top of page

דברי פתיחה של – לילה ברזסקי כנס פברואר 2011

אני מאוד מתרגשת…
קודם כל, כבר שש שנים, יש לי רומן עם הבריאה יום, יום שעה, שעה אפילו בלילה, הם כל הזמן מטעינים אותי בהבנות בתדרים ומלמדים אותי, הם המורים שלי.


להגיד לכם אתם, המשפחה שלי! מה זאת אומרת, אנחנו מכירים מתקופת אטלנטיס, אלפי שנים.
מה זה מרגש לראות עוצמה כזאת, מה שאני רואה מפה אתם לא רואים משם, כאשר תבואו ותסתכלו מכאן, איזו עוצמה ואהבה והתרגשות, זה ממש עושה לי לצאת מגופי.

אני גאה בכם על שבאתם ועשיתם את המאמץ בהתלהבות ושמחה, להיות חלק להכיר את האחדות של הכנס…


אני כל כך מתרגשת אז ככה… תנו לי לאט, לאט…
על האהבה שלכם ועל התמיכה שלכם. כאשר אני כל פעם שומעת אתכם בטלפון: "אני תלמידה של זה ואני תלמיד של זה", "ויש לי שאלה ויש לי מה לומר"…


ואני כל כך שמחה על כל טלפון שאין לכם מושג, כך שאם תרצו אני פנויה, אני מוכנה לענות, אל תרגישו מבוכה להתקשר אלי, אני אשמח לדבר עם כל אחד ואחד…


ועכשיו אני מאוד שמחה על שבחרתם לקבל את האמת והנכון דרך הבריאה. ללמוד את המיידעים שהגיעו מהרמה הגבוה ביותר, מ"אנו האלוהים" או מקריון או ממועצת השתיים עשרה או ברמה הרביעית מאל אלינוס.


כי אלו התקשורים, אלה האמת של אותה מודעות שכל אחד צריך להכיל ולהפנים, כי אלו "מודעות שהם באים בתדרים", כשאתם מקבלים את התדר והוא חובר אל הדנ"א שלכם, יש לכם את היכולת להניף את עצמכם לשינוי.


כאשר אתם עשיתם את השינוי, חוויתם את השינוי… אז אני לא צריכה להוסיף על כך דבר, כי אין מה להוסיף.


אתם אלה שעושים את השינוי, באתם מתוך בחירה באתם מתוך רצון וקבלה. ומתוך הכך כאשר אתם ברצון וקבלה אז גם תניעו את הכלים וההבנות שקיבלתם…


שש שנים מאז שיורדים המיידעים. מאתיים תשעה עשרה מיידעים ירדו עד עכשיו, לכבוד כל התלמידים האלו שיושבים איתי כאן. מאתיים ותשע עשרה ימי רביעי.


אצלי, השבוע מתחיל ביום רביעי שבו מתחילה ההתנהלות… יש לי בבית הרגשת כמו יום חג, אני מרגישה את כל ההדרכות בבית, אני מתעלה, אני יוצאת מהתרגשות מגופי ממש לדעת מה ירד בערב, והם לא אומרים לי…


ההתרגשות הזו מהולה גם בתהייה וגם התרגשות שמהולה בהודיה : אני בתהייה מה יורד, אני מבקשת רק רמז למה שירד, אך נענית בשלילה מאחר ואין, התדר צריך לרדת נקי, אין שליטה, לא תוכלי לקבל וגם לא אפילו רמז, וזאת התהייה.


וההתרגשות מהולה גם בהודיה כי כשיורד התקשור ביום רביעי ואני רואה מה זה עושה לקבוצה, ואיך העוצמה שלו הייתה, אני כל השבוע בהודיה על מה שקיבלנו לטובת כל האנושות.
וכך כל השבוע עובר וחוזר חלילה, תהייה והודיה, תהייה והודיה…


וזה הזמן להגיד תודה לכל המעגל הנכבד הזה, היקר הזה, כי בזכות אותה התמדה ואותה דבקות שהם באו מאתיים תשע עשרה פעמים בימי רביעי, בכל מזג אוויר ובכל זמן, ויתרו על הרבה אירועים של ימי רביעי כדי לא להפסיד את אותו תקשור.


