top of page

"חסד המיידעים תגמלו אותי"

הדרך באה עמי מצורך האור אשר בי

מאת: מלכה אלינור לגונה


עם יד על הלב, היה לי קושי להתחבר להבעה ולכתיבה. אך מצאתי פתאום את הדף שנמסר בכנס והנושא את הכותרת "הדרך באה עמי מצורך האור אשר בי". כן, הכותרת חיברה אותי והנה אני כותבת ומשתחררת עם אשר בליבי לומר.


בתחילת דרכי הצבתי בפני חלומות פז מתוך ההתלהבות והמגנוט שהיו לי במיוחד במרתונים עם לילה הנפלאה ושהשאירו בי חותם עמוק.


הדבר החל להתבטא בי על ידי כך שהתחלתי לתהות מה באמת אני רוצה, מה עיקר ומה טפל במעשי ובמטרתי בחיים. זה פשוט מדהים היה לראות, כיצד החלו להתפנות מדרכי וחיי דברים שהיו בתחילתם בעלי חשיבות (לדעתי) והנה פתאום

הפכו להיות שוליים או נעלמו.


לאחר הצטרפותי לקבוצה עדיין הצלחתי להביע דברים, אך היו הם מלווים בכעסים תסכול ובדעות קדומות, אך במהלך הזמן נעלמו כאילו ולא היו.

אל אלינוס המבורך והמופלא בתדרים המופלאים שהעביר בנו, הצליח לרסן בי את הביקורת ובזבוז הזמן על נושאים בנאליים. פחות ופחות הצלחתי לבקר(ביקורת) גם בבית. התחלתי לזרום עם הקיים והיש כשאני בהודיה לכל

מציאות בה אני נמצאת.


התחלתי לראות ולחוש שבפחות ביקורת נולדת אהבה, הכלה, קבלה, וראייה שהבהירה לי שכולם שווים, כולם טובים, אם רק נראה זאת בהם. ואכן, מה שקורה מאז, אני יותר ויותר בשתיקה ויותר בהקשבה הן לאחר, הן לסביבה, הן

לטבע והן לכל הקיים ורואה בכול יופי.


ככל שהחילונו בהגדרות התחברתי יותר ויותר למיידעים המופלאים, המאירים, הנבונים והחכמים, שככל שאתה מעיין, קורא ומקשיב לתדרים המהפנטים אתה חודר לעומקם והבנתם של הדברים. זה מה שבעצם משחרר את המיותר ומביא

בך את ההכלה והקבלה.


לילה מורתנו היקרה והנפלאה, היא זו שגרמה לי לאהוב יותר ויותר את המיידעים בצניעותה, ודרכה לקבל את השונה. יש באישה זו עדינות, אמת, טוהר וענווה.

נכון שעדיין אני חשה שאין שלמות ואחדות מלאה בקבוצה אך, השינויים שחלו בה הם ממש מדהימים וכנראה שהם קורים בד בבד ובקצב שגם אני משתנה, מקבלת, מבינה ומכילה הכול.


האמת שעליה מדבר כה רבות אל אלינוס האלוהי והנפלא היא בסיס כל כך איתן לכל המובא ולמה שאנחנו אמורים להגיע, עם הסובב ועם עצמנו. אני מאמינה שזה הבסיס לכול ויהיה הבסיס לכול יחד עם מילת הקסם – א ה ב ה.


למרות שאיני מלמדת אחרים מאחר ואני גרועה בשיווק עצמי, אך אני מלמדת את עצמי רבות ועל סביבתי משפיעה באנרגיות מוארות וזוכה לראות בשינוי של סביבתי, של בני משפחתי וחבריי המשתנים ומהם זורח האור הנפלא.


