top of page

שאלות מכנס 2011 :


1. מדוע אני חשה כאבים כה עזים בגב וכל הגוף, למרות שאני לומדת להיות בחיוב ולחיות בקלות?

שלום לך אנו האלוהות, תהליך אשר הינך חווה נושא בך חיווי קארמה אשר לך עם אותה מציאות אשר לך היום עם הסובבים לך. כאב הגב מעורר אותך להביא צורך ליציבות, לקיחת אחריות ולהתנהל מתוך רגש מואר, אמונה משרתת ואהבה מתגמלת. על כן יש הצורך באותם אלו איכויות לממש לצורך השינוי אשר גופך יכיל, ריפוי ותבורכי.

ברכות לילה


2. מדוע יש לי קשיים בדרכי הנשימה והסינוסים ואיך אפשר לפתור את הבעיה?

שלום לך אנו האלוהות, אכן קשיים הנובעים מנשימה יש ומקורם בדחיית רצון החיים והכלתם, מצורך שיעור ולמידה. ועל כן מהות האור יש בה לחזק את רצון החיים, להיות בעוצמת המודעות ולחיות על פי המודעות אשר יאפשרו לאור הפנימי אשר לך לגלות את מהות החיים ולשמוח להגשמתם.

ברכות לילה


3. האם נכון לי לחבור בזוגיות שהוא אלמן נוצרי משיחי? מה מפגש זה בא לומר לי ומה המהות, תודה!

שלום לך אנו האלוהות, לך להכיר את החוויה אשר בה שיעור לימוד לצורך. כאשר ורצון לך לבטא למידה מתוך חוויה, הרי לך לדעת כי מכל למידה ישנה מהות מתגמלת. ומאחר והינך נושאת זכות בחירה מצורך לך, הרי הבחירה אשר עליה תנתבי אחריות וקבלה, תניע אותך אל השיעור אשר לך והלמידה. ותבורכי

ברכות לילה


4. כיצד "לגלות" לקבל את ההתמרה בין מודרך למדריך?

שלום לך אנו האלוהות, להכיר בך כי "הגילוי" הינו שיווי תדר בין המדריך למכיל – המודרך.

ברכות לילה


5. שמי זוהרה, אני כל הזמן חולה, אני מבקשת מ"אנו האלוהים" ממה זה נובע? האם זה נובע מהמימד החמישי והאם אוכל להתגבר? תודה.

שלום לך אנו האלוהות, לתת בך הבנות כי כאשר החולי קיים הינו תוצר של מחשבות ורגשות אשר אין מהם התמרה ואשר יצרו חסימות. ועל כן מודעות אשר עמה תדרים פורצים חסימות רגשיות ומעוררים הכלה של האור בכל התאים להתחדשות.

ברכות לילה


6. רציתי לדעת מדוע יש לי קושי בתיקשור? מדוע אחרי כל המיידעים וההכלה אני עדיין לא מתקשרת. תודה.

שלום לך אנו האלוהים להכיר בך בטחון ואמונה אשר לך עם עצמך ועם ההדרכה. יש לחבור לתקשור ממודעות מוארת, רגש גבוה, אמונה ובטחון. ומצורך בכך יתאפשר החיבור אל ההדרכה בהולמות ותבורכי.

ברכות לילה


7. אני פוחדת לאבד את זורו הכלב שלי.

שלום לך אנו האלוהות, לך להאיר כי פחד לאבד הינו תוצר של רכושניות ושליטה.

ברכות לילה


8. בס"ד, אני מבקשת כל יום מהבריאה זוגיות מוצלחת ולא זז כלום , הכל תקוע.

שלום לך אנו האלוהות, אשר נביא בך לדעת כי לבקש הינה מהות אשר אינה תומכת. ועל כן יש להבין את החוקים הקוסמיים אשר הנשמות תמכו בהם, כדי להניע מאותה אחריות אשר לך בתהליך להתחבר לזוגיות ואף להכילה.

ברכות לילה


9. אבקש תובנות כדי להתמיר את המצב שבו אני נמצאת בכל מה שקשור לניואים שבהם אני מעורבת, לחוזה הבית שקיים אתגר להשתחרר ממנו.

שלום לך אנו האלוהות לתגמל בך ידיעה אשר תניעי עימה מהות והתמרה כאשר     ותעצימי הכלה דרך תיקשור אישי ופרטני ותבורכי.

