top of page

התחלתי ללמוד "חיבור למודעות על" עם רקע של לימודים "רוחניים" שונים במשך למעלה מ 15 שנה: מודעות, תקשור, הילינג, יוגה, רייקי, תטה הילינג…
הזיג-זג מסדנא לסדנא ומקורס לקורס לא הותיר בידי קו מתמשך בתחום המודעות שעל בסיסו נוכל לבנות ולשפר.
לימוד "חיבור למודעות על" מספק לנו את היכולת למצוא את עצמנו ע"י חיבור ל"אני" ולצרכיי, פתיחות חסימות, טיפולים אישיים, והוצאת הרגלים לא רצויים מתוכנו והשתלת תכונות מתאימות לנו.
היום אני נוכח לדעת את עוצמת השפעת הלימודים עלי ועל סביבתי:
* יותר שלווה בחיי,
* חיבור לאני הפנימי שלי,
* התנהגות מודעת יותר,
* יכולת לקבל את השונה, ועוד….
* הבנה של המושגים: הכלה, סליחה, אהבה ללא תנאי.
ממליץ בכל פה להתחיל בלימוד "חיבור למודעות על".
פליקס דהן, חשב

אני רוצה להודות לך על הסדנא הנפלאה, שינית את חיי עם הכלים האנרגטיים, החיים שלי הפכו לזורמים יותר, קלים יותר, מספקים יותר, זו מתנה שכדאי לכל אחד לקבל, להחזיר לעצמנו את השליטה על חיינו ולנהל אותם מתוך שלמות וקלות.
אני מודה לך מעומק ליבי על השינוי שחוללת בחיי וממליצה בחום לכולם ללמוד ולקחת שליטה מחודשת על החיים שלנו.
איריס מור-לוי – מטפלת – מודעות והעצמה אישית

מגיע הרגע בחיים שאנחנו שואלים שאלות שהתשובה הרציונאלית אינה מספקת,  וישנה תחושה של קיבעון המחייב שינוי. עם התובנות האלו חיפשתי דרך, והייתי פה וגם שם, ואיכשהו הגעתי ל"חיבור למודעות על". הלימוד  אפשר לי להשתחרר מדפוסים לא משרתים, לקחת אחריות על חיי ולהבין שיש בכוחי לברוא את המציאות שלי. הלימודים הטמיעו בי את ההבנה שאני כוח אבל חלק מכלל, ופה יש מקום למה שאנו קוראים חמלה. הבנתי שאין דבר כזה אני לבד, אני חלק מכלל, ומה שאני עושה או מקרינה משפיע על כולם כמו אבן שהוטלה למים.
דליה שניצר, מיקרוביולוגית בתחום הביוטק

במהלך לימודי "חיבור למודעות על" חוויתי והרגשתי את האיזון והוויסות של שכבות הגוף מבפנים לבחוץ וההפך, חוויתי התחדשות פנימית כמו לידה מחדש. מה שבטוח שהלימודים מחזירים אותך לעצמך "האמיתי", המושלם, הבריא והמחייך אל העולם.
אילנה קיטה  , מטפלת אלטרנטיבית

לפני שהתחלתי ללמוד "חיבור למודעות על" חייתי את חיי בריקנות. היה חסר לחיי האישיים תבלין. הרגשתי שאני חייה ליד החיים ולא את החיים עצמם. דרך לימוד "חיבור למודעות על" קיבלתי הבנות וכלים אנרגטיים פרקטים עבורי ועבור משפחתי. חיי השתנו מקצה לקצה. אני חיה בביטחון ובאמונה גדולה מתוך אהבה ושמחה. באמצעות הכלים שקיבלתי התחלתי לטפל בכל בני הבית ובאלה שסביבי, ובכל יום אני רואה כמה הם פרקטים ומועילים. אני ממליצה לכולכם לבוא ללמוד "חיבור למודעות על" תקבלו את חייכם במתנה, תלמדו לקחת אחריות בכל תהליך, תקבלו ידע רב, הבנות וכלים אנרגטיים שיעזרו לכם להעצים את עצמכם ואת הסובבים לכם. ואז תגלו שחייכם הם לא גילוי הם בריאה.
מלי בלכנר, גננת

הלימוד נתן לי מיקוד לדרך וכלי לחשיבה, ומקום  להבין שאני היא זו שלוקחת אחריות על המהלכים, התגובות ודרכי הביצוע בכל מה שקורה לי יום יום. לאורך חיינו אנו נפגשים עם אנשים וחווים חוויות שאמורות ללמד אותנו איך לחיות נכון,וטוב יותר. אבל… לא תמיד אנו מצליחים לקחת ולהבין איך ומה לעשות. הכלים הלימודים, ההכוונה, עוזרים לנו להתמקד למטרה שלשמה אנחנו פה. העולם נברא לכבודנו, ולכן עם לימוד, תמיכה, עשייה ומימוש נראה את העולם טוב יותר. מאחלת לכולם המון אור ואהבה,
אורלי גרינשטיין, מטפלת זוגית ומנחה קבוצות

כבר בשיעור הראשון הרגשתי ש"חיבור למודעות על" כשמו כן הוא…
במשך כל הלימודים הרגשתי את השינוי שמתחולל בי. התמלאתי בעוצמה פנימית אשר מילאה אותי ברוגע, בשלווה, בסבלנות ובאהבה. כמובן שהשינוי הפנימי מקרין גם על החוץ, והשינוי במראה החיצוני גם הוא לא אחר לבוא. השלתי ממשקלי קילוגרמים מיותרים ומסתובבת עם שמחה גדולה בלב וברק בעיניים. כששואלים מה הסיבה לשינוי אני אומרת: אהבה, אהבה לעצמי, חיבור ל"אני הפנימי" שלי והתמרה של הנשמה. כל אלו העצימו אותי ומילאו אותי בביטחון ועוצמה פנימית.
גלית שוחט, עובדת מדינה

