top of page

מרים תדמור – קוד השם והמסרים

שלום לכולם
אני מרים, ואני שמחה ונרגשת להיות פה ולראות שהכנס סוף סוף יצא לפועל.


אני רוצה לנצל במה זו ולהודות לעידו התלמיד שלי, שבזכות הרעיון והרצון שלו אנחנו כאן היום. וכמובן להודות גם למשה על  עזרתו הגדולה למימוש הכנס.


עוד תודה לנכדות של לילה, אור ויובל, כולכם פגשתם אותן בכניסה לאולם, הן חילקו לכם כרטיסים עם "מסרים", ניגע בנושא בהמשך.
עד ש- לילה תתארגן לתיקשור, אני רוצה לגעת בכמה נקודות:


נתחיל עם "השם". חלק קוראים לה "לילה" וחלק "לאה", הסיבה לכך כשעלתה לארץ לא הכירו בשם לילה ונתנו לה את השם לאה ולכן הוותיקים משתמשים בשם לאה, וככל שהתחברה לאור ולתיקשורים והפכה לכלי משרת, הבינה שחשוב להשתמש בשם המקורי, לילה.


כולנו עברנו את שיעור עשר ב- "אנו האלוהים" שעוסק בחשיבות השם. ולכן אתם מבינים למה חזרה לשמה המקורי, לילה.


נושא נוסף "הספרים" שאנו לומדים מהם "חיבור מודעות על", קריון, מועצת 12 ואל אלינוס, חשוב ללמוד ולחזור על החומר מתוך הספרים עצמם ולא מתוך דפי הסיכומים שלנו. כי הם אינם ספרים רגילים הם מכילים בתוכם תדר שמטעין אותנו וממלא אותנו בהבנות נוספות בכל קריאה.


וכן לכל שיעור יש כותר, הכותרים התקבלו בתיקשור על ידי לילה, והמטרה שיעזור לנו לזכור להתחבר למהות של השיעור. מספיק שנעבור על שמות הכותרים שבתוכן העניינים של הספר ונתחבר לזיכרון ולתוכן השיעור.


יש ספר נוסף שהוא "היומן של לילה", הוא לא ספר מתוכנית הלימודים. הבריאה בקשה מ- לילה לאסוף את כל התיקשורים האישיים שלה, השאלות שהפנתה לבריאה והתשובות שקבלה ולאגד אותם יחד ל- "יומן תיקשורים" על מנת לשקף לנו, התלמידים, את התהליך ההתפתחותי שעברה במשך השנים.


בבריאה מכנים את לילה "הכלי אשר אנו עושים בו שימוש". ולא מזמן לפני כמה שיעורים הם שוב אמרו לנו להסתכל על הדרך שהיא עשתה. מההתחלה ש- לילה, תשמש לנו כדוגמא להתפתחות.


וזאת כדי שנראה ונבין כי גם ל- לילה היו קשיים, פחדים אך עם האמונה התגברה על כל המכשולים בדרך וצמחה והגיעה למי שהיא היום.
והיא עדיין ממשיכה ללמוד מהבריאה, שיעורים פרטיים, כל הזמן ממשיכה להתפתח, ואנחנו בעקבותיה.


ב- "יומן התיקשורים" אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בשלבים שונים בדרך, שואלים את אותם שאלות ש- לילה שואלת ולראות כיצד לילה התמודדה עם החוויה, המכשולים, ואיך שהבריאה הנחתה אותה בתשובות וחיזוקים, ואיך כוח האור הפנימי הנחה אותה קדימה.


ב- "יומן התיקשורים" מופיעים גם השיעורים הפרטיים ש- לילה מקבלת מהבריאה. היא התחילה לקבל אותם עוד לפני שהורידה את המיידעים, של "אנו האלוהים – חיבור למודעות על". השיעורים הגיעו כמשפטים מסרים, ואותם קיבלתם היום כמתנה.


כשנכנסתם לאולם, קיבלתם כרטיס ועליו רשום מסר, כמובן שכל אחד "קיבל ומשך" את המסר שאמור לקבל, כי הרי אין מקריות. שימו לב מצד אחד של הכרטיס יש גיאומטריה שהיא נקראת "המטריה של לילה", מטריה שמגינה על כל תלמידיה ומצד שני המסר. לכל מסר רשום התאריך שבו התקבל, וכך יהיה קל למצוא את ההסבר שלו ב- "יומן התיקשורים" של לילה אשר כתבה ותיעדה.


כל אחד כאן, נמצא בשלב התפתחותי אחר וכולנו יודעים שהתפתחות היא דרך והצמיחה היא תהליך. השאיפה שלנו היא להפוך את מה שאנו לומדים לדרך חיים.


להכניס זאת ליום יום שלנו בזמן אמת.

בכל מפגש קיבלנו הבנות איכויות וכלים במטרה שנצליח לשנות, לשנות את חיי היום יום שלנו ובסביבה שלנו.


התמודדות מתוך מודעות ולא מתוך האוטומט שפורץ מתוך רגש נמוך ותבניות. אלא, להפוך את החיים למצב שבו אני שולט מתוך מודעות, מתוך חיבור למודעות על.


ולכן אני רוצה להסב את תשומת לבכם שמכל הכלים הנפלאים שיש לנו, יש לנו כלי אחד נגיש שימושי שמחבר אותנו לנשמה, שמחבר אותנו פנימה לאני הגבוה והוא הנשימה.


בכל תחילת שיעור יש פתיח, זה שהתקבל בתיקשור ומטעין אותנו והם מחברים אותנו לנשימה.


כשאני נושמת במודעות, אני מחוברת ורגועה, אני מכניסה סבלנות והקשבה לתוכי. ולכן במצבים הכי קשים ומורכבים תתחילו מנשימה מודעת.
ועכשיו אני מבקשת מכם, יחד איתי, בואו ניקח נשימה ונתחבר ל- "אני" שבתוכנו וכך נקבל את לילה לתיקשור.
תודה

bottom of page