ברכות לילה


10. איך יוצאים מהקופסא, מהקיפאון? איך להעיז "לפזר" שיש לנו את הכוחות האנרגיות וכו?

שלום לך אנו האלוהים לחזק בך הקלות אשר יבוא דרך הביטחון והאמונה אשר לך בעצמך ובאמת והנכון אשר בך.

ברכות לילה


11.האם יפתרו הבעיות בקשר לעבודה של בעלי? ומתי.

שלום לך אנו האלוהות לך להביא כי וכאשר אין שיווי והכלה בתהליכים מהותיים, אתם מכנים בעיה, ועל כן יש להכיל הבעיה ולהתמודד עימה לצורך ההכלה.

ברכות לילה


12.האם זה נכון שהחל מה-21.12.12 לא יהיו יותר מלחמות?

שלום לך אנו האלוהות לחזק בך הבנה, כי האנושות היא אשר יוצרת מודעות שלילית פוגמת ומניעה רגש נמוך אשר מזין את עוצמת השליטה והמלחמתיות. ועל כן תאריך זה הינו "תחנת מעבר" בין החשכה של המודעות לבין צורך רצון המודעות אשר לכם לבקש.

ברכות לילה


13. אני לא יודעת למה אני לא מצליחה להגשים את עצמי? יש לי המון ידע.

שלום לך אנו האלוהות לחזק כי מצורך אשר לך להכיר בכל האיכויות אשר בך מביטחון ואמונה עצמית, לחבור ותבורכי.

ברכות לילה


14. לכל אחד מאיתנו יש ייעוד בחיים! כיצד אדע מהו הייעוד שלי? האם העיסוק שלי כרגע בחברת השמה של הגיל השלישי לבתי אבות, הוא אכן הייעוד שלי בתחום התעסוקה?

שלום לך אנו האלוהות לחזקך מצורך השירות והעשייה אשר לך להכיר ביעוד הנדרש לך. על כן לך להבין כי כל עשייה אשר תבקש ממך עוד התמרה, הרי לך העוד לבקש ואינו ייעודך. אך כאשר ואת תגיעי לאותו מקום אשר עשייתך תביא בך סיפוק ללא צורך לך בעוד הינה לך ייעודך ותבורכי.

ברכות לילה


15. האם לשלב במופעי הסיפורים שלי מוסיקה? שירה? האם לשלב גם תכנים מיסטיים ותיקשורים במופעים?

שלום לך אנו האלוהות, לחזק את הרצון אשר לך מצורך גילויו בהולמות. יש ועליך להביא מודעות בכל מצב בו הינך מאירה. ועל כן את האור יש לגלות ואת עוצמתו יש לבטא בענווה, ומתוך הכך הביאי זאת בכל אותה עשייה אשר לך ותבורכי.           ברכות לילה


16. האם לפתוח את הקליניקה בבית לטיפול / ייעוץ אישי?

שלום לך אנו האלוהות להאיר לך הדרך, מתוק הקלות לך לבטא, הינו אומרים יש האנרגיה ההולמת אשר נדרשת בביתך.

ברכות לילה


17. הייתי רוצה הרחבה על התאריך, 21.12.12 במדברים עליו כולם.

שלום לך אנו האלוהות להביא בך חבור אל העוצמה האלוהית אשר קימת בכל אנוש ואשר מנתבת אותו להמשכיות והארה לקבל. אכן כל אנוש נזקק למודעות על מנת לבטא את האור אשר בו. ואכן אין מהות לאנוש לבטא חיווי ללא אותה הכרה באור אשר הינו נושא. ועל כן רבות לכם כאנוש פעלתם מחוסר מודעות וכפיתם תפיסות ודפוסים בכם לשרת, ולא פרצתם את החסימות והדרך. ועל כן מצורך אשר לנשמות להכיר שינוי אשר יבוא בה, אכן באים אותם אלו תאריכים אשר בהם מהות ותאחיזה קוסמית, לעורר את האנושות אל המודעות ואל האור לקבל. ואכן תאריך זה הינו פתח לחלון הזדמנות אשר בו לעורר את האנוש מתרדמתו ולבטא אכן שיווי אל האור אשר שוכן בתוכו, דרך הכשרה ומודעות. ומצורך אשר לאותה אנרגיה של עידן חדש אשר יורדת, אכן אותו תאריך מסמל את הצורך הקוסמי בשינוי התודעה של האנושות ולעבור לרמה של תודעה יוצרת איכויות של תרבות חדשה. ותבורכו.