באמצעות לימוד "חיבור למודעות על" ראיתי שהחלום שלי להרגיש טוב ולדעת שאני פועלת בדרך הנכונה בחיי היומיום שלי הוא אפשרי. עברתי תהליך מרגש במיוחד שבו התחברתי אל הכוח להביא אור לחיים שלי ולסובבים אליי. ואני באמת רואה איך חיי משתנים: אני מגיבה אחרת למצבים, אני מושכת אליי אנשים שמתאימים לי, אני פורחת בעשייה המקצועית שלי, אני מאמינה יותר מתמיד בטוב.
אביגיל, אמסטר מורה ליוגה, מפתחת שיטת Vocal-Yoga

זמן קצר לאחר שהתחלתי ללמוד "חיבור מודעות על" הגיע השינוי. בכל שיעור גיליתי הבנה חדשה, בכל שיעור קיבלתי כלי התנסות חדש, בכל יום שחלף הרגשתי אחרת, יעילה יותר, קלילה יותר, רגועה יותר. אבל זה הרבה יותר מזה. בזכות לימודי "חיבור למודעות על" אני קמה כל יום בבוקר במחשבה מוארת, מבינה שהמחשבה יוצרת מציאות, שיש בנו כוח לא רק לשנות את דרכנו, אלא לשנות אנרגיות סביבנו להשפיע על הסובב – וזה כוח אדיר !… מאחלת לכל אחד ואחת לגלות את האור כפי שנגלה לעיני. כי זה הסימן שבו תוכל לומר לעצמך בכנות נולדתי מחדש!
מלי גני, מנהלת תיקי השקעות

התחלתי ללמוד "חיבור למודעות על" כשהייתי בת 15 ובמשבר קשה בחיי, בתחתית, חסרת אושר וחסרת סיפוק בחיים…לא האמנתי שניתן לקבל כלים להתמודד עם הקשיים שאני התמודדתי איתם. אחרי השיעור הראשון פשוט התאהבתי ב"חיבור למודעות על". ככל שהמשכתי ללמוד קיבלתי כלים להתמודד עם הקשיים שהיו לי, נעזרתי בכלים האלו מאוד. הפכתי מאושרת יותר, עם ביטחון עצמי, כבוד עצמי, אמונה שהחיים ממש טובים ואפילו כיפיים שחבל לוותר עליהם. במבט לאחור היום, אני מבינה איך הפכתי מילדה חסרת חיים, בלי בטחון עצמי, לא מאושרת וחסרת סיפוק, לבחורה שעוזרת לחברים שלה להתמודד עם הקשיים שלהם, לבחורה מסופקת, מאושרת וחפצת חיים. היום אני מבינה שהפכתי מירח לשמש. אני מציעה וממליצה לכולם למבוגרים וגם לבני נוער ללמוד "חיבור למודעות על". זה ישנה לכם את החיים, זה רק לטובה, תבואו רק לשיעור אחד ותיראו שתתאהבו ב"חיבור למודעות על" כמוני.
נוי הראל, בת 18, תלמידת תיכון

מזה 20 שנה אני לומדת שיטות רוחניות ומודעות עצמית, בחלק מהשיטות אף הוכשרתי ללמד אחרים, למרות כל זאת ואולי בשל כך חשתי "נבגדת" ולא הבנתי הכיצד ייתכן שעדיין איני חיה את חיי מתוך שמחה ואהבה טוטאלית. כעסתי על כך שלמרות כל ניסיונותיי אין זוגיות בחיי, המינוס בבנק המשיך להטריד, ולכל אלה הוסיף גופי בעיות עור וכאבים ריאומטיים שהלכו ופשטו בו. המשבר היה גדול – משבר אמון ביני לבין הבורא, ביני לבין ההכרה ביכולתי לנתב את חיי, ולהשפיע על מהותם ואיכותם. מתוך ייאוש רב וחשיבה מוטעית כי אין יותר מה ללמוד ולעשות, הגעתי אל "חיבור למודעות העל". הבנתי שעלי להטמיע בתוכי את הדברים שאותם עד אז רק דקלמתי. קבלתי תדרים רבים וכלים פרקטיים ליצור את חיי. כיום גופי בריא, אני חווה שפע חומרי, יש לי בן זוג שהולך בדרך ולומד אף הוא "חיבור למודעות העל", אני חיה את חיי בשמחה ומרגישה גאווה גדולה לשאת את החלק האלוהי שבתוכי ולממשו כאנוש. החיבור בין שיעורי מודעות לתדרים היורדים מן הבריאה ומוטמעים בגופנו הפיזי הוא שילוב ראשוני וייחודי, ובכך טמונה עוצמתו.  ממליצה בחום באור ובאהבה לכל מי שמתבלט ללמוד "חיבור למודעות על".
אורנה אגוסטרי- מרצה ומדריכה פדגוגית "סמינר הקיבוצים", מטפלת אנרגטית ותומכת התפתחות אישית

 

12.9.2011

האור בחיינו/עידית ודיויד בנימין

 ברצוני לספר לכם על אירוע מכונן חיים והחלטה קשה שבעקבותיה זכינו בבתנו אור….

לאחר שתי בנות רצינו ילד נוסף ובגיל 41 נכנסתי להריון ולאחר בדיקות מעמיקות התברר כי לעובר יש דנדי ווקר-זוהי מחלה שהמוח האחורי לא מתפתח וממנו מסתעפת כל מערכת העצבים ולכן התוצאה היא ילד שאינו יכול ללכת, לא לדבר, פיגור שכלי קשה וחוסר התפתחות טוטאלית. פיזית ושכלית.

קיבלנו החלטה דיויד ואני להוריד את הילדה.

