top of page

"המסע המופלא" – יפה אגמון

אני קבלתי 10 דקות לספר לכם על התהליך של הלמידה, של כול התדרים שירדו. התחלנו ללמוד לפני 6 שנים, היינו 40 קצת פחות. התדר הראשון שירד דרך "אנו האלוהים" והתחלנו מסע מופלא עם לילה, שאני אחותה וזכיתי פעמיים.

התחלנו 37 מפגשים של "אנו האלוהים" אשר הם בעצם איזנו לנו את 4 היסודות, ונתנו לנו כוח כלים להשתמש ביום יום מתוך קלות, הבנה, שמחה, אחריות ו"חופש הבחירה".

הם פתחו בכל 37 המפגשים האלה את כול החסימות שצברנו בכל החיים מהילדות ועד שהתחלנו ללמוד. נתנו לנו הרבה כלים לטפל באנשים שסביבנו וצביר משנה שלנו, בכל הסביבה שרוצה באמת עזרא, לעשות שינוי. מי שיכל להכיל עוד ורצה להמשיך ירדו המיידעים של קריון שהוריד את התוכנה "תודעה במרחב ובזמן". הוא לקח אותנו למרחבים להראות לנו את כול המרחבים שיש בבריאה, את המצבים שאנחנו צוברים שם, ולימד אותנו מה זה ראייה קולקטיבית מהי ראייה ומחשבה קולקטיבית.

נתן לנו להשתמש בתודעה לטפל ולעזור על מנת להתמיר את הסביבה הקרובה שלנו את הסביבה הרחוקה, את העם שלנו. ובסוף 45 מפגשים התוכנה הסתיימה, יש לנו את כול האיכויות שאדם צריך עכשיו. יש לנו כלי עצמי אשר יכול להכיל את העידן הבא את העידן החדש המגיע.

האנרגיה בגוף שלנו השתנתה והרטטים התדרים השתנו.  מי שיכל ורצה והיה מסוגל להתמיד עוד, קבל את מועצת ה-12 שהורידה את התוכנה של עידן חדש. היא פתחה לנו עוד 6 מרכזים שיש לנו מעל הכתר, מעלנו המרכז הראשון יונק ישר מהבריאה את התדרים. היא הורידה תוכנה אשר נשתלה בכל מפגש בתוך מוח ימין בצד ימין של המוח. ואמרו שאין את התוכנה הזו לאף אחד באנושות, רק מי שלומד את מועצת ה-12 מקבל את התוכנה הזו. הם אמרו שאנו יכולים לשנות ולטפל במחשבות של האנושות, לשנות את המחשבות שלהם מרוע לטוב מפחד לאהבה.

 

כי הבריאה אומרת אדם מדבר חושב ומפיץ מחשבות שליליות והמחשבות האלה בעצם עולות לאיזה שהוא מקום יוצרות מסה קריטית והמסה קריטית הזו חוזרת אלינו. ואם האנושות חושבת רע יורד רע אם האנושות חושבת טוב חוזרת טוב ובעצם כול אחד שחושב וחיי את החיים שלו במחשבות השליליות איך שהוא גומר את התפקיד שלו פה והוא חוזר למעלה, הוא מסתכל ואומר "מה עשיתי צריך לרדת ולתקן". והוא יורד ומתקן את כול המחשבות השליליות שהוא עשה וכל המסה הזו שהוא השאיר.

ומועצת ה-12 מתוך התוכנה שהיא נתנה לנו היא אמרה שאנחנו יכולים לשנות את המחשבות האלו של האנושות. כי כשהם יירדו יהיה להם פחות עבודה לעשות והחיים פה יהיו יותר טובים. מועצת ה-12 הורידה ב"כוח העל לשרת", התחלנו לשרת את האנושות ולא רק את המשפחה שלנו והסביבה שלנו.

 

בסופם הם נתנו לנו את היכולת לרפא עם "קוד שהבריאה הורידה" לנו שבעצם בזמנו אמרו ללאה\לילה היא יכולה לתחום 1000 איש להגיד את המשפט… ואז יורדים 12 מלאכים ועושים טיפול ל-1000 איש. אני לא ניסיתי אותו על 1000 איש אבל אני מניחה שאם פעם תהייה מסה קריטית לנו לכול מי שלומד את מועצת ה-12, יתחום מלא אנשים ונעשה טיפול וכולנו בריאים וטובים.

ומועצת ה-12 אמרה שהתוכנה הזו שנתנו לנו שנמצאת במוח ימין היא משרתת אותנו והיא תישאר איתנו ונרד איתה גם בגלגול הבא, לא נצטרך לעבור את כול החוויות האלה חזרה נרד כבר דגם חדש.

אז עברנו 3 שנים של מסע מופלא והחומר הכי, הכי מעניין של אל אלינוס הוא הוריד לנו אחר שסיימנו את כול השלבים. אל אלינוס הוא שליט עידן אוויר הוריד לנו בכל מפגש "חוקים קוסמיים" – חוקים בריאתיים למה בעצם אדם חווה את אשר חווה. למה הוא בא ככה למה הוא חיי ככה למה הוא מת ככה למה הוא חולה, הוא נהרג, נפצע למה הוא אתיאיסט למה הוא חולה נפש וכו', וכו'.

בכול שעור נתן לנו הבנות גם לגבנו בכלל, אנרגיה זה ידע, זה כוח כול ידע שהאדם יודע מה הוא עושה ומה מחכה לו אז הוא חיי בוודאות. כמו שהם אמרו הוא חיי בוודאות ושום דבר אינו מפתיע אותו, הוא יודע שאם הוא עושה ככה ואם קרה למשהו ככה בגלל שעשה ככה.

