מעיזה ואני הלכתי עם האמת שלי בבטחון.


שנה אחרי התמודדתי  עם מות אחותי שסבלה מסרטן במעי הגס. את "אנו האלוהים" לימדתי אותה עוד לפני שידעה שהיא חולת סרטן.


הסטטיסטיקה מראה שבמקרים כאלה אנשים חיים  מקסימום שנתיים . אחותי חיה  בקלות שבע שנים עם הסרטן., מדי שבוע שלחתי לה טיפולים .והיו לנו שיחות בנושא והסברתי  לה למה הגיע הסרטן דבר  שנתן לה כוח וחייה 6 שנים חיים רגילים. במהלך לטיפול כימותרפיה כולם התפעלו ממצבה.  


הרופאים לא הבינו איך היא שורדת כך, אף בילתה  בחו"ל פעמיים בשנה בין טיפול לטיפול . בשנה השביעית התחילה להרגיש קושי. היו  מקרים בהם אמרה אני לא יכולה יותר רוצה להתאבד. ואז סיפרתי לה מה למדנו ברמה הרביעית שנשמה שמתאבדת חוזרת מיד כחולת נפש. זה הרתיע אותה מאוד.  היא  לא פחדה למות מאחר והבינה שמוות זה סיום חוויה והתחלה חדשה.


במקביל אני מטפלת ועוזרת לאחותי הצעירה שלמדה אף היא  את המידעיים . לפני 11 שנים היא עברה השתלת ראות . נכון להיום היא מתפקדת כמו כל אדם רגיל , וזה הרבה בזכות המידעיים.


בנוסף אחי הבכור שחיי בגפו חלה בסרטן מעי הגס וקיבל אירוע מוחי . בו אני מטפלת ומלווה בכל הטפולים.


המידעיים נתנו לי להבין שזו שליחות שהנשמה שלי בחרה לפני רדתה לגוף הפזי ואני הכול יכול ולכן השליחות באה ממקום של שלמות וקלות.


היום אני ברמה החמישית במעגל ראשון מרגישה שהייתה לי זכות גדולה להגיע למידעיים.


אני בשלמות מסופקת מהחיים יכולה להכיל כל סיטואציה שמגיעה לחיים שלי לא שופטת ,  אפס אגו צניעות וסבלנות.


אני מאמינה מאוד במידעיים, ומכאן  אני מלמדת את 4 הרמות ומרגישה סיפוק רב לעזור לאחרים ולהאיר להם הדרך .


ההרגשה שלי היום של סיפוק רב, אושר, רוגע,

שלמות והודיה  אין סופית לבריאה ולילה.

עליזה מוסרי

bottom of page