לאחר שנתיים הריתי שוב ולאחר בדיקות מעמיקות שוב התגלה אותו מום שהיה בעובר הקודם, אך הפעם ניגשתי ללילה לתיקשור לאחר שאימי ז"ל חיזקה אותי בחלום כי עלי להשאיר את העובר.

בתיקשור נאמר לי כי עלי להשאיר את הילדה וכי אימי רוצה לבוא אלי בשנית בעובר זה והכל יהיה תקין.

לאחר התיקשור החלטתי כי אכן אשאיר ילדה זו ואקבל אותה באהבה רבה וכך היה. התהליך היה מתיש אך לא ויתרנו על אף שהמשפחות, הרופאים והחברים, כולם לחצו כי ההיריון מיותר ואני מסכנת את הילדים הקיימים, בנותיי קרן וליאל, אך בתוכי ידעתי כי ישנה תוכנית גדולה יותר הנסתרת מעיניי כל ולכן ההיריון נשאר.

אור הגיעה לעולם ביום שלישי ב-8/10/2005 בשעה 07:30 בבוקר בניתוח קיסרי שארך כשעה וחצי, ארוך מן הרגיל כיוון שהראש היה גדול והיא נתקעה.

לאחר מאמצים עילאיים של הרופאים אכן, אור יצאה לעולם והובהלה לטיפול נמרץ כיוון שהייתה כחולה עם אפגר של 2. לאחר מס' טיפולים אור התאוששה ומייד לאחר הניתוח הלכתי לראותה בטיפול מרץ כולה מחוברת לצינורות ומוניטור, הרופאים ראו ראש גדול מידי וחששו מעט.

לקחתי את אור אלי הסתכלתי עליה, חייכתי ומייד ידעתי כי הכול תקין. דיויד המשיך לחשוש, אני הנקתי את אור וראיתי כי היא מתפקדת תקין מבחינה נוירולוגית.

לאחר יומיים בדק אותה נוירולוג מומחה וקבע כי אכן הכול תקין אך יש לעקוב כל חצי שנה כדי לראות כיצד היא מתפתחת.

בגיל 5 חודשים הייתי עסוקה בשיחה עם אחותי ואור השתעלה על מנת להסב את תשומת ליבי.

בגיל 7 חודשים כשדיויד היה איתה בחצר בערב היא ראתה את הירח ואמרה את המילה הראשונה שלה …"רח" ..היה מדהים…..

מאז אור לא מפסיקה להדהים אותנו בתשובות מתוחכמות ומחושבות. אור ילדה פיקחית מלאת שמחת חיים, מוארת המתמירה את כולנו. הינה חדת מחשבה, יש לה תשובה ופיתרון לכל דבר ועניין. מציירת באופן ברור ובוגר ודרך הציורים ניתן לראות את עולמה העשיר של אור ובעיקר מעניקה חום ואהבה לכל המשפחה.

אנו מתמוגגים מילדה נפלאה ומזהירה מדי יום ביומו ומברכים על ההחלטה להביאה לעולמנו אותו היא מילאה באור, זוהר, אהבה ושימחה גדולה. תודה לבריאה וללילה.

3.2.2011

פגשתי את המידעים שהורדו ע"י לילה בערך ב- 2005

טמיר נולד. היום אני יודעת שהוא עם ADHD ויש לו רגישות חושית, כמו הרבה ילדים בעידן החדש. כשנולד לא ידעתי ממה הוא "סובל". מהרגע שהוא נולד הוא כל הזמן בכה. הוא לא רצה לישון. הוא היה צורח כשניסיתי להרגיע אותו. הוא התנגד באופן עקבי לכל דבר.

הישועה הגיעה כאשר גיסתי יעל הציעה לטפל בו בעזרת המידעים של לילה. היא טיפלה בו במשך כשלושה שבועות ובאורח פלא הוא נרגע ונפתח, הסכים לקבל חיבוקים והפסיק לבכות ולהלחם. פתאום זכינו בשיתוף פעולה מצידו. בסופו של תהליך זכינו להגיע אל הילד הזה. לעזור לו עם הקשיים שהוא מתמודד איתם ולאזן אותו. זה היה כמו קסם מופלא וזו הסיבה שהתחלתי ללמוד את המידעים.

החוויה איתו הייתה כל כך חזקה ובעקבותיה הצורך והרצון שלי ללמוד והאמונה שלי במידעים היו עצומים.

3.5  שנים אח"כ. יומולדת לטמיר. קמתי בבוקר והתכוננתי למסיבת יום ההולדת שלו בגן. באותה תקופה כבר הייתי עמוק בתוך הלימודים ולימדתי את המידעים. התארגנתי לצאת וכשהתבוננתי במראה גיליתי צואר נפוח. התגלית הזו הובילה אותי לבלות את 3 הימים הבאים בבי"ח.

לילה אמרה לגבי המחלה שלי שזה וירוס ואין מהות בדאגה.

שבועיים אח"כ קיבלתי את תשובת הרופאים – אני חולה בהודג'קין. סרטן של בלוטות הלימפה.

איך זה יכול להיות – לא רק שזה לא וירוס הרי ברור שיש מהות בדאגה...

אז שתדעו – סרטן הוא בעצם וירוס. בכל אדם מתפתחים תאים סרטניים כל הזמן. המערכת החיסונית מחסלת אותם בקלות. הבעיה עם הוירוס הזה שאנחנו בעולם המערבי עושים הכל כדי לפגוע במערכת החיסונית שלנו – לחץ זמן, מזון מלא כימיקלים, מעט מדי פירות וירקות יש עוד רשימה של דברים שאחסוך מכם כרגע. כשהמערכת החיסונית לא מתפקדת היא לא מצליחה להתגבר על הוירוס הזה ואז חולים.