הם באו וזה הזמן להגיד להם תודה, כי בזכות אותה דבקות שהייתה ללא תנאי, ירדו אותם מיידעים. הם ביקשו עוד והם מקבלים עוד וימשיכו לקבל עוד.


ומתוך הכך כאשר הם בתוך הרצון שלהם לקבל עוד והרצון להתמיר את עצמם ולהתמיר את הסביבה שלהם, הם קיבלו מאל אלינוס ברמה הרביעית את התואר "יודעי האור לנתב, ואתם פורצי הדרך".


נכון הם פורצי הדרך, כי לולא הם לא היה תיעוד של כל המאתיים תשעה עשר מפגשים, שהם תועדו ל- סי.די. ותועדו לספרים כדי שהם יוכלו ללמד אתכם, את האחרים, את כל אלו שלא באו היום עימכם.


וזה מרגש אותי מאוד, ברגע שהם קיבלו את התקשור, וירד הכוח האותנטי, ברגע שהם מלמדים אתכם, אתם מקבלים את כל הכוח האותנטי שירד באותו יום רביעי, וזה לא משנה איזה מעגל אתם ולא משנה באיזה זמן אתם לומדים. 


ובאמת תודה מבורכת למעגל הזה… שהינה בזכות אותה התמדה שלהם שידעו להכיר בערך, ובמוסר של אותם מיידעים, הם החלו ללמד מתוך דאגה איך זה ילך, ואיך יתקבלו המיידעים בתלמידים, והינה תראו, תראו… אלה התלמידים שלכם, כל אלה שיושבים כאן הם התלמידים שלכם, ואלה שלא באו, גם התלמידים שלכם…


יש לנו תלמידים בחוץ לארץ שהם למדו דרך הסקייפ או שעשו את הדרך עד אלי כדי ללמוד אותם, ולמדו אותם במרתון, ועשו את זה, ושמחו עם זה והם עושים את זה.


זה גם הזמן להגיד תודה למשפחה שלי, למשה היקר שהוא יד ימיני, שעושה את השליחות שלו מצורך השליחות שלי. יד ביד איתי. הוא אדם אוהב, נאמן ואהוב, ומתוך הכך שהוא עושה את הכול מתוך הנאמנות, אני סומכת עליו ורגועה בכול התהליכים.


וכמובן יש לי משפחה מאוד אוהבת, חמישה ילדים ארבע כלות וחתן נהדר, כולם אוהבים ומפרגנים. עכשיו, שש עשרה נכדים יש לי, ושתי נינות, בת חמש ובת שנתיים, אתם מבינים שכולם ביחד המשפחה האוהבת מעניקה לי שמחה אור ואהבה. ויחד כולנו, כולנו, כולנו, שלמות.


וכמובן לעידו, תודה מבורכת על הרעיון הזה ועל החזון הזה לעשות את הכנס. והוא נתן לנו היום לחוש את החוויה הזאת של האחדות ושל כל הכוח הזה, העוצמה הזו שקיימת בכל אחד ואחד. ותודה גם למירי שסייעה לו.


אני אתקשר – אתקשר לכם כי "אנו האלוהים", כמו שאמרתי לכם אין לי מושג מה יורד, אני בתהייה גם עכשיו מה הולך לרדת, אבל אני יודעת ירד משהוא שיאחד את כולנו שוב באותו תדר.


אז כמה דקות, אני אאסוף את כל האהבה הזאת אפנים אותה, ואז אני אתקשר, ליבי יירגע קצת הדופק יירגע ואז תהיה שלמות. תודה

bottom of page