אחד הדברים הכי מופלאים שקרו לי בדרכי היה בתי. העימותים שהיו בינינו הפכו אז את חיי לגיהינום, מה שגרם לי לרגשות שליליים ושנאתי על כך את עצמי. סגנון הדיבור עמה היו פשוט בלתי נסבלים ומשפילים. אך, בתהליך הזמן הזורם הפכה היא לרכה, מבינה, אוהבת, דואגת ומרבה לומר לי שהיא אוהבת אותי.

בעבורי, זה ההישג הענקי בחיי.


הדבר הנוסף הוא שבעלי שהינו מאמין כופר ומלגלג בכל הרוחניות, החל להשתנות, החל להקשיב ולקבל דברים ששיננתי ובסופו של דבר גם הצטרף ללימוד המיידעים, למרות שנעצר בדרך. בטוחני שהוא יחזור כשגם אני אהיה

מוכנה בדברים נוספים.


הכנס היה מבורך ומאורגן בצורה נהדרת ולא חשבתי שיהיה אחרת כשקרן המקסימה והמלטפת מובילה את העשייה. תודה לך קרן אהובה. בעבורי קרן משקפת מלאכית אהבה – כל הזמן מחייכת בעדינות ורוך, ותמיד מוכנה לעזור

ובאהבה.


הדבר הנוסף שעלי אותו להדגיש בנושא המיידעים הוא שהם הביאו אותי לרגיעה, לשלווה, להבין ולקבל את עצמי יותר, לאהוב את שיש בי, כי הוא הטוב ביותר. 


זהו גם עבורי הישג בינלאומי, משום שתמיד חיפשתי בחוץ, אצל האחר, חיקיתי ומצאתי את ה"זהב" בשדות זרים ובאנשים אחרים. היום אני לא מחפשת אצל אחרים ויודעת שכל הטוב והאוצרות קיימים בי. אני מאמינה שזה ממש על פתח ביתי וליבי.


זנחתי את כל הקורסים, הסדנאות, מפגשים חבריים, מסיבות ועוד והפכתי להיות בין "יושבי ביתך" ואני כל כך נהנית ומוצאת את היופי שבשקט, את היופי במיידעים המופלאים, את היופי בלהיות עם משפחתי ובעלי, את החיבור לבית ולעצמי. זה פשוט משהו שקשה לי להבין את השינוי שחל בי בנושא זה... אבל זו

המציאות האמיתית.


נכון שחלומי היה ללמד את החומר ולהפיצו (מה שהייתי עושה בעבר עם דברים כהרגלי בעבודתי ובסביבתי) אך, אני יודעת היום ובטוחה שכל דבר מקומו וזמנו מגיעים בזמן המדויק.


היום אני חשה במשב הרענן המנשב בקבוצה, את הרוח הנבונה והנכונה המכוונת ומחלחלת בכול ויודעת שגם פה לכל דבר עת ומקום.

הכנס היה בהחלט מתבקש ומבורך וחיזק את הקסם והרוח הרצויים ומאמינה בשינוי גם בהמשך הדרך. הכנס אפשר לראות את האור שבאחר ואת היופי של הביחד.


לילה הנפלאה כתמיד הייתה זוהרת, תורמת ומאירה באור ענק מחבק ומאמץ.

אני חושבת שהמיידעים הביאו את השקט לתוכי, את הראיה העמוקה, את הקבלה את כל הסובב וללמוד לקבלו ולהבין את חשיבות החיים בכלל.

אני מאמינה שמפגשים כגון אלה יביאו את תרומתם לאחדות כמו בכל משפחה וגם לכל הסובב.


הצעד שנעשה בנושא הכנס הינו צעד מבורך וזאת בזכות לילה המופלאה והיקרה. בטוחני שזה יביא לרבים מאיתנו את ההארה, המיקוד והזרימה עם התהליך באהבה.


אני מברכת בהזדמנות זו את אל אלינוס הגדול והנפלא, את לילה המוארת והמלאה באהבה ואת כל חברי הקבוצה האוהבים והאהובים אחד- אחד.


אור ואהבה חסד וחמלה לכול

מלכה אלינור לגונה

bottom of page