אז האם באמת יש מהות בדאגה? לדעתי אף פעם אין מהות בדאגה. הדבר היחיד שדאגה תורמת לו הוא עוד מתח ועוד פחד ועוד רגש נמוך מכל סוג שהוא.

אם למות מהמחלה הזו, עדיין עדיף למות בלי דאגה.

בעקבות החוויות עם טמיר אני מאמינה בכוח הרוח גם כאשר המציאות מוכיחה אחרת. אני מבינה שיש דברים שנסתרים מאיתנו במציאות אך זה לא מבטל את קיומם. כך ידעתי שאעבור את הטיפולים בקלות והמשכתי להאמין בזה גם כשהקאתי את נשמתי בטיפול הראשון.

ידעתי שאני בריאה ברוח גם אם בפיזי זה נראה אחרת. פשוט ידעתי והמציאות לא בלבלה אותי. ובמקומות שבהם רוחי נפלה הייתי מדברת עם יעל שהייתה תמיד אומרת לי "עכשיו תשני את המחשבה!" ושיניתי! והרגשתי אחרת !

בטיפול ש-לילה עשתה לי בתחילת התהליך היא אמרה לי לחזור על המנטרה "אני שמחה בכל רגע ושלמה בכל תהליך".. היום אני יודעת שזו המהות האמיתית. זה ממש לא חשוב התהליך הפיזי שעברתי, חשוב לשמוח בתהליך הזה

באחד הטיפולים חזרתי הביתה והרגשתי לא טוב. ביקשתי ממורותיי שיטפלו בי. באותו ערב הן היו במפגש של מועצת ה-12 אצל לילה וביקשו מכל הקבוצה לשלוח לי טיפול. ואז לילה תקשרה עבורי טיפול ממועצת ה-12. כיוון שעדיין לא למדתי את מועצת ה-12 לא יכולתי להכיל את התדר שלהם ולכן הקבוצה נתבקשה להסכים שהטיפול יועבר דרכם.

בכל פעם שהרגשתי לא טוב שמעתי את ההקלטה ונשלח אליי ריפוי דרך כל קבוצת התלמידים של "המעגל השני" והוקל לי. זה היה מדהים ומופלא. ובזכות זה עברתי את הטיפולים בקלות מופלאה.

תודה לבריאה וללילה, מיה אסיא

9.8.2011

אני, מינה הורביץ

לילה שלום, להלן דברי תודתי:

הקורס פגש אותי בתקופה של סימני שאלה:- מה ללמוד ולחוות בשלב הזה של חיי, שיקדם אותי הלאה בנתיב הנשמה.

וקיבלתי מה שחיפשתי דרך המיידעים "חיבור למודעות על" – של "אנו האלוהים":

פיתוח הכלי החשוב כל כך, שמאפשר גישה לעולמות אחרים, הכלי שמאפשר לפתוח את העין הפנימית- לנסתר ולמעבר, ולהכניס לחיים משמעות נוספת ועמוקה. ואני מתכוונת ל- דמיון.

בעידודכן ובהנחייתכן, נגבה ועופרה, הסרתי ספק והרשיתי לעצמי לראות ולחוות. וכך- התחברתי למדריך הגבוה שלי, אימצתי כלים אנרגטיים של תמיכה והגנה, של ריפוי ויצירה.

היום אני מרגישה- יותר מתמיד- שאני לא לבד, שאני יודעת לכוון לבחירות שהן נכונות עבורי, ושישפיעו לטובה גם על היקרים לי.

תודה ענקית לשתיכן, מורותיי היקרות, שהענקתן לי את המיידעים, ויחד אתם, שהענקתן לי מעצמכן ,בכל כך הרבה מסירות ואהבה.

נגבה רז, עופרה אבן- תודה!

ולך, לילה, תודה שפתחת לכולנו פתח ואפשרות, לקבל את ההבנות והתדרים…

מי ייתן שתמשיכי להוות "צינור להעברת מיידעים" חשובים ומרוממים עבור כולנו, עוד שנים רבות… מצפה להמשך הדרך המשותפת…

באהבה רבה, מינה,

אשקלון

דצמבר 2010
אני ד"ר מיה שניידר, רופאה ורופאת שיניים ואני מבקשת לספר לכם על הנס הפרטי שלי, איך הפך גורלי למזלי, הודות ל- "חיבור מודעות על".

"הכול כשורה עימי, הכול כשורה עם נשמתי", זוהי אִמרת המאסטרים".
"אנו האלוהים" העבירו אלי דרך לילה את אותו המסר: "את השליחות שלך השלמת ואין מהות בדאגה לבריאות הפיזית", 3 ימים לפני שקיבלתי בגסטרוסקופיה את האבחנה: יש לך סרטן ענק, שחוסם את הוושט ואולי מוצאו בקיבה. הוא יושב שם לפחות שנתיים. זה היה במרץ 2009, לפני כשנתיים.