ברכות לילה


18. מהי הדרך לזוגיות מוצלחת ביני לבין בעלי? לא מצאתי אותה אחרי 21 שנה!!!

שלום לך אנו האלוהים, מצורך לנו לחזק את האור אשר ביניכם נצרכת הינך להכֽווָנה אשר תאיר לך הדרך בחוויות לך עמו. ולהניע מודעות אשר בה לחזק כוונה של הכרה וכבוד ביניכם אשר הם ערך עליון. ותבורכו.

ברכות לילה


19. האם המפעל שבעלי קנה, חברת "מעוף" לחומרי נקיון, יצליח וירוויח יפה?

שלום לך אנו האלוהות, לך לדעת כי יש להכיר בעוצמה האנרגטית אשר אותו אחד  נושא וכאשר קיים רצון לשנע, ולבטא אחריות ויוזמה תבוא הרווחה.   ברכות לילה


20. לאחרונה אני מרגישה תקועה בגלל משבר אישי. מה עלי לעשות? כיצד אני יכולה לצאת מאותן רגשות נמוכים שמונחתים עלי (כל הבכי והעצב) אילו כלים להשתמש? במה מדובר?

שלום לך אנו האלוהות אותך לחבר אל האמת אשר הכלת מצורך, ומתוך הקבלה אשר לך תתמודדי בשיעור והלמידה ויוטב לך בהולמות. ועל כן רגש גבוה הינו כוח אשר פורץ כל חסימה ומחבר להכלת האור לראות את הנכון בתהליך. ותבורכי.

ברכות לילה


21. זוגיות טובה, מתי?

שלום לך אנו האלוהות, לך לידע כי שלמות להכיל כזוגיות יש ובה לבטא הסכמה, מוכנות ללמידה. ומתוך הכך להתמודד בזימון הזמן הרצוי לך.

ברכות לילה


22. מה עלי לעשות כדי להביא מטופלים לתחום ה"מודעות"?

שלום לך אנו האלוהים לחזקך, להאיר נוכחות בכל מצב ולבטא מודעות אשר בה הינך משמשת דוגמא, תניע באחרים מהות זו לבקש.

ברכות לילה


23. האם אני אהיה בזוגיות אמיתית בשנה הקרובה?

שלום לך אנו האלוהות, הינו אומרים כי וכאשר הינך בתאחיזה של זמן, אינך חווה התהליך להכיל. ועל כן, זרמי מאחר וכל זמן הוא זמן איכות לך לבחירה הולמת.

ברכות לילה


24. מדוע אני חווה גלי חום? מדוע קשה לי לעמוד בזמנים לסיים משימות?

שלום לך אנו האלוהות, לך להניע עצמך מצורך אשר לאותה אש אשר מנותבת בך ולהביאה לביטוי. וכאשר תפעלי מאותה אש אשר בך, תביאי גם כל משימה לשלמות.

ברכות לילה


25. שלום. שאלתי היא אני נשואה באושר ומאוהבת גם בבעלי וגם בגבר אחר ששיך לעבר שלי, הגבר הראשון שחוויתי איתו אהבה, הוא גם נשוי היום, הקשר בינינו מאד חזק ועמוק כמו לגעת באלוהים. המוח שלי אומר לי שזה אסור אבל הלב הגוף והנשמה שלי כל הזמן כמהה אליו מה עלי לעשות? מה נכון לנשמתי לעשות?

שלום לך אנו האלוהות להכיר בך כי אותו קשר משולש אשר לך נובע מגלגול אחר אשר לא מומש בהולמות. ועל כן היום לך לבטא שיעור ולמידה אשר יביא שלמות באותה מערכת אשר לך עם אישך, בן זוגך.

ברכות לילה


26. למה ישנה תקיעות בוועדה רפואית שלי מתי ישתפר מצבי? בתודה.

שלום לך אנו האלוהות לחבר אותך לצורך אשר בו שלמות אשר הינך מבקשת. אכן מצורך לאותה שלמות נזקקת הינך לבטא סבלנות אשר עימה יבוא ביטוי הולם ותבורכי.

ברכות לילה


כל הזכויות שמורות 2012 © ללילה

bottom of page