 כשהאדם יודע את כול מה שקורה הוא יודע איך למנוע את הצרות אשר מגיעות וגם אף פעם לא מאשים מישהו אחר. כי הוא יודע זה עבודה עצמית. אז אלינוס בעצם משתמש בתוכנה שמועצת ה-12 נתנה לנו כדי דרכנו לעדן את האנרגיה שהאנושות מפיצה. כי בעצם אל אלינוס אומר שהוא בגלל שהוא שליט עידן הבא אז הוא בעצם אחראי על האנרגיה שתהייה פה כשהוא יהיה האחראי.

האדם והמחשבות שלו לא כל כך מעניין אותו מעניין אותו האנרגיה שנמצאת באנושות ולכן מה שהוא עושה דרכנו ודרך כול מי שלומד את המיידעים שלו הוא מעדן את האנרגיה הזו ומתאים אותה לעידן החדש.

 

אנו לומדים 90 שעורים של אל אלינוס וכול פעם אנחנו אומרים מה הוא כבר יכול לתת לנו וכול פעם השיעור יותר מעניין ויותר עמוק וכאילו, אני חושבת כי בזמן האחרון כבר הפסקנו לשאול מה הוא יכול לתת. כי הוא אומר אין סוף ידע בבריאה כול עוד שאנו נבוא אז הוא ימשיך לתת לנו הבנות וידע. והאמת היא שאין את הידע הזה בשום מקום בעולם. כאילו תכנסו לאינטרנט ותחפשו אין דבר כזה רק יורד פה.

עכשיו המסע הזה שעשינו "אנו האלוהים", קריון ומועצת ה-12 ואל אלינוס באמת שדרג אותנו. שדרג אותי… איתן אמר לי בכניסה: "כולם עשינו התמרה כל כך גדולה אך את עשית הכי הרבה"… כאילו אני הייתי הכי נמוך. אז הוא שדרג אותנו אבל בעצם הוא שדרג את כול מי שלומד ושדרג את הסובבים שלנו ושדרג את האנרגיה שנמצאת. הוא שדרג את כול מי שאנחנו במגע איתו. הבריאה אומרת צביר שלנו מוגן מכול דבר רע שיקרה.

יש אנשים הרבה גם בסביבה שלי גם בסביבה שלכם עדיין בוחרים את החיים שלהם מתוך הבלבול והפחד והקושי והסבל והמחלות והארציות מקטרים: "הם אשמים וההוא אשם" ושום דבר מספיק טוב והתפקיד שלנו, הבריאה אומרת, להאיר להם ב-א. להאיר להם שבעצם יש דרך יותר קלה לעשות את העבודה יותר מהר. כול מה שצריך זה להתחבר לאני הפנימי להתחבר לידע ולמיידעים האלו שירדו, שבעצם עושים את החיים יותר מהנים ופשוטים.

כול מה שהאדם צריך הוא להגיד "אני רוצה שינוי נמאס לי ולא משנה איפה אני נמצא" יכול להיות בשלב הראשון יכול להיות אדם מואר עם הרבה ידע והבנות ועדיין הנשמה רוצה עוד ועוד אז בכל שלב שהוא נמצא הוא יכול. זה לא מיידעים לאנשים שקשה להם בחיים אלא לאנשים שיודעים ורוצים עוד.  

 

אז ב- 2005 התחלנו את המסע הזה והיינו 40 אנשים ואנחנו 6 שנים אחרי לומדים ומלמדים כבר למעלה 1000 איש זה הרבה ל-6 שנים. החומר מאד רוחני והשפה מאד גבוהה והוא לא קורס של סוף שבוע והוא לא רייקי שנותנים מתנה והולכים הביתה. הוא קורס שמחייב בהתמדה והשקעה ומחויבות וזה עבודה והחלטה, דורש עבודה רצינית.

הבריאה לא הרשתה לנו לפרסם עד היום , כי הבריאה אומרת בשלב הראשון שאנו נמצאים בו, הבריאה מכוונת אנשים המשווים תדר אלינו, אנשים שבחרו ברמת נשמה לעשות שינוי ואנשים שנבחרו על ידי הבריאה לעשות שינוי בעולם. אלה אנשים שמתחילים ללמוד והם באים מצורך השליחות שלהם וזה הרבה כי אם אתם יודעים כל אחד מכם הלומד, אחוריו יש הרבה אנשים שמחכים שאתם תגידו גם אני רוצה ללמד ואתם תפתחו את הדרך לעוד אנשים.

קריון אומר שהזמן הוא המן של החיים ואפילו שהזמן נצחי והנשמה נצחית ואם האדם לא עושה כול יום מודעות ולא מלמד מישהו לראות הדרך אז חבל על הזמן בתהליך וזה נכון לכל יום שעובר, לשנה או גלגול שעושים. אם אנחנו לא עושים מודעות אז אנו מתים כפי שהתחלנו. אם לא הייתי אחותה הייתי מתה כמו שהתחלתי.

על כן לקחת את העוצמה הזו שקבלנו פה ולצאת החוצה לדבר עם האנשים ולעניין אותם ולעזור ולטפל בהם ולהניע אותם לעשות שינוי ולחיות את חייהם מתוך השלמות.

ואני רוצה לסיים באל אלינוס שהוא התייחס לכנס הזה באישורו וברך אותנו ואצטט: כאשר ותסתכלו מאחד .

 "אנו האלוהים" נתנו את האהבה את הכול יכול באהבה ובעצם אתם שלא מכירים אחד את השני הייתה שמחה בכם בחוץ והייתם מחוברים לכולם זה מה שהתדר עושה. וחשבתי אילו היו כול האנושות סביבנו היו לומדים, אנחנו והנכדים שלנו יחיו בעולם טוב יותר.

תודה רבה.

bottom of page