פיזית, נעזרתי במנוחה וברב פירר למציאת כירורג מתאים ומעולה, נעזרתי בילדי בכל הנוגע לביטוחים ועזרה פיזית 24 שעות ביממה. רוחנית נעזרתי בלילה שהבהירה את דברי "אנו האלוהים" בהסבירה, כי זה מאד פשוט. לא לדאוג, יהיה בסדר.
הכירורג שלי נבהל ממני וכעס על שהגעתי אליו כה מאוחר. הייתי ירודה מאד, אחרי שהשלתי תוך חודשיים 22 ק"ג. למשפחה שלי אמר שהוא יעשה כמיטב יכולתו אבל הוא נותן לי 2% סיכויים לשרוד את הניתוח המורכב אחרי שעברתי גם פריטוניטיס חריפה, מפרפורציה. זו טופלה שמרנית בעירוי של תרופות רבות במשך 3 שבועות.
כשעזבתי את בית החולים בפעם הראשונה בכסא גלגלים עם זונדה באף ומכשיר קנגורו צמוד, ישר לתוך מכוניתה של גיסתי האמיצה שלקחה אותי אליה להבראה, נפעמתי מהמולת החיים, הרעש, האור, הצבעים עד כדי בכי. בבית החולים הייתי מחוברת לשני אייפודים, של אחי ושל בני, ורק שמעתי מוזיקה ורקדתי על המיטה החשמלית שלי.
כשראיתי שהמנתח מפחד לנתח אותי, דחפתי לנוע קדימה ולסיים את החלק הראשון והחשוב הזה של הטיפול. לרגע לא פחדתי. בטיפול נמרץ הייתי בבידוד מבורך, בגלל דלקת מעיים קשה כתוצאה מכמויות אדירות של אנטיביוטיקה שקיבלתי. יכולתי לצפות בטלביזיה השטוחה בחדרי בכל שעות היממה, לשיר ולרקוד עם תכניות הטלביזיה. מדי פעם בדקו אם הכול בסדר איתי, כששמעו אותי שרה. קיבלתי זמן להשלים את כל החוסרים התרבותיים שלי, צפיתי בסרטים וקראתי ספרים.
לאורך כל הדרך הארוכה הודיתי לכל המלאכים שנשלחו אלי בדרך. בכל בדיקת CT ובניתוח ביקשתי את מטאטרון, קריון "ואנו האלוהים" להיות איתי. הודיתי לכירורג שלי, לסרטן שלי, שגילה עצמו בכך שעלה לוושט והפריע לבליעה, הודיתי לכימותרפיה שקיבלתי ושהפסיקה את כאבי הקשים מיידית. כמו שלמדתי, כי שמחה ואהבה עצמית מרפאים כל חולי, כך אפשרתי שיטפלו בי כמו בפגית, באהבה. כל יום רחצו ומרחו אותי בקרמים טובים וטיילו איתי אחרי האוכל.

ברוך השם הפגית הפכה לילדה שעומדת על רגליה. והסרטן הגרורתי נעלם.
הגלגול ההוא אכן הושלם. עשיתי בו מעל ומעבר. התאלמנתי בגיל 23, גידלתי לבדי שני ילדים ואחר כך את השלישית שהיום בצה"ל. טיפלתי כרופאה ואח"כ כרופאת שיניים הוליסטית במרפאתי במאות מתרפאים. משם יצאתי לחברת סטארט אפ עם פטנטים משלי לשדרוג תרופות. יש לי, ברוך השם, 4 נכדים ועכשיו אני מושכת אנרגיות ל-50 השנים הבאות מגלגול קודם שלי, בו הייתי אחותה הצעירה של אימי, אוה, בת ה-5 שנספתה בתאי הגזים עם סבתה. חוה הוא שמי השני, שעד כה לא עשיתי בו שימוש. אני מתחילה עכשיו גלגול חדש כ-חוה בגן עדן, אותו אני יוצרת על פני האדמה.
היום אני משחקת, רוקדת, שרה, מציירת, עושה צ'י קונג ונוסעת בעולם. סקרנית לדעת מה אעשה בגלגול הזה. בשנים האחרונות למדתי ולימדתי את המידעים ואין לי ספק שהחיבור הזה נתן לי את האפשרות לבחור להישאר פה, להמשך השליחות. אני בהודיה עמוקה לכל מי ששלח ועדיין שולח אלי טיפולים להטענה וחיזוק, הודיה עמוקה לכל השליחים והמלאכים שפגשתי בדרך.
חזרתי לטפל במשפחתי ובעם ישראל, כפי שעשיתי בעבר. אני מודה לכם, שליחים יקרים ומודה ל-לילה ולבריאה. אני בהודיה אינסופית!

דר' מיה שניידר

 20.01.2010

ברכות על שלמות "התוכנה"

היום אנו מקבלים את "התוכנה" בשלמות תוכנת "כוח העל לשרת" החוברת אלינו בהולמות. "תוכנה" אשר הכילה בנו עוצמה, ידע והתעלות וזו אשר הגיעה לבני אנוש לראשונה על מנת לתת שירות.

"תוכנה" אשר נותנת לנו יכולות להתחזק ולחזק מתוך שליחות.

ואותה אחת אשר יצרה בנו את הקלישות. לכן אנו המעגל השלישי רוצים לכם להודות על כך שעזרתם לנו להתחבר ולגלות את ששת המרכזים,את "קרן הבריאה" וגם להבין.
את עוצמת כוח ה"מרכז" אשר במוח ימין.

אנו רוצים לומר לכם תודה.

תודה על הזכות שניתנה לנו להשפיע ולעזור

תודה על היכולת שניתנה לנו להפיץ את האור.
תודה על הכוונתכם להרחיב ליבנו ולהגדיל אמונתנו
תודה על נכונותכם להדגיש גודל תפקידנו.

תודה על הזכות שניתנה לנו לעזור לעם שלנו ולשאר העמים בהעלאת המודעות, עבודה על האחדות, מחשבה מוארת ושליחת תדרים. כעת אנו גדלים ומתעצמים באהבה ובאמונה ופועלים בטוהר הכוונה.
מתכווננים למחשבה מוארת כי לא ניתן לפעול אחרת. והחשוב מכול רוצים להודות לך, לילה, ולברכך כי כל "הפמליה" היגיעה דרכך:
"אנו האלוהים" "קריון", מועצת ה12, אל אלינוס ולא אחר אשר הפליאו לעשות בבוחרם אותך "ככלי הדובר". כי יכול להכיל אותם רק אדם בעל טוהר מידות שכמותך עם הסיוע האוהב והנלהב של בן זוגך.

