top of page
תמונות תלמידים של לילה לפי התלמיד שמשתף את התוכן בדף

♦ אני טל-אור-אגמון

"בחרתי במהות האור לשרת דרכי"

מאז שאני זוכר את עצמי כילד, ידעתי הרגשתי וביקשתי לדעת הרבה מעבר לאותה דרך רגילה בה האנושות פוסעת ומתנהלת. תמיד חיפשתי, שאלתי, בדקתי וגם ביקשתי לקבל תשובות לשאלותיי ולתהיותיי, ולאף אחד לא היו התשובות... 


החיפוש היה ארוך ביותר. במשך שנים לא וויתרתי וכמובן שלא התייאשתי ולא עצרתי בדרך. המשכתי לחפש ולבקש מהבריאה ומהכוח האלוהי שיעזרו לי לחבור אל האמת ואל הנכון.


כבר בילדותי ידעתי שיש לי שליחות שהתחייבתי לה בבריאה. הרגשתי שזו הבחירה הנשמתית שלי. כשהגעתי ללילה ולמיידעים שהיא מורידה ומלמדת, הרגשתי שהגעתי "הביתה".


ולאותם המיידעים אשר הרגשתי בחסרונם עד לאותו מועד בו התחלתי ללמוד. כעת אני מיודעי האור לנתב, וברור לי ללא צל של ספק שכל מי שיגיע יחבור וילמד את המיידעים הללו, יבין ירגיש ויתרגש בנשמתו. יחבור אל הנכון ביותר לו ולסביבתו.


אין מילים אשר יכולות להמחיש את גודל העוצמה והשמחה בעת הלימוד והחיבור הפנימי אל האני העצמי. רק כשפועלים בדרך האור ובמודעות המוארת הזו - פשוט מרגישים בכל איברי הגוף עד כמה העוצמה איכותית וחזקה. 


החיבור למיידעים מביא המון אור ללומד ולסביבתו. זוהי מתנה לדורות, מתנה מופלאה שאיננה מתכלה לעולם אלה רק מתעצמת.


מתנה אישית שאני מאחל לכולם לקבל. מתנה שאין יקר ממנה להעניק לעצמך ולסובבים. מתנה שאני ממליץ מכל הלב לכל מי שיש בו רצון לקבל אהבה, נתינה אין סופית וכיבוד האני הפנימי - לא להמתין. יש כאן הכלה של כוח ותדר שמתעצם ממפגש למפגש.


זו מתנה מדהימה שברגע שחווים אותה לא רוצים להפסיק ומבינים את גדולתה וחשיבותה. לשמחתי האיר לי המזל, התמדתי לא וויתרתי וסיימתי את כל 4 התוכנות. אני מודה מאוד לבריאה שהובילה אותי ועזרה לי להגיע אליך, לילה, בזמן המתאים והנכון לי.


כשפניתי ללילה הסתבר שהקבוצה הראשונה המתקדמת כבר החלה את המפגשים. "ראשית עליך להשלים את הפער שנוצר בינך לבין הקבוצה" אמרה לי לילה והפנתה אותי לרשימת המנחים באתר.- ואני ראיתי בדמיוני את המורה. היום כשהשלמתי את לימודיי לאחר חיפוש רוחני ממושך, זו עבורי סגירת מעגל.


עם סיום למודי 4 התוכנות:- אנו האלוהים,- קריון, -מועצת ה- 12 , אל אלינוס זו הזדמנות נהדרת לומר תודה רבה מכל הלב למורתי דורית רווה. דורית יקרה, מיוחדת דרכך ואת מוכשרת מאוד. הלימוד במחיצתך היה חוויה בלתי נשכחת בבריאה.


אני מודה לך על הסבלנות והסובלנות, ועל שלא נחת על זרי הדפנה ויחד הגענו לקו הסיום וכעת באפשרותי לחבור לקבוצה הראשונה ולמורה הדגולה לילה ברזסקי. יעוד שמי-טל ט - הינה כל הטבע. כמי שאוהב את הטבע מאוד מתחבר אל הטבע והטוהר, לכוח האלוהי המצוי בו.


הטוהר שלי לגלות ולחבור אל הנכון והאמת לגלות, כי הטבע הוא המהות של כל היקום. ל - למידה. למד האדם מצורך החוויה לקח לחיים. האות למד נושקת למימד הרוחני ולמימד הארצי, ומכילה את העוצמה משינוע וממהות בוראת ויוצרת.


לסיכום, אני שחיפשתי את המיידעים שנים רבות - אומר ואמליץ לכם חברים יקרים: חיברו אל האור ואל הנכון בבריאה ובואו ללמוד את המיידעים מתוך בחירה. תודה רבה לך לילה ברזסקי על הורדת המיידעים החשובים. תודה רבה לך המורה דורית רווה.


תודה רבה לכם המדריכים הרוחניים אשר פתחו בנו את החסימות וחיברו אותנו אל המואר. תודה ל: אנו האלוהים - אשר פתחו חסימות הראו לנו את תחילת הדרך והסירו הספק. 


קריון- אשר הביא בנו עוצמה אהבה טוטאלית ואת המרחב והזמן מועצת ה-12 - אשר הביאה לנו את העוצמה ואת הסר"ק למשיכת התדרים הנדרשים. אל אלינוס - אשר הביא לנו את החוקים הקוסמיים בבריאה חיזק והעצים את התדרים שהוכלו בנו. תלמידים יקרים למענכם חיברו ומצאו את המורה הרוחני שלכם בבריאה.


רשימת מורים ומדריכים רוחניים ממתינה לכם. חיברו אל המואר ואל הנכון עבורכם בבריאה. אל תוותרו לעצמיכם כדי שלא תפסידו את היעד היעוד והמטרה שלשמה הגענו לכאן בגוף פיסי בבריאה. עשו את הנכון וצעדו כבר עכשיו את צעדכם הראשון לעבר הנכון והאור בבריאה אשר יעזור לכם בדרככם.


רגע לפני סיום... לילה דורית וכל החברים היקרים, עם סיום לימוד המיידעים ביום סמלי זה יום רביעי –29.8.12 ובהמתנה להמשכם בקרוב ב- 12.12.12 שהוא גם יום רביעי, נר חמישי של חנוכה לקבלת התוכנה החמישית. בהתרגשות גדולה עם המון אהבה ממני, מדריך רוחני חדש אשר נוסף לבריאה. תבורכו בבריאה,

טל אור אגמון

bottom of page