top of page

‏‏כנס - תלמידיי היפה והשלמות בי לבטא 
״מארג בתכלית״

תלמידים וקוראים יקרים

רצוני להודות לכם על השתתפותכם במפגש ביום שבת ה -10.6.2023

האחדות והקבלה של צורך לכם בכנס, הניעה אותכם לבוא בשמחה ובהכרת אחווה וכבוד להכיל את "עוד הידע".

ואכן זכינו לאותה התעצמות אשר באה בתיקשור אשר השלימה ערך ומהות של כל אחד מכם בקבלתו את המסר האישי מאל אלינוס.

 

באה בכם יכולת לבטא

עוצמת הכלת הידע של התוכנות.

 

חוויתי עמכם ואתכם התרגשות ובשמחה אני משתפת אותכם בערך שהכנס זה הביא לכולנו.

תגובות לכנס מארג ב-תכלית

דליה אולשוונג: תודה לילה יקרה

במהלך שעות הכנס ממש הרגשתי שאני איתכם וחשתי את האנרגיה המשותפת הטיפול מאלף-פתחתי דלת וקיבלתי מסר…

 

דורה גלאור: כנס קסום ממוקד ומדוייק תודה ללילה לקרן ולכל העוסקים במלאכת התהוות הכנס ותודה לנו על היותנו קהילה מאוחדת ומבורכת. שבוע טוב ובשורות טובות.

 

שושנה קורן: תודה רבה על כנס מעצים, ממוקד ומדוייק. תודה על הערבות ההדדית שהתנוססה לכל עבר. תודה על ערך הקהילתיות שהיה נר לרגלינו. תודה על החיבוק החם. תודה לך לילה על מי שאת ומי שאת עבורנו. תודה לכל מי שהיה לו חלק בארגון כנס זה

חן סער: קהילה יקרה, שמחתי לפגוש אתכם פנים אל פנים, ולחבור בשיווי תדר אתכם אל האור. תודה לילה! תודה למארגנים 

אורנה אגוסטרי: לילה יקרה שלנו, תודה ענקית על כנס מכונן את האמנת בפוטנציאל הגלום בנו כקהילה בערבות הדדית. את אפשרת לאל אלינוס להביא בנו את חזון האור. את התעקשת שתהיה שלמות בחוויה האישית של כל אחד ואחת. נתת לנו מסרים אישיים... ויצרת קירבה משוחררת ואינטימית. את גדולה ודגולה...ואני בהודיה ענקית לך, לבריאה. תודה לקרן ולאמיר ולדורית והניה ולכל מי שתרם. תודה לכל אחד ואחת מכם על הזכות להתחבר. וברמה האישית...זכיתי לעבור חוויה אדירה בזכותכם קהילה יקרה. חובקתי חיבקתי ואם פספסתי מישהו...זה כי האור שם היה חזק כל כך ...אז אני פה להשלמה.

גלית דניאל: תודה לילה על כנס מפרה על אנרגיות גבוהות על הזכות לראות את כולם ולחבק ועל קרן שלנו שמנצחת על האירועים ביד רמה.

אביגיל סולמי: לילה יקרה שלי, אני חשה אתכם את האנרגיה בכנס פעימות הלב משדרות לי חווית על. אפשרת לי לחוות אנרגיות עוצמתיות שמלוות אותי עדיין בעולם מקביל בו חתמתי קבע לאין סוף... תעודת על, המסר שהטביע חותם בנשמתי :"חיבור בא מרצון וחבירה באה מבחירה להכיל, לקבל וליישם אור בחבירה ועל כך תבורכי". תודה על ההזדמנות.

 

מרים תדמור: לילה יקרה ואהובה תודה רבה על נתינה אין סופית אנרגיות הכנס עדיין מהדהדות בתוכי, אני בהודיה לבריאה לאל אלינוס לך, בן אלוהים  

 

סליה מלכה: תודה לילה על כנס מואר מאיר ומפרה... אני חוויתי אתמול את  מאחז כוורת ממש, האחווה והשיתוף יצרו מעטה חמימות מאחדת ותודות לתדר ולכלי המפואר שקיבלנו, אני צולחת קשיים בוודאות, בביטחון וגילוי, המהווים בי קלות. אני בהודיה אין סופית לך לילה ובהודיה אין סופית לבורא  שזכיתי לפגוש וללמוד עם בן האלוהים בעולם התכלית.

 

מלכה לגונה: לילה יקרה ואהובה תודה על כנס מופלא, זורם באור ומלא אהבה ואחדות אוהבים ומודים לך מלב

 

אסתר קופרשטיין: לילה יקרה תודה על המפגש אתמול אנרגיות חזקות מאוד  היה טוב ותודה על התקשור ששלחת לנו תבורכי אין עליך.

קרן עזראל: קהילה יקרה, זכינו במארג הידע ,זכינו בלילה בן האלוהים לקבל כל מילה שלה כתיקשור ללא עוררין, בנתינה האינסופית שלך לילה כלפינו, באהבה שלך, זכינו אחד בשני זכינו להיות אחד. כולנו  חידי סגולה אשר עברנו אתמול חוויה משותפת בשער שמאל, וכל אחד מאתנו קיבל סגולה של יחידות אור ידע במיוחד מאל אלינוס עבורו, לכוון את המסר האישי שלו כחלק מהמארג השלם שאנו מהווים. כהמשכיות אני מאמינה באחדות הנקייה הזו לתגמל את כולנו, לקיים את המסר ואת האהבה הגדולה והחיבוק המושלם שכולנו היוונו, אני מברכת לנו להמשיך ולקיים ערבות הדדית זו לכל הגלגול ולבאים אחריו אמן כן יהי רצון. לילה תודה, תודה, תודה, תודה

יפה אגמון: לקהילה הנפלאה וליודעי האור... ולכל מי שפגשתי וחיבקתי אתמול. היה נפלא...

דורית טהורי: תודה לילה, תודה לקהילה היה אינטימי מרתק מעניין ביותר. גם המסר היה קולע. שבוע מבורך לכל הקהילה

bottom of page