מתוך שלמות, כוונה, שמחת עשייה, דבקות במטרה עד בלי די
ועל כן תבורכו כולכם לאדוני. קבלו תשורה צנועה זו מאיתנו תודה רבה.

בת שבע להב בשם תלמידי מעגל שלישי שסיימו את "כוח העל לשרת"
של מועצת ה- 12"

27.11.2008

שירת הלל – למועצת ה-12 בסיום 48 מפגשים

הלב מתרונן, הגוף מביע תודה,
על העוצמה שקבלנו ועל כל העבודה
שהמועצה הפעילה בנו מ-אורה וכוחה,
עד שבגוף שלנו יצרה קלישות מבורכה.

לא נשכח איך מפגש אחר מפגש הוספתם ל"תוכנה",
עוד רכיב , עוד שדרוג ועוד עוצמה כדי להוות הכנה,
לאותה שלמות לאותה "בריאה חדישה" היורדת מהשכינה,
ואמרתם כי ניתנה רק לנו, אל אלה שעשו הדרך מתוך כוונה.

אלה אשר התמידו ובאו אל "אנו האלוהים" ואל "קריון"
אל אלה השליחים שלקחו על עצמם את השירות כעיקרון.
שירות יומי לעם ולכל אומות העולם, להעלות שמחה ואור,
לשנות חשיבה, תפיסה ולהעלות את הרטט בכל הדור.

חיברתם אותנו אל ששת מרכזי על, המקושרים ישר אל הבריאה,
יצרתם "מרכז" במוח ימין והכלתם בו עוצמה ואת כל הידע והידיעה
כדי שניצור שירות שיש עמו איכות ושמחה, אהבה וגם צנעה,
אמרתם כי לכל שינוי דרוש תהליך , דרושה סבלנות ורגיעה.

לימדתם אותנו כי מילים אינן סתם להג, זו גיאומטריה ברורה
שכל מילה מכילה אנרגיה, יש לה גוון משלה ויוצרת צורה.


כדי לגבור על הפיזור ולהתכוונן אל התוצאה הנכספת,
למדנו לחסום מחשבה דרך "פעימה", כדי לשדר מחשבה נוספת.

בכל דבר הבאתם קלות הן בחוויה, הן בשירות והן בעשייה,
וכדי לחסוך התלבטות כדי לדייק בשליחה ללא טעייה,
הבאתם לנו את ה- "סרק" שבוחר ומשדר את התדר הדרוש למהות,
נתתם בו הנעה והבאתם בו איכות, כדי שיקלוט וישדר כיאות.

הכלתם בנו את "קרן" אין סוף המחוברת ישר אל הבריאה,
ושיניתם בה גוון בהתאם למהות המשרתת ולתפקידה
פעם טפלנו בעם ופעם במנהיגים ופעם באומות העולם,
שלחנו מודעות ,שלחנו אחדות, שלום ואהבה לכולם.

לא זנחתם גם את "חמשת החושים" ובשביל שלמות ה-"תוכנה"
הכלתם בהם מהות הרוח ומאז אנו הווים מהות חיינו בשמחה.
וגם בכך לא אמרתם די, ומסרתם לנו תוך אמון, אמונה והערכה,
את ה"קוד הבריאה", הפועל על הד.נ.א. כדי להביא בריאות מבורכה.

מזגתם בנו את כל האלוהות את כולם כל השלושה,
והכרתם לנו את "אל אלינוס" שליט הבריאה החדשה,
והיום בסיום, אנו נותנים לאותה עוצמה הכרה,
נשתמש בה מתוך אחריות, צניעות והתמרה.

נעשה שליחות טהורה מתוך שמחה ואורה
ונצעד יחד אל עולם יפה מלא הוד ויושרה.

תודה לכם על כל מה שלנו הענקתם,
תודה רבה ללאה – לילה, ה- "צינור" שאלינו, שלחתם.

ואל תפסיקו להעניק ולתת,
כי לנו דרוש העוד כדי לשרת….

תודה, אידה אסיה
מעגל שני

 

 

6.10.2008
לילה, יקרה!

יצאנו כולנו למסע חיפוש אחר האור הפנימי ומצאנו אותך. התהוונו לחוות השמחה, האהבה האלוהית,
לחוש אושר עילאי ואכסטזה וחברנו עימך. ניתנה לנו הזכות דרכך להתפתח צעד אחר צעד,
נדבך אחר נדבך לעלות בדרגות להר האמת, להר השלמות להגיע אל יעודנו יחד איתך.

שנתיים אך זה חלפו להם, מי היה מאמין עד כמה מהר, השינוי שחל בנו יכול לגרום לך רק, להתפאר.
ספגנו, הפנמנו ויישמנו את מידעי "אנו האלוהים" בהולמות ואת "קריון" הנפלא שהראה לנו את כול ה"מרחבים" על דרך הקלות.
ואילו אל "מועצת ה-12" הייחודיים והברוכים, אנו כבר משתוקקים ואל מידעם אנו מייחלים.

אך יותר מכול רצינו להודות לך, לילה – ה"כלי הדובר" הנקי מכול רבב והפליא לתקשר, על היותך את ועל שהכרת לנו את ההדרכה העליונה ועשית זאת בענווה, בצניעות ובמלוא ההשראה. ועליך, משה, לא תפסח התודה כי אווירה של שמחה יצרת עם הרבה תהודה עם המון תמיכה סיוע ורישום מסודר, כי בלעדיך, משה, זה לא היה אותו דבר.

וכול שעלינו לעשות הוא להפיץ את זו התורה לפתוח קבוצות, להמשיך ולהעביר את אורה. כי נשמות רבות ממתינות למידע בשקיקה
ועליכם אנשים יקרים, תבוא הברכה. תודה רבה, בת שבע להב, בשם תלמידי מעגל שלישי שסיימו את מידעי "קריון".

לסיום 45 מפגשי קריון, מאת אידה אסיא קריון נביא האהבה והשמחה, באת לתמוך ולחזק עם כל המשפחה.

אמרת כי מתוך השמחה באה הקלות וכי האהבה היא כל המהות. כשאלה השניים עימנו מצויים,
לא נכיר חולי, עכבות ומעצורים. חיברת אותנו אל שלוש העיניים, כי לראייה בהירה טובות השלוש מהשתיים.

חשפת את התודעה, גילית גלגולים, כדי להביא בנו עוצמות מחיים אחרים נסקנו עימך אט, אט אל כל המרחבים,
ממרחב הבריאה, אל "הכתר" ואל כל האחרים. הורדו עלינו קרניים, מניפות והרבה תדרים, וכל זה, כדי להפיץ האור לכל הסובבים.

לימדת אותנו את מהות הכוונה וחשיבות המילים, ואיך לשגר את הגיאומטריה הזו אל האלוהים. אמרת לנו שגם אופי ניתן לשפר ולשנות, וכל מציאות רצויה ומוארת ניתן לבנות. דברת איתנו על טוהר והכלתה בנו אחריות, כדי שנשמש דוגמא ומופת לאותה שליחות.
הבאת את "השושלת" כדי שאותנו תעצים, לקחת אותנו לאטלנטיס להזכיר כוחות נשכחים. תיקַנו גלגולים, שינינו את הרשימה,
הבאנו סיפוק והתעלות אל הנשמה. הכלת בנו אושר שלכל תא ותא יחבור, כדי שיובע בכל חוויה שתבוא מן האור.

לימדת אותנו מהי דבקות ומהי התמכרות, שהאחת באה מהאהבה סיפוק והתעלות. והשנייה באה מהפחד וחוסר השלמות, הרגלים נושנים ודשדוש ללא ליאות. ממך למדנו הגישור והקישור ליצור, כדי להביא שלום ואחדות לעמי האזור.
למדנו לחבור לניצוץ, אל המהות,כדי לשנות דפוסים מן היסוד ולחבור לראשוניות. איחדת אותנו אל העצמי כדי להכפיל בנו הכוחות, להכיל בנו בטחון ולבטא בנו הרבה עוצמות. ממך למדנו כי השם הוא קוד התודעה ומהות החיים, וכל אות ואות מכילה איכויות ומגוון תדרים.

אותנו לימדת איך לשגר האור אל התלמידים, ואיך להשפיע ולמגנט ולשוות תדרים. אמרת זה היה ייעודנו גלגול אחר גלגול, תמיד היינו בשירות האור, זה היה המסלול. גם בגוף הפיזי חל שינוי ובאה בו הקלישות, שונה ה- די אן.אי, הוטבעו בו התדרים ושונתה המהות, הפכנו לאחרים, בוראים ומשפיעים ובעלי סבלנות, ממוקדים ואוהבים ובעלי התמדה ובעלי נוכחות.

תודה לקריון ולילה על כל ההשקעה, על כל המסירות. עלינו היום כיתה ובאה בנו האיכות בהולמות. ומועצת ה- 12 מחכה לנו לצורך השלמות, ומנקודה זו, גם השמים אינם הגבול למודעות.

אידה אסיא

 

ללילה ומשה

ברצוני להודות לכם שהפצתם את פרטי כמנחה באתר שלכם אני מאד מעריכה את הצעד הזה ולא מקבלת אותו כמובן מאליו. בימים אלו אני חוזרת היטב על החומר כולו ומטפלת בכלים של מודעות על, במטופלי. בנוסף רציתי להודות לכם על שנה מדהימה ששינתה אצלי דפוסי התנהגות וחשיבה באופן מהותי ביותר, הכלים מאד קלים ליישום ומאד ברורים, אני מאחלת לכם שפע של בריאות, ועשייה מבורכת לעוד שנים רבות. אין ספק היקום פשוט זקוק לכם.

תודה נגבה רז

 

תגובתה של אידה אסיא בוגרת "חיבור למודעות על"
20.7.2006
לא במקרה אנחנו פה

לא במקרה נאספנו כאן כקבוצה,
המודעות ו- "מודעות על" לנו נחוצה.
זוכרים איך באטלנטיס היינו יחד?
מורים, מחנכים, תלמידים, נותני שרות וסעד?

איך התגלגלנו באלפי גלגולים כזוגות וילדים, כאחים ואחיות, כידידים דודות ודודים. לא במקרה באנו מרצון לאותה מורה, העושה מלאכתה באהבה וענווה, כאחת מהשורה.

חברנו כאן מצורך נשמתי, להחזיר ידע שאבד, לעורר "מרכזים אנרגטיים", שבהם אותו ידע שרד. התחברנו למהות הפנימית וקול הנשמה בתוכנו נשמע, התמזגנו עם השמחה, עם האהבה ועם השפע, קיבלנו עצמנו כפי שאנו, תוך ראיית האור שמתוכנו נבע.

הבנו שכולנו נוצרנו מתוך האחד, מתוך אהבה ונתינה, ואותו "אחד" גם ביטא בנו ביטחון, עוצמה וזוהר השכינה. לאחר פיגוג הפחד, אנו צועדים מתוך חרות והכרת "הבינה", כאשר אותיות שמנו בוהקות, מרצדות ומעצימות טעינה. מתוך גמישות, איזון סבלנות סובלנות ואמונה כבירה.

קיבלנו שפע מתנות, קרן הכוח, תדר ההישגיות ואף את הקונוס,  גם פתחו לנו צינור תקשור שחיזקו בנו, כבונוס. היום אנחנו לא לבד, לא אבודים בחשיכה, אנחנו משפחה, אנו מחוברים אל האור, אל "אנו האלוהים" ואל ההדרכה. לאחר התנסות, התניה ופיגוג החסימה כולה, באנו לאותו סיום שיש עימו גם התחלה, כך הגיע זמננו להפיץ את האור בארץ כולה, "אנו כשליחי הבריאה" מתייצבים היום לאותה מטלה, ואומרים – היננו, אנו מוכנים לשליחות ללא תנאי והגבלה.

תודה אידה אסיא

 

 

תגובתה של שרה שהרבני בוגרת "חיבור למודעות על"

שינוי שעברתי עברו מספר שנים מאז שעמדתי על מפתן דלתם של לילה ומשה. היה זה יום שאותו לא אשכח כל ימי חיי, כי מאז השתנו חיי. במשך שנים רבות הרגשתי רע מאד ופניתי לכל מקום אפשרי בבקשת עזרה, אך ללא הועיל.

אף אחד לא יכול היה לפתור לי את הבעיה, עד שהגעתי ללילה. ומאותו רגע לילה החלה לטפל בי באינטנסיביות. ימים ולילות לילה עמדה לידי, בשיחות, בפגישות, ובטיפולים. ולאט לאט עמדתי על רגלי, ואף התחלתי ללמוד אצלה וזה שינה לגמרי את חיי, כי התחלתי לטפל בעצמי וגם לטפל באחרים.
להגיע ללילה הביתה, זה להרגיש בבית. האנרגיות הטובות, ההרגשה החמה והביתית, האכפתיות זה בראש וראשונה הדבר הכי חשוב שמקבל את פניך. והלאה הטיפולים שנותנים מענה לכל בעיה.
הלימודים – המיידעים שאין ספק ביכולות המדהימות שהם מעניקים לנו, ולכל אחד ואחד – זה אפשרי.
נסו גם אתם ותיווכחו, שדברי הם מעומק ליבי ונשמתי.

 

תגובתה של דליה צמח בוגרת "חיבור למודעות על"
לילה תודה.

אני שמחה שהכרתי אותך יש בך יכולות שאינן מוגבלות את עצותיך תמיד אקבל תמשיכי לעזור ולתת הבנות להתקדם אני רוצה מאד לזרום ולהיות כמוך מתוך האמונה, השמחה והאהבה את אור זורח את אור מיוחד אור שקיבלת באהבה ואור שמגיע לכל בקשה

עוזרת מכל הנשמה אמיתית וישרה מקשיבה בשלווה ועונה באהבה את נשמה טובה ובמודעות גבוהה לכן את מיוחדת מלאת אור ואהבה. למשה תפקיד מיוחד יש לך אתה עושה זאת באהבה רבה עם סבלנות וסובלנות והרבה הבנה לעזור, זה בראש הרשימה שלך תמשיך להיות כמו שאתה מקשיב, תומך וזורם.

אוהבת אתכם מאד המשיכו והצליחו…..

תודה רבה על הכול

דליה צמח באר שבע

 

תגובתה של מזל מ. בוגרת "חיבור למודעות על"
22.7.06

לילה ברזסקי המתקשרת הנפלאה!

תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לך מילות הערכה. על תשומת הלב האישית והחמה על ההתחשבות בכל פרט
על המעקב והטיפול בכל אחד ואחד מתלמידיך, אשר כפי שידענו היה, כפול. על המסירות בה הענקת לנו תקשורים והבנות נפלאות.

על כי לא חסכת כל שאלה שרצינו לשאול ולקבל הבנות. אם הייתי רוצה להדגים מידות לחליפה, הייתי אומרת כי את מתאימה לנו, כמו יד לכפפה. עם היחס האישי והסבלנות האין קץ, יש בך מכל המידות והתכונות, אשר בגללן אוהבים כולם איתך להיות. לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה ואנו מרגישים היטב את התוצאה. אם נביע לך תודה וברכה, היא ודאי לא תקיף את מלוא ההערכה. אבל דעי לך כי כך אנו מרגישים בכנות

תודה רבה, הרבה אושר והרבה בריאות!

ברכה שמימית זו נשלחת מתלמידתך.
מזל.מ

תודה מרותי שחוותה שיחזור גלגול מדהים
5.8.06

לילה,  שבוע טוב
סוף סוף נכנסתי לאתר, קראתי בהנאה את שחזור הגלגול המופיע, את התודות היפות שכתבו לך. אבל את החוויה שעברתי אצלך אין מילים עדיין לתאר. אין מי שלא שמע ממני על החוויה! אני עדין צובטת את עצמי כדי להאמין שאכן "נולדתי מחדש" כהרגשתי. בכל רגע שיורדת קצת באמונה אני קוראת או מקשיבה לקלטת (של השחזור) מתעודדת וכל כך שמחה.

עדין מתרוצצות שאלות, אבל ההרגשה החדשה של שמחה, של וודאות והכרה בעצמי ובמי שאני היא פשוט מדהימה… אין מילים…
עכשיו אני מתחילה לחיות בתקווה ואמונה שאמצא את הדרך לביטוי ויצירה ולתת את כל אשר אני מרגישה שקיים בתוכי…
תודה על העידוד שאני בדרך… אני מקווה לדעת גם לעצור וליהנות מתוצאות של שמחה, הבנות ועשייה ולא רק לחפש. אני נהנית מתפתחת ומתחזקת בכל יום בעזרת החוויה שעברתי.

את השחזור שעברתי שכתבתי במלואו ואת התודה שלי, בשמחה את יכולה לצרף לאתר.
אשמח שכל מי שזקוק,ימצא את הדרך לקבל מענה כמו שאני זכיתי. מאחלת המון טוב, שמחה ואושר ועזרה רבה לכל מי שיבוא…
ממני רותי שעברתי שחזור גלגול כנערה מוכשרת בשואה, לימינו אלו. ושוב המון המון תודה וישר כוח.

תגובות ושיתופים של תלמידי המיידעים

bottom of page